Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trenig masowy.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Trenig masowy.
Witam wszystkich silaczy. Od dzisiaj zaczynam trening masowy do ktorego dokładam metode 20 przysiadów przed kazdym treningiem bede wykonywał ich 20 z obciazeniem by nie móc ich zrobic wiecej z tym ze za kazdym razem bede dokladal do sztangi kilka kilogramow. od dzis przez 8 tygodni bede zdawal recezie w tym poscie. Na temat trenigu.. I efektu. Sprawdzenia tej metody.. Mam nadzieje ze te recezjie i chec pokazania przed wami ich wynikow jeszcze bardziej mnie zmotywuja. Moje suplemety to Kreatyna ( monohydrat) białko wpc 80. Leucyna, aminokwasy proste.Rzeńszen. Aspargin. Zestaw witamin.. Tauryna. Oraz carbo... Pozdrawiam wszystkich zaineresowanych
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
Witam tak jak w poscie zdaje relacjie z treningu dzis dzień klaty i tricepsa. Przed treningiem 20 przysiadow obciazenie 65 kg. Po zrobieniu tych 20 powtorzen bardzo powili z jak najlepsza technika. Musze przyznac ze bylo troche ciezko. Trening klatki wyciskanie sztangi lawa plaska 6 serij nastepnie wyciskanie sztangi lawa skosna 4 serrie rozpietki skos 4 serie wyciskanie hankli na plaskiej 4 serie przenoszenie hankla zza glowy 4 serrie Triceps- wyciskanie sztangi na waska 4 serrie, wyciskanie francuzkie z gryfem lamanym siedzac 4 serrie. Prostowanie ramienia z hanklem w opadzie tulowia 4 serrie papki na porech z obciazeniem 3 rerie. Na zakaczenie- Przedramie 2 superserie sztanga nachwyt + podchwyt.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
6 serii wyciskania?? nie licz "serii rozgrzewkowych;]" tylko serie glowne... poza tym widzac wyniki wyciskania, widzac te 65 kg chce mi sie smiac... poza tym co masz na mysli mowiac najlepsza technike itp... mowisz o technice kulturystow czy trojboistow?

TRENUJE BO LUBIE


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
Widzisz to jest taki trening by sprawdzic technike pewnego treningu przysiadow robisz codziennie przed kazdym treningiem 20 przysiadow. I za kazdym raazem dokladasz ciezar. O 5-10 kg dzienie. Ma to dac kopa do wzrostu organizmowi. Pomys sobie jesli tak jak ja robie 4-5 treningów tygodniowo za kazdym razem mam te 5 kg dolozyc to po 2-3 tyg to juz takie smieszne nie bedzie?? Narazie experymetuje. A wyciskanie juz dalem serie robocze. Zawsze robie ich conajmniej 6! Nie wliczajac w to rozgrzewki.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
sry nie wyciskanie tylko przysiady,




przeanalizowalem sobie to z rana na spokojnie i musze ci przyznac racje, przy tych wymiarach eksperymentacja i nowe porzadne bodzce to podstawa, a co do przysiadow czytalem wszystko, ale nie jestem ani za ani przeciw bo nie znalazlem zadnego artykulu badz jakis badan ktore potwierdzilyby albo negowaly to.

poza tym za duzo krwi w alkoholu i literki mi sie pzomywaly i dlatego glupoty pisalem;p;p

Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu

TRENUJE BO LUBIE


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
Spoko ja tez mie moge znalesc w necie badan a to by w gazecie fleks z tat 90. Kumpel pracujacy w skupie makulatury ja znalazl. I mi przynius nie wiem ktory to nr fleksa bo byla bez okladki artykól mial tytuł magia przysiadow.
  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Trenig masowy.
Witam. Chcialbym teraz podsumowac ten moj trening ktory robilem z tymi moimi 20- stoma przysiadami. I powiem tak mam dwa wnioski z tego treningu 1-wszy jest taki sila podskoczyla doszedlem do ciezaru z rzedu 108 kg na 20:/ powtorzen.. Masa rownierz 1 cn w obwodzie.uda W ok3 tygodnie. Toj 14. Treningow. Ta metoda. Jednanak jakim kosztem.? Musialem przerwac ten trening z poblemow jakie mi zaczely dokuczać- problemem byly plecy zauwazylem ze z rana nastepnego dnia budzilem sie z coraz wiekszym bólem plecow ostatecznie mnie sklonilo do przerwania tego tereningu ze dzien po tej serri ze 108 kg na drugi dzień tak mnie nakur-ało w krzyżu ze z problemem zalozylem skarpetki na nogi.. Na szczescie jak juz rozchodzilem ten ból to minol. WNIOSEK? NIE POLECAM NIKOMU TAKICH KOMBINACIJ! Szkoda zdrowia to TO JEST MOJE CIALO I NIE PRUBUJCIE TEO ZE SWOIM!! Grozi Kontuzija,
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024