Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol pytania + porady


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

winstrol pytania + porady
Siemanko.
Mam 16 lat, 191cm, 198kg
To moj pierwszy steryd ktory biore, zakupilem 100 tabletek ( 4 dziennie co 4 godzin ). Jestem na 3 dniu, no i w czym problem? juz pisze
Potrzebuje jakas dieta, tylko nie za trudna w przygotowaniu, nie ma kto mi gotowac itp.
Jakis rozklad cwiczen zeby po cyklu byla jakas rzeżba.
Od razu mowie ze posiadam jeszcze zabezpieczenia na jadra i watroba. Nie wiem czy potrzebuje cos przeciwko wysuszenia stawow bo slyszalem ze przy takiej dawce raczej nic mi nie bd.
Prosze was o jakas pomoc co i jak?

edit: jak mam brac odblok na jadra? do piero po cyklu czy w trakcie?

Użytkownik Odzu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Kamil15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Fajnie że mając 16 lat zabierasz się za sterydy może odstaw to i kup sobie białko a jak już sięgasz do takiej pułki to może kreatyna ? i fajnie że ważysz 198kg tak?
  • 0
Pomogłem? postaw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Staraj się przekraczać swoje granice a nie czyjeś. Ja staram się pokonać siebie samego a nie kolegę obok.

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
jeblo mi sie :thumbsup: 98kg :D a po drugie to juz za to zaplacilem i chce zeby byl efekt, bo po co mi bialko jak mam mase i chce to spalic a w instrol pomaga w poceniu sie czyli szybciej strace i mniej tluszczu bd mial

Użytkownik Odzu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Kamil15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Ja tobie w tym nie pomogę bo w sterydach za bardzo się nie znam ale widzę już załamanie doświadczonej osoby że w takim wieku sięgają po sterydy. Bez odbioru.
  • 0
Pomogłem? postaw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Staraj się przekraczać swoje granice a nie czyjeś. Ja staram się pokonać siebie samego a nie kolegę obok.

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
przypomne ci ze 16 lat to juz jest w miare wiek gdzie mozna juz zaczac cwiczyc na sterdydach wiec nie przesadzaj, czekam na kogos kto sie na tym zna i cos mi pomoze
  • 0

Kamil15
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:75

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady


jestes za młody. w tym wieku nawet ćwiczenia na siłowni nie śa polecane poniewaz szybko sie rosnie, jesli w tym wieku juz zaczniesz to mozesz sie spodziewac kilku przykrych dolegliwosci na starosc (stawy, kręgosłup)
poczytaj Czytaj:

Postanowiłem napisać niniejszy artykuł mając na uwadze kierowane często na forum pytania odnośnie treningu dla młodych osób, najczęściej w wieku 14-16 lat.

Rozumiem, że wchodzicie w wiek, kiedy pozycja w grupie jest niezwykle istotna z psychologicznego punktu widzenia i u chłopców chęć osiągnięcia jej wyższego poziomu wiąże się najczęściej z chęcią bycia silniejszym, większym, sprawniejszym, etc. od innych kolegów.

W Waszym przedziale wiekowym świetnie sprzedają się filmy z super bohaterami, a większość z Was chce wyglądać jak oni.
Problemem jest jednak to, że takiego wyglądu nie osiągniecie - powiem Wam to już na początku - a z czym nie chcecie się pogodzić i w efekcie szukacie "super" programów treningowych, odżywek na "masę", oraz innych "cudownych środków".

Znowu Wasz przedział wiekowy to świetne pole do popisów dla producentów odżywek z wielkimi facetami na okładce, oraz naciągaczy (min. na Allegro), którzy za niewielkie (lub wielkie) pieniądze sprzedadzą Wam cudowne przepisy na koktajle, udane treningi, sposoby pobudzania organizmu - wszystko po to by zarobić, a Wam w rezultacie pozostają marzenia.

Prawda jest taka, że Wy tego wszystkiego nie potrzebujecie by rozwijać się pod względem fizycznym.

Na czym więc powinniście się skupić?

Powiem Wam, że świetnie Was rozumiem, bo sam miałem kiedyś 14-16 lat i do dzisiaj jestem związany ze sportem.
Wiecie, na jakie pytania powinniście sobie odpowiedzieć?

