Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mój trening jest odpowiedni ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Samba
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Czy mój trening jest odpowiedni ?
Witam . Mam 15 lat i od około trzech miesięcy ćwiczę na siłowni . Robię trening na masę ( 4 razy w tygodniu ) . Do tego gram w piłkę nożną . Treningi piłkarskie mam prawie codziennie i nie wiem czy nie jest to za dużo w połączeniu z siłownią . Mój plan treningowy na siłowni wygląda następująco . Poniedziałek - plecy , Środa - barki , Piątek - Klata , Niedziela - Biceps i triceps ( nogi ćwiczę na treningach piłkarskich , dlatego niema ich w moim spisie .) Do tego pije Mutant Masa. Zależy mi głównie na masie. Dodam jeszcze ,że staram się prowadzić dietę wysokobiałkową . Jestem dość chudy i czytałem , że ludzie o mojej genetyce powinno ograniczać ruch poza siłownią , jednak w moim przypadku jest to niemożliwe . Piłka jest dla mnie ważniejsza od siłowni . Prosiłbym , abyście doradzili mi czy mój trening jest dobry , a jeśli nie to jak miałby on wyglądać .
Z góry dziękuję.
  • 0

Samba
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mój trening jest odpowiedni ?
Aha . Jak się domyślam taki trening jest dużo mniej efektywny . Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego treningu ?
  • 0

Samba
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Czy mój trening jest odpowiedni ?
Dzięki za pomoc :D . Jak na razie zostanę przy treningu ma masę . Przytyje jeszcze tylko parę kilogramów , a potem spróbuje ten trening FBW .
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024