Skocz do zawartości


Zdjęcie

Spalanie brzucha plus ćwiczenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Spalanie brzucha plus ćwiczenia
Chciałbym spalić tłuszcz z brzucha i wyrzeźbić biceps/klatę. Masę już chyba mam(187cm wzrostu 94kg). Jaką dietę polecacie na spalanie brzucha, biorąc pod uwagę to że codziennie mam zamiar chodzić na siłownię ćwiczyć?
  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
cwicz 4 razy w tyg stosuj diete low carb i biegaj, jezdzij na rowerze, skakanka
  • 1
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

BratKoala
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Sport:)
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :36+
  • Waga [kg]:83

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
pływanie tylko ze o tej porze roku to raczej nei dla ciebie chyba ze masz sporo kasy...
  • 0

festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
A czy dieta musi być wyliczona co do grama na każdy posiłek? Nie da się stosować jakiejś diety w której poprostu jemy 5 razy dziennie i wyrzucamy niektóre produkty? Bez tego żmudnego liczenia czy płatków 50 czy 60g? itp.? I powiedzcie proszę jak dieta ma się do alkoholu? Czy można raz albo 2 razy w tygodniu wypić kilka piw czy wódkę? Jak w ogóle ma się piwo do brzucha, czy to prawda że piwo tak strasznie zwiększa brzuch :D?

Jeśli moglibyście dać mi jakiś dzienny plan posiłków biorąc pod uwagę to że planuję codziennie ćwiczyć na siłowni różne części ciała plus rowerek również na siłowni. Widziałem jakieś plany dnia na forum ale zawsze tylko 1 dzień. Czy to znaczy że codziennie jemy to samo :D?

I czy chcąc spalić brzuch wystarczy dieta i ćwiczenia typu rowerek o tych samych wieczornych porach? Chodzi mi o to czy w trakcie dnia np. po śniadaniu lub po obiedzie nie muszę skakać na skakance? Żeby na bieżąco spalać kalorie?

Wiem że postawiłem dużo pytań i może nie chcieć się Wam odpowiadać, jednak będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi i jakiś plan dnia(bez odżywek) :D Zamierzam wziąć się za dietę, codziennie ćwiczenia i w te 3-4 miesiące zrzucić brzuszek :D

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
na początku nie da się spalić tłuszczu częściowo, więc takie coś jak spalenie z okolic brzucha nie wchodzi w grę...
co do diety to czy sypnie ci się 50 czy 60g to raczej ma znikomą różnice i ci nie zaszkodzi...
co do picia musisz wybrać albo cwiczycz albo pijesz... 2 razy w tyg po kilka piw to za dużo.. 2-3 na miesiąc to jest już sporo.. i tak piwo wywala strasznie brzuch... już lepsze z dwojga złego to wódka..
na bieżąco się na spala tylko to co ci się odłożyło więc wybierasz np sobie 15:00 ( siłownia ) na niej ćwiczysz i robisz powiedzmy 45 min areobów

aby zgubić brzuch potrzebna ci dieta low carb...
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
A jakie są założenia diety low carb? Jak ułożyć dobra dietę? Bo na necie znajduję tylko jadłospisy do oceny bez ogólnych założeń a chciałem ułożyć coś z np. małą ilością białego sera(zastąpić to czymś innym). I co pić przy tej diecie? Wodę czy np. pomarańczowy albo jabłkowy sok wchodzi w grę? I przy tej diecie nie muszę ograniczać się z ćwiczeniem klaty, bicepsu, tricepsu czy jazdą na rowerze :)?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Czy w tym temacie zostało to dobrze opisane? Czy mogę spożywać posiłki tak jak opisał to autor? I skąd wiedzieć ile kcal potrzeba na moją wagę :D?

Użytkownik festyn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
Jeśli by się komuś chciało to bardzo proszę o kontakt na gg :) Mam kilka pytań odnośnie diety low carb(wyliczyłem już zapotrzebowanie na kcal i ilości białka,tłuszczu i węglowodanów). Teraz chcę ułożyć dietę i chciałem o kilka rzeczy zapytać. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź na gg gdzie będę mógł się skonsultować :D gg 2921989
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
Owszem możesz 5 posiłków dziennie i selekcja produktów, nie musisz mieć ścisłej diety. 1-2 piwka w tygodniu nie zaszkodzą, a nawet pomogą. Najlepiej aeroby robić rano, przed śniadaniem. Pijesz wode, możesz pić sok pomarańczowy albo coś, ale jeżeli sobie go sam zrobisz:) Te sklepowe to sam cukier i konserwanty
  • 1
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
No właśnie nie wiem jak selekcjonować, zaczynając od 30g ww. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2981kcal. W tym 190g białka, 30g ww i 234g tłuszczu. Ryż, makaron czy płatki slimfigura mają bardzo dużo ww(po 60g w 100g/ml) a często są umieszczane w jadłospisach(nie rozumiem dlaczego). Nie wiem jakie produkty jeść, co jest szkodliwe a co nie. Nie wiem też czy są produkty całkowicie nie szkodliwe którymi mógłbym dojadać do posiłków żeby nie dołować się wiecznym głodem? Zamierzam też cwiczyć 4-5 razy w tygodniu po 60-90min siłownia plus rowerek.
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia

No właśnie nie wiem jak selekcjonować, zaczynając od 30g ww. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to 2981kcal. W tym 190g białka, 30g ww i 234g tłuszczu. Ryż, makaron czy płatki slimfigura mają bardzo dużo ww(po 60g w 100g/ml) a często są umieszczane w jadłospisach(nie rozumiem dlaczego). Nie wiem jakie produkty jeść, co jest szkodliwe a co nie. Nie wiem też czy są produkty całkowicie nie szkodliwe którymi mógłbym dojadać do posiłków żeby nie dołować się wiecznym głodem? Zamierzam też cwiczyć 4-5 razy w tygodniu po 60-90min siłownia plus rowerek.

30g ww? chyba zapomniałeś dopisać jednego 0. Węglowodany są źródłem energii, w diecie na mase powinno być 5-6g ww/kg wagi.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

festyn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Spalanie brzucha plus ćwiczenia
To ma być dieta low carbo na redukcję tłuszczu... Więc na początku 30g ww.

Użytkownik festyn edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024