Na samym początku:
Co to jest wychowanie fizyczne i jak mogę się wziąć za to na poważnie?
W pierwszej części tego artykułu przybliżę Wam to zagadnienie.

Wychowanie fizyczne powinno wprowadzać w świat kultury fizycznej, powinno być jej kursem, dostosowanym do poszczególnych etapów rozwoju, do płci, środowiska, przyszłego zawodu.
Bardzo rozpowszechnionym błędem jest stawianie wychowania fizycznego obok sportu wyczynowego. Wychowanie fizyczne jest, bowiem fundamentem a nie szeregowym składnikiem tak pojętej kultury fizycznej. Fundament ten obejmuje całokształt kultury fizycznej młodego pokolenia, (więc turystykę i ogólnie pojętą rekreację.)

Co to oznacza dla Ciebie?
Jak podchodzisz do lekcji WF-u w szkole?

Dla większości z Was WF to tylko granie w piłkę i uzyskiwanie ocen za zdobyte punkty, ewentualnie beznadziejnie niepotrzebne sprawdziany z biegania, rzucania, technicznych elementów gier zespołowych, etc.

Wypracowywanie Waszej kultury fizycznej wiąże się jednak z poważnym podejściem do postawionych przed Wami testów.

Czy bierzecie się za nie na poważnie, czy odwalacie byle poszło?

Podstawy Waszych możliwości w dalszej aktywności fizycznej wyrabiacie właśnie wtedy, kiedy musicie podjąć decyzję czy za wszelką cenę zdobyć jak najlepszą ocenę z danego sprawdzianu. Wtedy właśnie ćwiczycie swój charakter, wypracowujecie motywację, determinację do treningu.

Jeśli nie potrafisz zmusić się do tego żeby dobrze zaliczyć test Coopera, dwutakt z lewej i prawej strony kosza, zagranie i ścięcia w siatkówce, poprawić wyniki w biegu na 400 i 100 m, rzucie piłką lekarską, piłką palantową, etc., to jak będziesz motywował się do przestrzegania reżimu treningowego i wymogów dietetycznych, jeśli zamierzasz w przyszłości trenować kulturystykę?

Jaki w związku z tym trening jest najlepszy dla osób w wieku 14-16 lat?

Sprawdźcie, jakie wyniki w obowiązkowych zaliczeniach lekkoatletycznych znajdują się na górze tabeli. Porównajcie je ze swoimi, a jeśli Wasze są słabsze zapytajcie swoich nauczycieli WF-u jaki trening będzie najlepszy żeby je poprawić. Następnie zróbcie wszystko żeby Wasze nazwiska były kojarzone przez nauczyciela z osobami wysportowanymi i sumiennymi, czytajcie artykuły w dziale Sporty Ogólnorozwojowe i pytajcie w nim o szczegóły, po lekturze w dziale Odżywianie sprawdźcie czy jadacie wystarczająco dużo jak na Wasz wiek i wysiłek fizyczny, (ale nienastawiony na zwiększanie masy ciała).

Sprawdźcie waszą gibkość i dążcie do tego żeby na sprawdzianach w szkole osiągnąć bez problemu najlepsze oceny.

Opanujcie stanie na głowie, rękach, skok przez kozła i skrzynię.

Jeśli osiągniecie dobre wyniki w obowiązkowych bojach lekkoatletycznych i ćwiczeniach gibkościowych, dopiero wtedy zacznijcie myśleć o ćwiczeniach mających na celu poprawienie waszej muskulatury.

Na początek najlepszym rozwiązaniem będzie pływalnia 2-3*tydzień i doskonalenie technik pływackich, oraz porównanie swoich wyników na 50m z najlepszymi w Waszym przedziale wiekowym. Następnie dążcie do tego żeby podciągnąć do nich swoje, a może i pobić. Ratownik lub instruktor na pływalni, ew. nauczyciel WF-u pomoże Wam zorganizować plan zajęć na pływalni.

Jeśli odnotujecie postępy na pływalni zastanówcie się nad zastosowaniem domowego treningu siłowego z wykorzystaniem obciążenia swojego ciała.

