Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla początkujących bez sprzętu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

gitarowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening dla początkujących bez sprzętu.
Witam jestem nowy na forum specjalnie założyłem konto dla tego tematu :) Postanowiłem sobie, że w te wakacje zacznę cwiczyc i trochę przybiorę na masie, mam 15 lat więc nie za bardzo mogę iśc na siłownie a mam zamiar cwiczyc poniewaz jestem strasznie chudy i słaby 0 mięśni raz próbowałem trochę cwiczyc samemu ale na przykładzie jak robiłem pompki to po 3 pompkach padłem... Więc proszę was o jakieś cwiczenia w zakresie domowym dla początkujących jedyny sprzęt jaki mam to 1 hantle. Z góry dziękuje i Pozdrawiam :D
  • 0

S.O.S.

    CMAZ-WPADS/3m GZW

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 832 postów
  • Pomógł: 0
21
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraina 1000 jezior
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:rozkrecam sie po kontuzji :D
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :?
  • Klatka piersiowa [cm]:?

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
lipa, bo masz tylko 1 hantelke :) jak masz jakis fundusz to kup 2 gryfiki z obciazeniem jakims abys mogl zmieniac ciezar... Gdybys mial wiecej sprzetu to bym polecil ogolnorozwojowke, ale na 1 hantelce nie ma co ruszac z tematem. Jak masz mozliwosc to zapisz gdzies sie nasilke lub w piwnicy u kolegow, bo napewno ktos ze znajomych ma silke. W obecnej sytuacji proponuje trening domatora, ale do niego musisz miec hcoiaz 2 hantelki... tu masz link luknij se: http://forum-kultury...__1#entry104706
  • 0
Bóg dał Ci ciało Teraz buduj z niego zbroje...
Dołączona grafika
Kiedy spojrzysz w oczy pięknej dziewczynie
nie odmowisz mi tych slow, ze jest zycie pozytywne...

Jedyne granice są w Twojej głowie !

Nie potrzebuje plusików, wazne jest to, że mogłem pomóc.

~Jarzyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Dużo

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Trening domatora w domowych warunkach , bądz trening z obciążeniem własnego ciała .
  • 0
Nie dziękuj mi tylko daj +

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Co wy za głupoty opowiadacie z 1 hantlem można dużo zrobić ćwiczeń że wam łapy z dup powyłaża. Za przeproszeniem.

Powiem ci tak najodpowiedniejszym ciężarem dla każdego człowieka jest jego własna masa ciała to jest najodpowiedniejszy cienżar dla twych mięśni. Jeżeli niedasz rady zrobić przynajmniej 10-ciu pompek to niewybieraj się na śiłownie. Poprostu ćwicz w domu rób tyle pompek ile dasz rady, odpocznij chwile znowu zrób tyle ile dasz rady, reszta tak samo.

Możesz dikupić drugi hantelek (hoć 1 można ćwiczyć dobrze), drążek do podciągania się.




A ćwiczenia które możesz wykonywać to tak:

Pompki: To raczej wiesz jak się robi.

Brzuszki: Brzuszki wsadz ze nogi pod kaloryfer, łużko coś ciężkiego. I rób całe brzuszki, albo brzuszki tak żeby plecami niedotykać ziemi gdy się opuszczasz i jak się podnosisz żeby niedokońca tak aby twój brzuch był cały czas napięty.

Grzbiety: Połuż się brzuchem na ziemie ręce przy głowie i staraj się oderwać brzuch używając pleców.

Krzesełka: Ustaw krzesło, lub coś innego byś mógł się złapać obydwoma rękoma tego. Usiądź tyłem do krzesłą (bądz czegoś innego) złap się rękoma obydwoma, nogi wyprostuj i podnuś się rękoma. A jak się ędziesz opuszczał to tak żeby dupa ziemi niedotykała.

Pompki z nogami u góry: Dziwnie to określiłem ale poprostu połuż się jak do robienia zwyczajnych pompek tylko że twoje stopy powinny znajdować się wyżej od głowy gdy leżysz najlepiej połuż je na łużku a ty leż na podłodze.

