Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co o tym myslicie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Co o tym myslicie
Witam nie wiedzialem gdzie to umiescic a ze jest to hormon wiec umies zczam to w tym dzile. Zakupilem sobie DHEA z firmy kaizen 100 mg w kapsulce. Lek ten jest w polskich aptekach dostepny w dawce 10mg bez recepty natomiest na dawke 25 juz trzeba miec recepte. Ja ( 100mg) i tak w polskiej ulotce tego leku czytamy- DHEA jest naturalnym hormonem steroidowym wytwarzanym w nadnerczach i uwalnianym do krwi z holesteroru! DHEA jest nieaktywna substancija wykorzystywana do syntezy Hormonow płciowych w roznych tkankach ( miesnie szkieletowe, gruczol sutkowy, kości. ) DHEA Ulega przemianie do Androgenow u mezczyzn i estrogenow u kobiet. BADANIA NA LUDZIACH WYKAZUJA ZE NIEDOBOR DHEA MOZE PROWADZIC DO NIEKORZYSTNYCH ZJAWISK TAKICH JAK oslabienie pamieci,sprawnosci intelektulalnych, Pogorszenie samopoczucia i depresija, Zmniejszenie sily miesni uczucie zmeczenia, zespol przewleklego zmeczenia. Spadek popedu plciowego, i zmniejszenie sprawnosci seksulalnej. Zabluzenia snu, Miażdżyca, Otylośc zmniejszona wrazliwosc tkanek na insuline... UZUPELNIENIE DHEA PRZECIWDZIALA WYZEJ WYMIENIONYM ZJAWISKA JAKIE NIESIE ZA SOBA JEGO NIEDOBOR. DHEA niepowinni stosowac mezczyzni przyjmujacy testosteron ze wzgledu na na mozliwośc nasilenia efektow androgennych. I tam kobiety w ciazy, karmiacy rowniez nie powinny stosowac tego leku! Dzialania niepozadane moga wystapic ja w kazdym leku- zabluzenia skóry i tkanki podskórnej wzrost potliwości, zmiany lojkotowe skory twarzy, świad tradzik, nadmierne owlosienie ( u kobiet) Zaburzenia endokrynologiczne. Pogrubienie glosu kości. Zabuzenia miesieczkowania u kobiet.. To by bylo na tyle a i jeszcze dodam ze wedlug polskiej ulotki tego leku dawki dobowe dla mezczyzn max 50 mg a dla kobiet 25 mg.. Troche te skutki uboczne i td. To wyglada ja przy typowych anabolikach. POWIEM MNIE DO TEGO LEKU SKLONILO TO ZE NA KILKU BOSTERACH TESTOSTERONU czytajac efekt dzialania i td. Pisalo ze substancje w nich zawarte jakies kaźirodki, tribalusow. Czy ćiol wie czego przez zmiane W DHEA. Zwiekszaja produkcie testosteronu zwiekszaj libido i td. Wiec pomyslalem po co mi jakies bostery jak moge miec DHEA!! Do tego cynk. Mg. I jakiegos rzeńszenia. I mysle ze lepiej mi to wyjdzie niz na jakich bosterach!! A i jeszcze zrobie sobie badania na poziom tescia. I puzniej w trakcie tez pujde na takie badanie u mnie w przychodni prywatnie 50 zl kosztuje wydam troche ale mam troche Papki.:-) wgralem w totka 1600 zł. I chce to na takie eksperymety zainwestowac! Rowniez jesli chodzi o bialka zakupilem paski do okreslania bilansu azotowego. I chce jeszcze kilka bialek z roznych firm kupic by sprawdzic po ktorym jak szybko i jak dlugo bedzie utrzymywal sie dodatni bilans azotowy Zdam relacije pozdro dla wszystkich.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024