Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam i pytam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

PiwoToMojePaliwo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:177

Napisano Ponad rok temu

Witam i pytam
Witam wszystkich Użytkowników.

Nazywam się Piotr. Mam 20 lat i 177cm wzrostu. Od stycznia redukuje tłuszcz. Muszę jednak przyznać że każdy zauważa fakt iż jestem bardzo zbity i każdy mówi że mam idealne predyspozycję do zostania kulturystą a bardzo mnie ten temat wciągnął. Zwłaszcza oglądając Roberta czy Mariusza (wiadomo o kogo chodzi). Od stycznia udało mi się bez żadnego zbędnego wysiłku oraz diety (ponieważ zdarzało się nadużywanie alkoholu oraz słodycze) zejść ze 108,8 do 101,2. Nie powiem bo brzuszek mam odstający i to on jest moim głównym problemem. Nad rękami pracowałem jakieś 2 lata temu i wydaje mi się że można by było do tego wrócić. Moja 8 godzinna praca jest bardzo męcząca dla rąk i często mam syndrom przećwiczenia rąk. Dlaczego w ogóle to wszystko piszę? Otóż chciałem zacząć od początku a mam parę pytań. 1 - Ustawiłem sobie za cel 90kg do 1 września i wtedy przechodzę z redukcji masy tłuszczowej na pracę nad rzeźbą oraz masą mięśniową. Czy 90 to dobry cel? Może zrzucić więcej? a może zaczynasz puchnięcie już? 2 - Zamierzam teraz przyśpieszyć z ćwiczeniami i chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze na taką redukcję brzuszka, czas i możliwości mojego pokoju pozwalają mi na: orbitrek, przysiady, pompki itp. 3 - Rozumiem że przyśpieszając teraz z ćwiczeniami muszę całkowicie odstawić słodycze i alkohol? 4 - Jaką dietę powinienem teraz obrać jeśli przyśpieszam z ćwiczeniami a jaką przy ćwiczeniu mięśni we wrześniu. Z góry dziękuje i jak przypomnę sobie jeszcze coś to na pewno dopisze do tego tematu i będę pytał dalej.
  • 0
;)

PiwoToMojePaliwo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:177

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
Dobra, widze ze wszyscy są pomocni ;) zmnieniam forum.
  • 0
;)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
1- rzeby zrobic mase potrzebujesz ciezaru i diety... poza tym redukcja i masowanie nie idzie w parze.
2- spojrz trening domatora w dziale trening. aero 4 razy w tygodniu do tego.
3- tak
4- dieta na redukcje, temat dieta dzial podwieszony. ogolnie obcinamy wegle i tluszce na rzecz bialka.


ps. papa

Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu

TRENUJE BO LUBIE


PiwoToMojePaliwo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:177

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
Yhym. Dziękuje.

Czyli rozumiem że orbitreki itp. mogę odstawić, ewentualnie bieżnia na kondycję i ogólne samopoczucie a do tego dołożę ciężary i ciężką pracą zamienię ten swój tłuszczyk w masę mięśniową bez konieczności zrzucenia najpierw tych zbędnych kilogramów? Tak łopatologicznie rozumiejąc? Bo jeśli to nie idzie w parze to ja nie chcę naruszać pewnych praw. Chcę to zrobić porządnie. Więc lepiej od razu brać się za wyciskania i rzeźbienie tego brzucha i rąk? Teraz jestem po nocce i idę właśnie spać. Jak wstanę to około 15-16 obadam te tematy, które wymieniłeś i dziękuje za udzielenie mi ogólnych odpowiedzi.
  • 0
;)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
orbitrek do aerobow moze byc, ja jednak najbardziej preferuje bieganie, teraz jest super pogoda to tym bardziej zachecam do wyjscia na dwor.

po kolejne. tluszczu nie zamienisz w miesnie. to jest mit. do takiego czegos nei dochodzi.


proponuje zredukowac tyle ile sie da, i po wakacjach ruszyc z powolnym robieniem masy, ale dobrej jakosciowo. ale do tego potrzebna bedzie porzadna dieta i ciezar.

TRENUJE BO LUBIE


PiwoToMojePaliwo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroc
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:177

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
Czyli chudniemy. No i ja tak myślałem na samym początku. Najpierw schudnąć a potem powoli brać się za robienie mięśni. Zaraz sprawdzę te ćwiczenia na redukcję. Dziękuje serdecznie.
  • 0
;)

Fitness4you
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam i pytam
No dokładnie,bo inaczej możesz nieźle namieszać. Najpierw pozbądź się zbędnego tłuszczy,a potem zaczniesz rzeźbić mieśnie,wiesz mi że uda Ci się to bardzo szybko. A co z tą dietą?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024