Skocz do zawartości


Zdjęcie

DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
Witam

zaczolem cwiczyc na silowni zeby zrzuci pare kilo w sumie duzo zawziolem sie i musze to zrobic . zucielm fajki i musze cos ze swoim cialem robic mam 186 cm i prawie 120 kilo wiec na mase nic nie potrzebuje potrzebuje zrzucic troche , juz rozmawialem z chlopakami na silowni doradzili mi pare zeczy chodzi mi o diete co ja mam jesc , jem sobie np serek wiejski, chleb czarny nie jem juz ziemniakow odstawilem wszystko co slodki i nie dobre . wazywka typu pomidory ogorki jem platki z mlekiem jogurty owoce , po prostu czytam tu na forum ale tyle tego i nie moge sie polapac z tym wszystkim zamiezam cwiczyc 3 razy w tyg na silce i do tego basen :) zakupilem sobie spalacz tluszczu ktory kolega z forum polecil chodzi mi o jedzenie co ja mam jesc kasy tez nie mam za duzo zeby jesc codziennie np piers z kurczka albo lososie :/ cos normlanego bo naprawde juz sie ograniczam jem 4 razy dziennie lekkie jedzenie wiecej po prostu mi sie nie chce .Nie rozumiem po prostu co jesc przed i po treningu jakie witaminy mi potrzebne i bialko :///

ewentualnie moze cos mam kupic tylko co ??

cwicze na silowni intensywnie zeby sie zmeczyc wypocic tak jak mi mowiono :) zeby zrzucic pare kilo ogolnie chodzi mi z brzucha

prosze was poradzcie cos mi

Użytkownik kokos22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
podstawa jest dieta i trening aerobowy, trening silowy jako dodatek.


wiec tak- gotowane jaja, tunczyk z puszki, chudy twarog, ryz brazowy, pieczywo pelnoziarniste, warzywa,bananki, chude mieso( jak dla mnie cyc z kury), platki owsiane.

oczywiscie kilka rzeczy jeszcze sie znajdzie ale to na swiezo napisalem.

5 malych posilkow dziennie, obcinaj weglowodany i tluszcze.

jako uzupelnienie diety polecam ci zebys kupil bialko ( tu pozniej pomyslimy jak sie zdecydujesz) oraz bcaa do ochrony miesnia mowiac krotko.

do jakiego sprzetu masz dostep?? rowerki stacjonarne steppery?? czy jedynie siweze powietrze??


jak mowilem aeroby- rower, biegi itp, to obok diety bedzie podstawa 4 razy w tygodniu bedzie ok.

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

podstawa jest dieta i trening aerobowy, trening silowy jako dodatek.


wiec tak- gotowane jaja, tunczyk z puszki, chudy twarog, ryz brazowy, pieczywo pelnoziarniste, warzywa,bananki, chude mieso( jak dla mnie cyc z kury), platki owsiane.

oczywiscie kilka rzeczy jeszcze sie znajdzie ale to na swiezo napisalem.

5 malych posilkow dziennie, obcinaj weglowodany i tluszcze.

jako uzupelnienie diety polecam ci zebys kupil bialko ( tu pozniej pomyslimy jak sie zdecydujesz) oraz bcaa do ochrony miesnia mowiac krotko.

do jakiego sprzetu masz dostep?? rowerki stacjonarne steppery?? czy jedynie siweze powietrze??


jak mowilem aeroby- rower, biegi itp, to obok diety bedzie podstawa 4 razy w tygodniu bedzie ok.



powiem tak biegac nie moge bo chodze na zabiegi na noge mialem male przejscia za mlodego hehe: musze doleczyc nogi zeby zaczac biegac narazie odpada , mam dostep do silowni i basenu wiec zaczolem z tego korzystac wiec silka i basen wchodza w gre :)

piszesz o jedzeniu np ten tunczyz puszki to w czym w oleju chyba nie ??
czyli np na sniadanie
platki z mlekiem
pozniej np banan
obiad np ryz z ryba i np groszek z marchewka
pozniej po treningu np jogurt czy np maslanka , mleko cos takiego ??
wieczorem ze 2 kromki ciemnego chleba z jajkiem , ogurkiem i pomidorem tak ??

bo ja jestem zielony im wiecej czytam tym wiecej mi sie w glowie miesza
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
no ale rower wchodzi w gre?? bo to podstawa jest;/ no ale w takim razie jak nei to basen 3-4 razy.

tunczyk w sosie wlasnym.


wiec tak napisze ci produkty ale czego ile to juz sam musisz wyliczyc.

1. platki owsiane z mlekiem + jaja gotowane
2. ryz brazowy + tunczyk w sosie wlasnym + warzywo
3. ryz brazowy + ryba/kurczak
4. po treningu banan a posilek (ok 30 min pozniej mozesz dac) ryz + kurczak + warzywo
5. tunczyk + 2 cale jaja ( dalbym osobiscie same bialka ale to juz pomine)
5. odzywka bialkowa

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

no ale rower wchodzi w gre?? bo to podstawa jest;/ no ale w takim razie jak nei to basen 3-4 razy.

tunczyk w sosie wlasnym.


wiec tak napisze ci produkty ale czego ile to juz sam musisz wyliczyc.

