Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nadciśnienie - zmora wrzechczasów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

ChrisAdvocat
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:To co większość tutaj

Napisano Ponad rok temu

Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Witam wszystkich forumowiczów .
Jestem przybyszem ze sławnego forum . Za moje poglądy zostałem niesłusznie wyrzucony .
Mam nadzieje, że mnie przyjmiecie, bo zamierzam z wami godnie żyć na sztywnych zasadach .
Przejdźmy do rzeczy :
Mam 22 lata i lecze nadciśnienie. Jest ono unormowane . Lecze to świństwo od 3 lat, ale z siłowni nie mam zamiaru rezygnować, bo po jajo .
Stres był główną przyczyną nadciśnienia . Wykryli to gdy leciała mi krew w nocy .

Mam do was takie pytania, a w szczególności do ekspertów, ale nie tylko :

1. Jaki maximum wynosi ciężar, który można podnosić przy nadciśnieniu ?
2. Jakie odżywki, suplementy, zioła można brać przy nadciśnieniu biorąc 2,5 mg Prestarium ?
3. Czy razem z motywacją, chęcią i ciężką pracą osiągne to co inni czy gó....o osiągne ?

Aktualnie lecze się właśnie tylko Prestarium, dawki uważam za niskie .

Aktywność : łapie ciężary codziennie, ponieważ jestem uzależniony, ale to da się wyleczyć .
Cel : minimum 42 cm w bicepsie i reszta wprost proporcjonalnie, dożycie w szczęściu 100 lat jeśli Bóg pozwoli .
Pomiar nadciśnienia : prawie zawsze 130 na 80 gdy nie ćwicze

Prosze mnie wypunktować, jeśli to będzie możliwe .

Pozdrawiam .
  • 1
Jeszcze 2 lata i założe dziennik i zrobie to .

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
moim zdaniem nie powinieneś podnosicdużych cięrzarów tylko takie ktre możesz podnieś od 10 do 15 razy to od demnie nie wiem co na to inni
  • 0

balus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:mechanika smochodowa
  • Staż [miesiące]:20
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :30
  • Wyciskanie [kg]:60
  • Waga [kg]:64

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
moim zdaniem nie powinieneś podnosicdużych cięrzarów tylko takie ktre możesz podnieś od 10 do 15 razy to od demnie nie wiem co na to inni


JEŚLI POMOGŁEM DAJ + :thumbsup:
  • 0

ChrisAdvocat
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:To co większość tutaj

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
witaj, widze 2 posty

Po pierwsze to myślałem, że max 50 kg, lecz nie byłem pewien .
Po drugie to możesz mieć racje . Tylko ciężary 3-5 i mniej powtórzeń nieźle rypią po ciśnieniu, szczególnie jak się nie jest wspomagany prozdrowotnymi .
Po trzecia będe czekał na rozwinięcie wątku .

Z Bogiem
  • 0
Jeszcze 2 lata i założe dziennik i zrobie to .

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Normalne ejst, że podczas wysiłku ciśnienie skacze. Robiąc 15 ruchów 50kg czy 5ruchów 100kg męczysz sie tak czy tak. Często mierze ciśnienie po siłowni, i robiąc zakres 10-4powt było praktycznie takie samo, jak podczas regeneracji z 15 powtórzeniami.

Jezeli chodzi o suple, to unikać przedtreningowców, ładnie podnoszą ciśnienie i tętno.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ChrisAdvocat
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:To co większość tutaj

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Dziękuje za zdrową odpowiedź . Masz pewnie rację . Może będe mierzył ciśnienie dzień w dzień oraz dokładał jakieś ultra-zdrowotne suplementy i wybierał tylko znanych producentów .

Belial myślisz o Therm Line, czystej kofeinie oraz stackach np. Olimp Massacra ?

By się dało tu zrobić cała listę co moge pożerać a co nie i w jakich ilościach (suplementy, odżywki, zioła) ?

Będe wynagradzał za uczciwe odpowiedzi .


PS. Ja wierze, że to wylecze, zrobie to i opiszo to wszędzie gdzie tylko się da .

Z Bogiem .
  • 0
Jeszcze 2 lata i założe dziennik i zrobie to .

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Większość spalaczy posiada kofeine czy guarane, które moga podnieść ciśnienie, z tego co pamiętam massacra także posiada skłądniki pobudzające oraz AAKG. Sam miałem niedawno problemy z ciśnieniem, co prawda nie duże< ale nie mogłem przez to dostać zaświadczenia od lekarza, potrzebnego do testów sprawnościowych, które niedawno miałem. Na szczęście samo przeszło, jadłem więcej pomidorków, 0 kawy i cukrów, jednak z siłowni i aktywności fizycznej nie rezygnowałem
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

ChrisAdvocat
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:To co większość tutaj

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Witam .

Oto wartości , które miałem :

1 dzień - 140 na 90
2 dzień - 160 na 100
3 dzień - 175 na 110 (TO BYŁO NA ROZMOWIE Z PANIĄ DOKTOR)

Więcej nie miałem

Razem wychodzi gdzieś w granicach 160 jednostek, i to właśnie tyle potrzeba, aby leczyć się naturalnie, co narazie nie robie .

Co do kawy to piłem mocną od 16 roku życia, nie robiłem aerobów oraz miałem pomieszanie z poplątaniem w szkole (matura)

Teraz mam prawie zawsze 130 na 80 z lekami, znaczy z jednym lekiem .
Niewiem czy moge używać izolatu serwatkowego czy nie ? Jeśli tak to jaka ilość ? Brałbym to ciągle czy nie ?
  • 0
Jeszcze 2 lata i założe dziennik i zrobie to .

pharma1977
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Farmacja,chemia leków,farmakologia,farmakodynamika,finanse i bankowość.
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:110
  • Udo [cm]:?
  • Przysiad [kg]:80
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:?
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Nadciśnienie - zmora wrzechczasów
Jako farmaceuta mogę ci napisać , że większa część przypadków nadciśnienia to tzw. nadciśnienie samoistne . Czyli o nieustalonej przyczynie . Ale jeśli bierzesz anaboliki , to na 100% podnosi to ciśnienie . U osób wrażliwszych nawet bardzo . Kumulują się w organizmie minerały również sód , który odpowiada za gromadzenie wody i w konsekwencji za duży skok ciśnienia. Przy sterydach krew jest krzepliwsza - mozliwość wylewów i nadciśnienia . Dieta wysokobiałkowa w pewnym stopniu upośledza pracę nerek . Przy kiepskiej filtracji tych narządów ciśnienie również wzrasta . Natomiast jestem zdania , że nie powinieneś przestawać ćwiczyć . Stosuj odpowiednią dietę , bezsolną , niskotłuszczową , jak masz cykl z SAA to powiedz o tym lekarzowi delikatnie i zasugeruj leki moczopędne i zmianę dawkowania prestarium albo dodatkowy lek np. inny inhibitor angiotensyny .

P.s. Po prestarium możesz być słabszy i nieźle kasłać . Ale to przy każdym tego typu leku .
Generalnie przy terapii nadciśnienia ważny jest ruch i aktywny tryb życia . Jeśli z tego zrezygnujesz , to na pewno ci się nie poprawi .
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024