Podstawą takiego treningu niech będą różne odmiany pompek, podciągania na drążku, oraz przysiadów. Więcej w Atlasie Ćwiczeń- "Trening domatora".

Regularnie rozciągajcie swoje ciało.

Podsumowując - Czy wiecie, że większość czołowych zawodników sportów siłowych (strongman, kulturystyka, podnoszenie ciężarów, etc.) nie zaczynało swojej poważnej przygody ze sportem od razu od siłowni?

Najczęściej albo ćwiczyli lekką atletykę lub ogólnie interesowali się i uprawiali sporty ogólnorozwojowe i sztuki walki.
Dzięki temu przygotowali swój organizm na obecny ciężki wysiłek.

Jeśli Wy swoją przygodę z siłowym sportem amatorskim (a może coś więcej) zacznijcie od przedstawionych wyżej podstaw, to uważam, że przychodząc na siłownię w wieku 17-18 lat w porównaniu z kolegami, którzy już od kilku lat na nią uczęszczają, szybko ich dogonicie i nie obejrzycie się jak będziecie tylko odczuwali na sobie ich zazdrosne spojrzenia.

Spojrzenia ludzi, którzy chcieli być jak ich idole, a teraz starają się Was dogonić

Mam nadzieję, że ten trochę przydługi moralitet skłoni niektórych z Was do przemyślenia tego, czy są dobrze wychowani. Dobrze wychowani fizycznie.

Nawet, jeśli 1% z Was, chociaż to przemyśli i zastosuje, będę uważał wtedy, że osiągnąłem swój cel.


  • 0
Pomogłem? postaw [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Staraj się przekraczać swoje granice a nie czyjeś. Ja staram się pokonać siebie samego a nie kolegę obok.

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Zacznijmy od tego, ze ja juz nie mam 5 lat i chce byc jak batman czy super man.
Ja to robie dla siebie, na razie mam wkacje i mam czas a za pare lat moze byc juz za pozno.
Wiec przyszedlem tu po rady i pomoc a nie zebym sie nie zniechecil oko?
Tak wiec jak chcesz mi jakos pomoc w diecie i rozkladzie cwiczen to to zrob, a jak masz mi gadac ze jestem idiota, i to zly pomysl to nawet nic nie pisz
  • 0

Mister

Mister
  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Akutalnie na bombie :)
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :42+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Szczerze to w mojej długiej przygodzie na różnych forach kulturystycznych , powiem Ci że jesteś jednym z ciekawszych zawodników których posty czytałem :thumbsup: Jak dla mnie nie jestes idiota , jestes kretynem !

Zniechęcać Cie nie bede ..

Ale dam pare rad : Winstrol nie daje sie solo ! Łączy sie go najlepiej z propem / prolką i do tego metka na kicka , wtedy daje ładne suche przyrosty , po 2 Twoja dawka to końska dawka , po 3 na 99% masz wała bo nikt by Ci tego nie dał , po 4 bez diety i treningu sie bierzesz za saa ( to własnie pokazuje brak mózgu w twojej głowie ) , oblok " na jajka " zbędny , słabo blokuje .

Zostaw to i zacznij ćwiczyć , taka moja rada .

Użytkownik Mister edytował ten post Ponad rok temu

Staram sie pomóc , jeśli to zrobiłem - odwdzięcz mi się dając plus

Masz sprawe ? Pisz !

http://www.youtube.com/watch?v=doJF8S-UqW8&feature=related

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
opinie zostaw dla siebie, mowisz ze dlugo w tym siedziesz wiec moze cos doradzisz, czy nie? Tylko nie kurwa ze mam z tym przestac, tylko cos pozytywnego do tego co pisalem
  • 0

Mister

Mister
  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Akutalnie na bombie :)
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :42+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Edytowałem posta wyżej , przeczytaj
Staram sie pomóc , jeśli to zrobiłem - odwdzięcz mi się dając plus

Masz sprawe ? Pisz !

http://www.youtube.com/watch?v=doJF8S-UqW8&feature=related

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Pisalem ci ze cwicze, diete juz mam, wiec od jutra zaczne sie do niej stosowac.
To teraz tak?
Odblok na jajka nie potrzebuje bo tego malo jest
Co mi proponujesz zebym sobie kupi do tego ( tylko nie mete ) ale cos co szybciej mi pozwoli przerobic tluszcz na miesnie?
  • 0

