Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak siły , energi lecz motywacja jest


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Brak siły , energi lecz motywacja jest
Witam ćwiczę już około 6 miesięcy. Posiadam ławkę regulowaną , 70kg nakładu ( tak wiem mało ale o tym dalej napiszę ) , gryf łamany i prosty , hantle , wyciąg. Posiadam 179cm wzrostu i 85kg wagi. Nie wyglądam na grubasa lecz waga jest. Ale nie mowa tutaj o mojej sylwetce itp. lecz o mym dużym problemie mianowicie przez ten cały czas treningów nie zrobiłem prawie w ogóle postępów ( koledzy już mają rozstępy , siła idzie a ja nic - ćwiczmy na sucho ). Otóż mój problem polega na tym , że jak wrócę z pracy chce mi się iść tylko spać - i mógłbym spać już do wieczora - nie mam siły ani ochoty na nic lecz bardzo lubie ćwiczyć i chcę ćwiczyć. Jak już pójdę na siłownie to trening odbywa się małymi ciężarami. Jak klatę na poziomwej robie 65kg to później skosu już 40kg nie zrobię a to porażka jest. Z tego co wiem mięśnie pobudza do rośnięcia zwiększanie ciężaru ale jak ja mam go zwiększać jak po prostu po kilku seriach - ćwiczeniach nie mam siły 40kg podnieść - 2-3 razy na lajcie wezmę i mówię sobie " ale lekkie" a później w 5 powtórzeniu mięśnie jakby się męczą i klapa - zmuszony jestem ćwiczyć b.małymi ciężarami. Druga sprawa jest taka , że jak ćwiczyłem co dzień inna partię to aż tak tego nie czułem a teraz jak ćwiczę SPLit i np. poniedziałek klata+ tricpes to po treningu klaty mój triceps jest już zmęczony i ciężko idzie. Może polecilibyście mi jakieś suplementy na ten brak mocy , przemęczenie ? Kreatynę kupuje na pewno bo do tego mam białko i BCAA. Ogólnie nie rosnę a koledzy normalnie...Dlaczego to jest tak , że normalnie jestem b.silny i każdy zawsze mnie do pomocy bierze a co do czego jak przyjdzie na siłownie to lamus..Co mam robić ?
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
widocznie nie jestes taki silny, spokojnie wszystko w tym sporcie przychodzi z czasem. Biora cie do pomcy bo pewno jestes duzy a po 6 miechcach to efektow jakis kolosalnych moze nie byc ( wiem to po sobie)
A jak kumple maja juz rozstepy to zapytaj sie czy ciezko jest sobie samemu wbijac strzykawke w tylek :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

PvE

PvE
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SAA , odżywianie , suplementacja , sporty walki , muzyka
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :38-39
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest

widocznie nie jestes taki silny, spokojnie wszystko w tym sporcie przychodzi z czasem. Biora cie do pomcy bo pewno jestes duzy a po 6 miechcach to efektow jakis kolosalnych moze nie byc ( wiem to po sobie)
A jak kumple maja juz rozstepy to zapytaj sie czy ciezko jest sobie samemu wbijac strzykawke w tylek :D


w ciągu paru pierwszych miesięcy jest najwiekszy skok siły i masy , rozstepy nie swiadcza o braniu dopingu .

Jak u Ciebie z dieta , jak wyglada Twój plan dnia , gdzie pracujesz , podaj posiłki jakie jesz wciągu dnia i kiedy jest trening a zaraz cos sie wymodzi .
Pomogłem ? Podziękuj dając plus

http://www.youtube.com/watch?v=8mff9KWXoPE

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
to ze mu sila dobrze idzie to nie znaczy ze jest strongmenem. Bo jak nie chodzilem na silke myslalem ze tez jeszcze jakims silaczem a teraz jak na to patrze z przecwiczonymi miesiacami widze jaki naiwny bylem. Co do roztepow zazwyczaj sa jak za szybko rosniesz jezeli jego kumple dorosli i patrzac na to ile swinstwa jest na rynku to mozliwe ze czyms sie faszeruja. Pamietaj nigdy nie wierz ludziom bo kazdy sie tlumaczy ze nic nie bierze, bo dzis slyszalem opowiesc goscia ode mnie z silki ze przez mete malo co sie nie pozegnal ze swiatem w wieku 18 lat :]

pokaz nam tez swoj trening :D
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

PvE

PvE
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SAA , odżywianie , suplementacja , sporty walki , muzyka
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :38-39
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest

to ze mu sila dobrze idzie to nie znaczy ze jest strongmenem. Bo jak nie chodzilem na silke myslalem ze tez jeszcze jakims silaczem a teraz jak na to patrze z przecwiczonymi miesiacami widze jaki naiwny bylem. Co do roztepow zazwyczaj sa jak za szybko rosniesz jezeli jego kumple dorosli i patrzac na to ile swinstwa jest na rynku to mozliwe ze czyms sie faszeruja. Pamietaj nigdy nie wierz ludziom bo kazdy sie tlumaczy ze nic nie bierze, bo dzis slyszalem opowiesc goscia ode mnie z silki ze przez mete malo co sie nie pozegnal ze swiatem w wieku 18 lat :]

pokaz nam tez swoj trening :D



Tez nie ćwicze miesiąc tylko prawie 3 lata , i rozstępów pierwszych nie dostałem po mecie tylko po kreatynie , teraz dalej rozciagaja sie po czym innym :D


