Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl numer 2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2
chodziło mi o 15-20kg i 20 powtórzeń w ramach rozgrzewki ziomuś, nie serie po 20 powtórzeń...
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2

No waga zaczeła isc do gory dzisiaj rano 89 kg!!!!!!!!!!!!siła tez 102 kg na klate wziełem bez problemu :D za tydzien podchodze do 105,ale oczywiscie nie moze byc za kolorowo od 2 tygodnii robie MC,no i po wczorajszym treningu cos troszke plecy bola,szybko sie zniechecam do cwiczen po ktorych czuje jakikolwiek bol dlatego jak za tydzien bedzie to samo to wyrzucam MC :D nie wiem ale przysiady i Mc oraz wyciskanie na bary to nie moje cwiczenia!!!przysiady i barki robie jako tako na maszynie Smitha ale czuje ze to nie sa moje ulubione cwiczenia :D



musi boleć :D ja zawsze na mc ładuje na ostatnią serie ponad moje możliwości wtedy wiem że trening był dobry,
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2
KURW :smutasek: ledwo co wyleczyłem plecy ,teraz cos nadgarstek mnie pobolew,trening był do dupy barki nie całe zrobione przez ten nadgarstek,nogi tez jakos dziwnie dzisiaj,nie czuje ze byłem na silce do dupy dzien....macie takie dni czasami???mieliscie problemy z nadgarstkami juz???
  • 0

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2
no juz jest lepiej z plecami....wczoraj robiłem MC i jest ok,tyle ze sama sztanga 2 serie dopiero w 3 zrobiłem 10 z 60 kg i było ok!!!!masa..no jakby troche do przodu...teraz 4 godz po jedzeniu i przed obiadkiem waze 90 kg, takze nie jest zle.
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2
No i własnie o tym mówiłem - mały ciężar i więcej powtórzeń na rozgrzewkę:smutasek:
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

kasperczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl numer 2
Robiłem tez inna technika wiec mysle ze to najbardziej istotne,ale najwazniejsze ze jest juz ok,dzisiaj Klata i triceps no i musze na dolnej czesci klatki sie skupic,nie chce za bardzo odpuszczac wyciskania na plasko ani laczyc z wyciskanie głowa w doł,wiec wyciskac głowa w dół bede hantlami!!!a sztange zostawie na normalne wyciskanie!!!!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024