Mister

Mister
  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Akutalnie na bombie :)
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :42+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Źle to zaczołeś kolego , ja Ci moge powiedziec co zrobisz , tylko , że to łączy sie z odstawieniem winstrolu , zgadzasz sie i mam pisac czy nie ? Bo na darmo to tez mi sie nie chce .
Staram sie pomóc , jeśli to zrobiłem - odwdzięcz mi się dając plus

Masz sprawe ? Pisz !

http://www.youtube.com/watch?v=doJF8S-UqW8&feature=related

Odzu
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KAtowice
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:2 miesiace
  • Wzrost [cm]:191
  • Biceps [cm] :38
  • Waga [kg]:96

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
no oko. zgadzam sie, tylko tez napisz koszt tego
  • 0

Mister

Mister
  • Zabanowany(a)
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Akutalnie na bombie :)
  • Staż [miesiące]:24+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :42+
  • Klatka piersiowa [cm]:-
  • Pas [cm]:-
  • Udo [cm]:-
  • Przysiad [kg]:-
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:85+

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Wiec tak , odstawiasz winstrol .

Rzecz priorytetowa to dieta - szukaj diety na redukcje dostosowanej do Twojej wagi w zrostu , w necie tego pełno , musisz sobie z tym poradzić bo nikt nie będzie Ci pisał diety . Pamietaj aby im bliżej wieczora spozywać coraz mniej weglowodanów .

Trening - trening dajesz jak narazie ogólnorozwojowy bo Ty dopiero zaczynasz ćwiczyć rozumiem ? Po 2-3 tyg. ogólno rozwojówki dajesz trening normalny 3x tyg , do tego zaczynasz robić areo ( bierznia , rowerek , bieganie wieczorne , jazda na rowerze , piłka nożna ) ogólnie mówiąc masz sie ruszyc z domu i spalać kcal , zaczynasz tak od 2-3x tygodniowo po okolo 30-40min .

Jesli chcesz suple : białko kazeinowe - dlugo wchlanialne ( na noc ) , Olimp Therm Line II .

Olimp Therm Line II - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Białko - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jak Cie na kazeinowe nie bd stać to zakup sobie tańsze białko ( Izolat )


Uwierz ze jeśli sobie to ogarniesz i bedziesz sie przykładał to będa dobre efekty , pamietaj że im wiecej potu na treningu areobicznym tym wiecej tłuszczu żegnasz :thumbsup:


Na winstrol może za pare lat przyjdzie pora , napewno nie teraz .
Staram sie pomóc , jeśli to zrobiłem - odwdzięcz mi się dając plus

Masz sprawe ? Pisz !

http://www.youtube.com/watch?v=doJF8S-UqW8&feature=related

kucharz123
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Super dieta na zwiększenie wagi. Sekretem szybkich zysków wagowych jest wysoko białkowa i wysoko kaloryczna dieta. Jedzenie sześciu małych posiłków zamiast trzech dużych jest idealnym sposobem rozładowania spożywanych białek tak, że są dostępne dla organizmu przez okrągły dzień. Małe ilości pokarmu są przyswajalne znacznie łatwiej przez system trawienny i nie występuje przeładowanie żołądka, które jest częstym zjawiskiem przy trzech bardzo dużych posiłkach. Teraz nakreślę dla ciebie dietę, która zapewni około 5000 kcal i 300 gramów białka.

Śniadanie 7:30
3 jaja; 30 gramów pasztetu wołowego, dwie grzanki z masłem, 2 szklanki mleka

Drugie śniadanie 10:00
Kanapka z mięsem, 1 jajko, 1 szklanka mleka

Obiad 12:30
Kanapka z mięsem, kanapka z serem, dwie szklanki mleka, owoc

Podwieczorek 15:00
Jajko, 3 plastry sera, 2 szklanki mleka

Kolacja 18:00
Ok. 30 gram wołowiny mielonej, pieczone ziemniaki z masłem, sałata, 2 szklanki mleka.