Czekamy na plan dnia , odżywianie i trening

Użytkownik PvE edytował ten post Ponad rok temu

Pomogłem ? Podziękuj dając plus

http://www.youtube.com/watch?v=8mff9KWXoPE

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
No to dieta wygląda tak : nie jest profesjonalna lecz na pewno zdrowsza niż żarcie na okrągło i różnie ( nie chce mi się już dziś wyliczać BTW także dodam kiedy indziej dziś tylko napisze zestawienie posiłków ) aktualnie przestałem z dietą ale od poniedziałku start.

1 posiłek
3 jaja gotowane całe + mleko z płatkami owsianymi ( z dodatkiem rodzynek + orzechów ) do tego łyżeczka oliwy z oliwek.

2 posiłek
Ten posiłek jest w pracy także pieczywo razowe z szynką/serem + warzywami + caly pomidor ( wiem , że polecicie mięso typu pierś ale żygać mi się chcę jak mam tyle tego jeść : ( ).

3 posiłek ( tutaj naprawdę choćbym nie wiem co muszę niestety posiłek zastąpić odżywką , gdyż już przerwy nie mam i bhp nie pozwala jeść na stanowisku pracy - także odżywka białkowa + banan

4 posiłek ( przed treningowy )
Woreczek ryżu brązowego + pierś z kurczaka z warzywami

5 posiłek ( po treningu )
Tutaj nie wiem co wrzucić. Będzie to prawdopodobnie rowniez ryz + troche miesa , czasem ryby

6 posilek ( przed snem )
250g twarogu + warzywo

Dieta niby nie profesjonalna ale coś tam jest teraz trening jaki stosuję :

KLATA : Wyciskanie na lawce poziomej 4 serie po 12.10.8.8
Wyciskanie na lawce skosnej 4 serie 12.10.8.8
Wyciskanie hantli na lawce skosnej i poziomej 4 serie 12.10.8.8
Rozpietki 4 serie

TRICEPS : Wyciskanie francuskie sztangi w siadzie na ławce poziomej 4 serie po 10.8.8.8
Wyciskanie sztangielki na ławce poziomej w siadzie 4 serie 10.8.8.8
Prostowanie ramienia ze sztangielka w opadzie tułowia 4 serie 10.8.8.8
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej wąskim uchwytem 4 serie 10.8.8.8

BICEPS : .UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z „SUPINACJĄ” NADGARSTKA) 4 serie 12.10.8.8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU" nadchwytem i podchwytem 4 serie 12.10.8.8
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA): 4 serie 12.10.8.8

PLECY : PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 4 serie 12.10.8.8
PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE): 4 serie 12.10.8.8
PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE: 4 serie 12.10.8.8
PRZNOSZENIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ: 4 serie 10.8.8.8

BARKI : Wyciskanie sztangi zza głowy 4 serie 12.10.8.8
Wyciskanie sztangielek 4 serie 12.10.8.8
Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 serie 10.8.8.8
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4 serie 10.8.8.8
Unoszenie ramion w przód ze sztangą 4 serie 10.8.8.8

No i przedramiona - uginanie sztangi nadchwytem podchwytem + zwijanie obciazenia na sznurku.


Jeśli chodzi jak ćwiczę to tak
Poniedziałek : klata + triceps
Środa : Plecy , Biceps , przedramiona
Piątek : Barki
Niedziela : czasem nogi.

Dodam , że moim piorytetem są ramiona tzn najbardziej przedramiona także jak można je ćwiczyć by szybciej rosły ? Biceps tez ?
  • 0

PvE

PvE
  • Zabanowany(a)
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:SAA , odżywianie , suplementacja , sporty walki , muzyka
  • Staż [miesiące]:12+
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :38-39
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
Dieta :

1 ok + 10 ml oliwy , ok , 3 dokup gainera i pij dodatkowo do tego , 4 ok , 5 daj tu ryż z bananem , 70g ryzu + 2 banany , 6 30min po 5 posiłku , daj makaronlub ryż z mięsem ( wołowina lub kurczak ) , 7 twaróg + odżywka białkowa + 10ml oliwy z oliwek , trening tak przepatrzyłem to mnie razi tylko brak podciągania na drążku lub sciagania wyciągu do karku na najszerszy plecków . Ten gainer jakbys kupił to mógłbyś nawet dac za ten 5 posiłek po treningowy , potrzebujesz kcal , duzo kcal :D to masa bedzie szla , a z masa siła :D
Pomogłem ? Podziękuj dając plus

http://www.youtube.com/watch?v=8mff9KWXoPE

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
kolego po co ta oliwa z rana?? z rana sa potrzebne wegle i bialko, zeby rozpedzic organizm itp itd, a tluszcze spowalniaja wchlanianie. na twoim miejscu wywalilbym ta oliwe.