Podciągnięcia. Możesz podciągać się na wiele sposobów najpierw poradziłbym ci podciągać się na dwa sposoby. 1. Wewnętrznymi stronami dłońmi do twarzy. Ręce powinny trzymać się drążka na wysokości twoich barków. 2.Zewnętrznymi stronami dłoni do twarzy. Ręce powinny trzymać się drążka troszkę szerzej niż twoje ramiona. Jeżeli dasz radę podciągnąć się samodzielnie tylko raz, albo dwa to i tak się podciągnij chociaż raz na dwa sposoby. Jeżeli wogóle niedasz rady to niech kotś cie potrzyma za nogi to daję ułatwienia. Lecz mięśnie wyuczają się tego jagdyby ruchu.

Z Hantlem: To se poszukaj w necie bo jest tego masa.

A odnośnie ćwiczeń to ustaw se jakiś diagram co kiedy jakie ćwiczenia, albo rób wszystko po koleji. URozmaicaj też po swojemu te ćwiczenia jak robisz pompki to możesz np. ręce węziej. Albo na piąstkach.
  • 1

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
No jeżeli nasz kolega da rade z trudnością zrobić 3 pompki to ja niewiem poco mu jakiekolwiek osprzętowanie. Jak chłopak swoim cieżarem ciała niepotrafi ćwiczyć.

A takie bydlaczenie się na śiłowni to gówno warte. Lepiej być chudym silnym, wyrobionym. A nie rozj*banym.





Jak ktoś chce sprawdzić swoje możliwości to mam bardzo fajną komplikację.

Kładziasz się na ziemię robisz 5 pompek, szybko przewracasz się i robisz 5 brzuchów, znowu szybko się przewracasz i robisz 5 grzbietów.
Znowu robisz (tymrazem o 5 więcej) to samo.
I tak dalej i tak dalej co serja +5.
  • 0

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
No jeżeli nasz kolega da rade z trudnością zrobić 3 pompki to ja niewiem poco mu jakiekolwiek osprzętowanie. Jak chłopak swoim cieżarem ciała niepotrafi ćwiczyć.

A takie bydlaczenie się na śiłowni to gówno warte. Lepiej być chudym silnym, wyrobionym. A nie rozj*banym.





Jak ktoś chce sprawdzić swoje możliwości to mam bardzo fajną komplikację.

Kładziasz się na ziemię robisz 5 pompek, szybko przewracasz się i robisz 5 brzuchów, znowu szybko się przewracasz i robisz 5 grzbietów.
Znowu robisz (tymrazem o 5 więcej) to samo.
I tak dalej i tak dalej co serja +5.
  • 0

gitarowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Ten pomysł ze sprawdzeniem swoich możliwości nie był za dobry podczas robienia 2 serii przy brzuszkach strasznie mnie brzuch bolał i zwymiotowałem. Więc jak na dzisiejszy dzień sobie odpuszczę trening. :)
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
chydy, silny, wyrobiony-uśmiałem sie:) trafisz na grubszego, słabszego, niewyrobionego i Cie nie ma. Duża masa nie znaczy, że ktoś nie skopie Ci dupy, nie wygra z Toba w biegu na 100m, czy nie zrobi salta, więc skoncz pierdolić człowieku, bo gówno wiesz.

Gitarowy, na wf nie ćwiczyłeś? za dużo przed kompem czy co, bo nie wiem jak nie można nie zrobić 3 pompek w wieku 15 lat skoro jesteś chudy:|
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

gitarowy
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Jeśli nazwac WF patrzeniem jak inni grają w piłke poza tobą bo ty jesteś za słaby to tak uczestniczę w tych lekcjach... Ciągle mówią, żebym lepiej nie grał bo mnie złamią i takie inne bzdety oraz denerwuje mnie to, że ciągle ktoś do mnie krzyczy uważaj bo wiatr cię porwie albo inne wkurzające teksty. W sumie to jest jeden z najważniejszych powodów, że chce cwiczyc a nie żeby każdy mnie uważał za byle leszczyka.
  • 0

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Belial Ty ja mam koleżkę który mieszka na wiosce od małego zapierdala a 2/3 gimnazjum to na shoot'a by zdjął, mimo iż wygląda niepozornie. Ty chyba niewiesz coto zapierdalać. Chodzisz koleżko pewnie tylko na siłownie w życiu niebyłeś na budowie albo nie pracowałeś. Ić postuj przy samej betoniarce. To po 2 dniach spierdolisz.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Tak sie skłąda mądralo, że sam mieszkam na wiosce, a na budowe psozedłem w wieku 14lat, oprócz tego dorywcza praca przy wycince lasu, dziękuje.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Mieszkasz na wiosce i siedzisz na kompie. Ty weź człowieku nie zmyślaj. Wszyscy których znam ze wsi to wychodzą o godz. 5:00 z domu zjedzą przyjdą na obiad po obiedzie wychodzą i dopiero powrót ok. 22:00.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.