Jest to dieta zaplanowana dla osoby uczącej się lub pracującej. Czas posiłków można zmieniać tak, aby dostosować go do swoich własnych potrzeb, nie należy jednak zapominać o dwu trzy godzinnej przerwie między posiłkami. Możesz też zastąpić śniadanie napojem białkowym, jeśli bardzo się spieszysz. Pamiętaj również, aby wszystkie kanapki były oparte o chleb z pełnego ziarna.
Poniższe sugestie pomogą ci szybko zwiększyć masę ciała.
1. Jeśli zabierasz śniadanie do pracy najlepsze są kanapki z wołowiną pieczoną, mieloną, tuńczykiem, parówkami z wątroby, indykiem, szynką, jajkiem, masłem orzechowym, i z serem.
2. Nigdy nie używaj pozbawionego witamin białego chleba, trzymaj się chleba z całych ziaren pszenicy najlepiej razowego, żytniego lub pumpernikla.
3. Jeśli jesteś głodny między posiłkami jedz bakalie.
4. Gęste zupy są bardzo dobre na zwiększanie wagi.
5. Suszone owoce są również dobrą przekąską miedzy posiłkami. Dają extra kalorie i witaminy.
6. Dodaj odrobinę majonezu do kanapek oraz łyżkę oleju do sałatek.
7. W dni treningu dodatkowo pij napój białkowy.
8. Zaplanuj sobie konkretną dietę i trzymaj się jej.
9. A oto dobre posiłki z sera białego na zwiększenie wagi:
- ser biały 250 g, puszka tuńczyka, owoc awokado
- ser biały zmieszany ze świeżymi owocami
- ser biały zmieszany z bakaliami
10. Zwiększ ilość płynów przy treningu na masę. Ćwicząc ciężko tracisz wodę, którą musisz uzupełniać. Wypróbuj następującej kombinacji:
Wyciśnij sok z dwóch cytryn do półtora litra ciepłej wody, dodaj trzy łyżki miodu i wymieszaj. Popijaj łykami w czasie treningu między ćwiczeniami.
11. Dobrym stymulatorem apetytu jest szklanka wina zmieszana z żółtkiem. Należy ją wypić pół godziny przed posiłkiem [ uwaga na pałeczki salmonelli ].
12. Dla zdobycia extra białka spożywaj odżywki białkowe.
13. Jeśli potrzebujesz specjalnego dania na budowę mięśni wypróbuj tej receptury
- 0,45 grama siekanej polędwicy
- 3 jaja
- 8 krakersów z całych ziaren pszenicy
- siekana zielona cebula
Wymieszaj jaja z mięsem, pokrusz krakersy na kawałeczki i dodaj cebulki. Wymieszaj. Następnie piecz jak kotlety mielone. Danie jest smaczne i można je jeść na gorąco jak i na zimno do kanapek.
14. Pamiętaj o tym, aby przyjmować białko, co trzy godziny w formie posiłków czy przekąsek. Wysoki poziom aminokwasów we krwi pomoże uzyskać szybkie zyski mięśniowe.
15. Istnieje wiele napojów białkowych możliwych do przyrządzenia za pomocą miksera:
- szklanka mleka, cztery jaja, jogurt, miód, odżywka białkowa
- 2 szklanki soku z pomarańczy, 3-4 żółtka, odżywka, miód
- 2-3 szklanki mleka, 3-4 jajka, odżywka, 1 banan, jogurt
  • 0

UnDeRoS
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1738 postów
  • Pomógł: 0
138
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:18
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Nie czytam nawet calego, bo to kolo diety nie lezalo. Nie wiem tez po co wklejasz to w dziale doping??
  • 0

Vercetti
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Motoryzacja :D
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :43
  • Wyciskanie [kg]:160
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol pytania + porady
Odzu saa nie dla ciebie wes sie za robote bo w rok mozna przerobic twoje sadło Bez wspomagaczy. Siedzac przy kompie objadajac sie dalej i walac strzały z wina nic Ci to nie da . Pozdrawiam

Ps; Odbloku na Swoja meskosc nie potrzebujesz I tak nigdy ci sie nie przydadza

Użytkownik Vercetti edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Podobno jak byłem mały wpadłem do kociołka z Metanabolem 




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024