Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne odruchy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

vrohn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dziwne odruchy
Witam! Mam dziwny problem! Od pewnego czasu zauważyłem u siebie ,,dziwne odruchy"... Otóż uczę się i nagle noga spontanicznie sama robi szybki ruch w lewo, albo ręka... Trochę się boję czy to nie początek i czy jak coś z tym nie zrobię i to coś się rozwinie, co nawet nie wiem jak się nazywa...
  • 0

Dawidddd12
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3506 postów
  • Pomógł: 0
356
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:179

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne odruchy
Pewnie rozwija ci sie Zespół touretta :?:

Pierwsze objawy występują między 2. a 15. rokiem życia, z początku ograniczają się do prostych tików motorycznych. Pojawiają się również zaburzenia koncentracji, nadpobudliwość oraz utrudniona kontrola nad odruchami. Tiki zazwyczaj występują w postaci łagodnej (prostej), ograniczając się do mrugania oczami, ruchów ramion i głowy, grymasów, pochrząkiwania, mlaskania. W ciężkiej postaci zespołu Tourette'a tiki (zwane złożonymi) praktycznie uniemożliwiają normalne życie - chorzy podskakują, dotykają siebie i innych, kręcą się w kółko, wykonują serie nieskoordynowanych gestów.

Ale wcale to niemusi byc to :) Moze to byc np tiki nerwowe chwilowe skurcze mieśni
  • 1

vrohn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne odruchy

praktycznie uniemożliwiają normalne życie

Omg...

Pierwsze objawy występują między 2. a 15.

W czerwcu będzie 17...

Pojawiają się również zaburzenia koncentracji, nadpobudliwość oraz utrudniona kontrola nad odruchami.

Nie jestem nadpobudliwy... z koncentracją mam lekki problem przy nauce, czasem jak uczę się historii zmienię temat, ale to kiedyś teraz to zwalczyłem i sądzę, że nie mam żadnych problemów...

Dzięki za informację, ale co dalej!!!???!!!
  • 0

sila masa kebab
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:8 miesięcy
  • Wzrost [cm]:1,98
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:115
  • Udo [cm]:60
  • Przysiad [kg]:120
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:150
  • Waga [kg]:100

Napisano Ponad rok temu

Re: Dziwne odruchy
też tak mam nieraz i wedlug mnie to poprostu mięśnie które po przemczeniu robią takie figle;) tak jest w moim przypadku i myślę że tak samow twoim. Nie piszcie tutaj o Torecie bo to straszna choroba ! i nie ma co wróżyć

pozdrawiam

Jeżeli pomoglem daj +

Użytkownik sila masa kebab edytował ten post Ponad rok temu

  • 1



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024