TRENUJE BO LUBIE


marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
Ktoś tu napisał co to za trening dla zawodowca. Ale ja zawodowcem nie jestem ;) Dobra pierw jeśli chodzi o dietę to tak:


Ktoś napisał kup gainera , niestety nie stać mnie by tyle odżywek kupować - wiem ,że banan to cukry proste ale nie może on być do tej odżywki białkowej w 3 posiłku ? Co do posiłku po treningowego to może to być banan z ryżem ? I każesz zaraz po tym 30 minut mi jeść ponownie ryż i kurczaka ? Sorka ale się zesram tak więc musi to być jeden posiłek po treningowy.



KEVIN :
Ale jak mam zakładać większe ciężary skoro nie daje rady z tymi ? chodzi o to , że na 1 serie mam siłę nawet te trochę większe ciężary a później puchnę i ciężko mi nawet te dziecinne ciężary wziąść ( myślę nad kreatyną ). Podciągać się nie mogę bo nie mam drążka ani jakiejś rury ale skombinuję. A i wytłumacz mi jakie ćwiczenia np. należą do izolowanych a jakie do wielostawowych ? Izolowane to ćwiczenie które ćwiczy poszczególną partię a wielostawowe to znaczy wszystko ? A i jak robię max 8 powtórzeń to nie czuję się jakiś taki skatowany tzn zmęczony.
  • 0

marek90
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
Odpowie ktoś jeszcze ?
  • 0

adus405
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 384 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Piłka nożna
    Motoryzacja
    Muzyka
    laski
    imprezy
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Przysiad [kg]:nie sprawdzałem
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:nie patrzałem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest

widocznie nie jestes taki silny, spokojnie wszystko w tym sporcie przychodzi z czasem. Biora cie do pomcy bo pewno jestes duzy a po 6 miechcach to efektow jakis kolosalnych moze nie byc ( wiem to po sobie)
A jak kumple maja juz rozstepy to zapytaj sie czy ciezko jest sobie samemu wbijac strzykawke w tylek ;)

z tą odpowiedzią sie nie zgodze a dokladnie o to zdanie ,,A jak kumple maja juz rozstepy to zapytaj sie czy ciezko jest sobie samemu wbijac strzykawke w tylek :D,, ja po 6miechach ziomek kokszenia miałem na bicu a tera juz nawet nad klata mi sie robią koło barkow i jak to Ty powiedziałes nigdy sobie nic w dupe nie wbijałem...wiec wiesz ostroznie z tym jak odpisujesz bo potem pujdzie plotka ze jakies ziomki kują dupę a wcale tak może nie być
  • 0

cezaryyy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
adus405 nie złość sie ;)

Kolego może przemeczyles sie, za dużo oczekujesz od organizmu, regeneracji Ci brak

Użytkownik cezaryyy edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

adus405
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 384 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Piłka nożna
    Motoryzacja
    Muzyka
    laski
    imprezy
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Przysiad [kg]:nie sprawdzałem
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:nie patrzałem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest

adus405 nie złość sie ;)

Kolego może przemeczyles sie, za dużo oczekujesz od organizmu, regeneracji Ci brak

hehe nie złoszcze się ale wiesz to takie podejście maja zobaczą takiego 16latka jak ja na siłce zobacza jakis mały rozstęp na bicku i juz sterydziarz haha
  • 0

cezaryyy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 395 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest
Wiesz co Ci powiem, mój kolega nie ćwiczy siedzi przed komputerem cały dzień i gra w gry. Spasł sie. A na plecach na samym środku na plac rozstepów wielkości Hm.. Piłki do gry w ręczną. Długości 2 cm bardzo dużo jeden przy drugim. Jeszcze ma pod kolanami z drugiej strony ale to kilka takich dłuższych :D No i od czego to?? ;)
  • 0

adus405
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 384 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:Stargard
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    Piłka nożna
    Motoryzacja
    Muzyka
    laski
    imprezy
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Przysiad [kg]:nie sprawdzałem
  • Wyciskanie [kg]:120
  • Martwy ciąg [kg]:nie patrzałem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Brak siły , energi lecz motywacja jest

Wiesz co Ci powiem, mój kolega nie ćwiczy siedzi przed komputerem cały dzień i gra w gry. Spasł sie. A na plecach na samym środku na plac rozstepów wielkości Hm.. Piłki do gry w ręczną. Długości 2 cm bardzo dużo jeden przy drugim. Jeszcze ma pod kolanami z drugiej strony ale to kilka takich dłuższych :D No i od czego to?? ;)

bo się spasł?;d a moj kuzyn am ale on dlatego ze szybko rośnie;p
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024