Mieszkasz na wiosce i siedzisz na kompie. Ty weź człowieku nie zmyślaj. Wszyscy których znam ze wsi to wychodzą o godz. 5:00 z domu zjedzą przyjdą na obiad po obiedzie wychodzą i dopiero powrót ok. 22:00.

to ich pozdrów, u mnie napierdala deszczem i jakoś nie mam ochoty nigdzie wychodzić
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
A jeżeli jesteś taki "joł" znawca. To idź i przyrównaj se w swojej wiosce takiego chłopa ok. 40 lat tylko co ma ziemie troche zwieżąt albo co od małego zapiżdżał i porównaj go do ciebie. On może będzie od ciebie mizerniej wyglądał może będziesz troszkę od niego silniejszy, ale ić się z nim zmież do roboty umżesz w 2 dni.

Użytkownik Płucko edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.

A jeżeli jesteś taki "joł" znawca. To idź i przyrównaj se w swojej wiosce takiego chłopa ok. 40 lat tylko co ma ziemie troche zwieżąt albo co od małego zapiżdżał i porównaj go do ciebie. On może będzie od ciebie mizerniej wyglądał może będziesz troszkę od niego silniejszy, ale ić się z nim zmież do roboty umżesz w 2 dni.

a Ty "ić" po słownik bo mnie oczy bolą od tych błędów. Porównałem już dawno, jakoś żyje, pracowałem więcej niż Twoje napisane 2 dni
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Na forum to ja tez jestem koxem i podobno podnosze 2tony na bicepsa i 7 załadowanych tirów na klate.




A moje błędy ortograficzne sa zajebiste.
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Gdyby sila i masa rosla od pracy na budowie to w Polsce bysmy mieli samych pakerów! Wszyscy ci robotnicy dorownywaliby silacza Ms. Olimpi! A tak nie jest a wiesz dlaczego? Taki robotnik w 8 h przezuci tyle cegiel lub betonu i td. Co kulturysta w 1h! Nikt na budowie nie dzwiga ciezarow do upadku miesnowego! Intensywosc treningu takiego robotnika = sie intensywnosci ziemi ktora dzwiga na łopacie. Warzy jakies 7 kg. Kulturysta w jednym powtorzeniv bierze np 100! A w seri 10 czyli 1000kg! Zajmuje mu to 1,5 minuty robotnik musialby jakies 130 lopat z piachem przezucic. Ile mu to zajmie 40 min? A kulturysta na silowni zrobi to w 1,5 minuty! Pracowalem na budowie! I niema to nic wspolnego z wysilkiem kulturysty czy tez innego sportowca.
  • 0

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Gadajcie se co chcecie ale jak znam tych co zapiżdżali od małego, a teraz niewyglądają na jakiś kafarów. I są jakoś silniejsi od tych zjebów na mecie itp.

Użytkownik Płucko edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
Kulturystyka to sport wizualny. To nie strongman tu licza sie proporcije rzeźba i wyglad. A mniejszym stopniu sila. To nie trujboj siłowy! Ludzie to wzrokowcy i niema sie co oszukiwac na ulicy nikt nie patrzy ile masz sily tylko jak wygladasz. Sily nie reprezetujesz na ulicy a wyglad tak! Sam pracowalem na budowe, na zbrojarni, za łebka na wsi! A obecnie w Hutnictwie na 3 zmiany w warunkach szkodliwych. tez nie jest praca lekka.
  • 0

Płucko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Niemam Zainteresowań.
  • Staż [miesiące]:6
  • Wzrost [cm]:181
  • Waga [kg]:85 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla początkujących bez sprzętu.
No i choć jeden mądry się znalazł. Co wie oco chodzi.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024