Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje Posiłki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moje Posiłki
Śniadanie 6rano płatki owsiane z rodzynkami i mlekiem mlekiem 2 śniadanie w pracy 10rano kanapki z szynką pomidor serek topiony lub sałatka tuńczyk z warzywami ryżem i majonezy mała ilość 12 to samo co o 10tej 16ta pierś z kurczaka ryż brokuły gotowane przed ćwiczenami po ćwiczeniach creatyna i jogurt owocowy z płatkami rodzynki orzechy lub omlet z płatkami proszę o opinie i zmiany co do tego jedzenia. pozdrawiam i czekam na odp.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki

Śniadanie 6rano płatki owsiane z rodzynkami i mlekiem mlekiem 2 śniadanie w pracy 10rano kanapki z szynką pomidor serek topiony lub sałatka tuńczyk z warzywami ryżem i majonezy mała ilość 12 to samo co o 10tej 16ta pierś z kurczaka ryż brokuły gotowane przed ćwiczenami po ćwiczeniach creatyna i jogurt owocowy z płatkami rodzynki orzechy lub omlet z płatkami proszę o opinie i zmiany co do tego jedzenia. pozdrawiam i czekam na odp.

śniadanie-dorzuć białko, jajka/chudy ser
2śniadanie-sałatka tuńczyk z ryżem/kurczak z ryżem
przedtreningowy-ok
potreningowy-to co przed treningiem
kolacja-jajka/twaróg/tuńczyk/serek wiejski
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki
Dzięki do śniadania te jajko to w jakiej kolwiek postaci .ok aleto co jem po treningu to już jest moja kolacja to mam dodać jeden posiłek bo po treningu jem to co pisałem więc to zmienić omlet jeszcze póznie a zaraz po treningu to co przed tak mam robić
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki
Postać jajka obojętna. Posiłek po treningu nie może być ostatnim posiłkiem, po treningu daj ryż/kasza/makaron+mięso+warzywa, jeżeli jest to posiłek bardzo późno możesz dać banany jako źródło węgli zamiast ryżu. Przed snem samo białko twaróg/jajka/tuńczyk/serek wiejski
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki

Postać jajka obojętna. Posiłek po treningu nie może być ostatnim posiłkiem, po treningu daj ryż/kasza/makaron+mięso+warzywa, jeżeli jest to posiłek bardzo późno możesz dać banany jako źródło węgli zamiast ryżu. Przed snem samo białko twaróg/jajka/tuńczyk/serek wiejski


  • 0

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki
dzięki za rady .
  • 0

daro1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki
Jem godzine przed treningiem ćwiczę godzine i mam zjeść to samo co przed ćwiczeniami to ostatni posiłek to w jakim odstępie czasowym zjeść bo 2.3godz. po treningu idę spać .
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje Posiłki

Jem godzine przed treningiem ćwiczę godzine i mam zjeść to samo co przed ćwiczeniami to ostatni posiłek to w jakim odstępie czasowym zjeść bo 2.3godz. po treningu idę spać .

zaraz przed snem
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024