1. platki owsiane z mlekiem + jaja gotowane
2. ryz brazowy + tunczyk w sosie wlasnym + warzywo
3. ryz brazowy + ryba/kurczak
4. po treningu banan a posilek (ok 30 min pozniej mozesz dac) ryz + kurczak + warzywo
5. tunczyk + 2 cale jaja ( dalbym osobiscie same bialka ale to juz pomine)
5. odzywka bialkowa


rower hmmm... ciezko bo sie zepsul i nie mam jak naprawic trzeba kupic nowy :////

silka i basen wystarcza mysle narazie planuje tak pon silka ,wt-wolne , sroda silka ,lub basen albo to i to , czw -wolne .piatek silka .weekend basen albo wolne moze byc cos takiego bo ja tez mam ciezko z czasem po prostu w tej chwili mam czas ale niedlugo moge nie miec i moze max 3 razy w tyg plus basen . ewentualnie w domu wystarczy ??
  • 0

Blaniu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

podstawa jest dieta i trening aerobowy, trening silowy jako dodatek.
wiec tak- gotowane jaja, tunczyk z puszki, chudy twarog, ryz brazowy, pieczywo pelnoziarniste, warzywa,bananki, chude mieso( jak dla mnie cyc z kury), platki owsiane.

witam jeste w podobnej sytuacji :) rzeczy które tu wymieniłeś są bardzo podobne do tych które są w diecie dukana tzn można stosować diete dukana (czyli diete proteinowa)?? i oczywiście trening areobowy czyli bieganie rowerek itp do których mam dostęp bo będe ćwiczył na profesjonalnej siłowni + połączyć to z ćwiczeniami siłowymi (trening na rzeźbę) ??

Użytkownik Blaniu edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
jedno to ulozyc sobie diete a drugie to sie od niej stosowac, jak bedziesz trzymal taka diete to bedzie ok, tego ryzu po 50g na posiłek czyli pake na 2 razy bez podjadania i przy intensywnych aerobach bedziesz leciał w dół az miło, płatki owsiane z rana podkrecaja metabolizm przez blonnik to chyba wiesz, wytrwałosci jak bedziesz sie tego trzymal to za kilka miesiecy bedziesz zadowolony z efektów.

sama silka i basen nie wystarczy musza byc konkretne aeroby czyli, bieganie skakanka rower albo szybki chód na poczatek jak jestes za tlusty zeby biegac, z aerobami efekty beda duzo lepsze ale to trzeba chciec.

Użytkownik kodziro edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

jedno to ulozyc sobie diete a drugie to sie od niej stosowac, jak bedziesz trzymal taka diete to bedzie ok, tego ryzu po 50g na posiłek czyli pake na 2 razy bez podjadania i przy intensywnych aerobach bedziesz leciał w dół az miło, płatki owsiane z rana podkrecaja metabolizm przez blonnik to chyba wiesz, wytrwałosci jak bedziesz sie tego trzymal to za kilka miesiecy bedziesz zadowolony z efektów.

sama silka i basen nie wystarczy musza byc konkretne aeroby czyli, bieganie skakanka rower albo szybki chód na poczatek jak jestes za tlusty zeby biegac, z aerobami efekty beda duzo lepsze ale to trzeba chciec.



kolego ja nie mowie ze nie chce tylko po prostu mam zabiegi na noge w jednym kolanie mam pokruszona lekotke :/ i grozi mi operacja musze doleczyc po prostu sie i narazie jedynie silka i basen mi zostal , skakac nie moge bo jak zle stane to ide na stul operacyjny znoga , rower ok ale mysle ze od kwietnia dopiero bo teraz wydaje mi sie ze troche zimno
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
kolego zimno?? wlasnie zaczyna sie robic dobra pogoda, wiec cieply ubior i jedziesz, nikt nie karze ci skakac i biegac bo zdrowie jest najwazniejsze ale rower i basen 4-5 razy to podstawa!!

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

kolego zimno?? wlasnie zaczyna sie robic dobra pogoda, wiec cieply ubior i jedziesz, nikt nie karze ci skakac i biegac bo zdrowie jest najwazniejsze ale rower i basen 4-5 razy to podstawa!!


no to musze jechac zakupic rower :) ale narazie basen ok :) postaram sie przestrzegac tego ale 4 razy w tyg to duzo bo musze dojezdzad 20 km :/ a to naprawde koszt basen i dojazd ale jakos sie postaramy
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
no to rower bedzie najlepsza opcja, jednorazowy wydatek ale powinno byc ok. mozesz dodatkowo maszerowac sobie jezeli to nie obciaza za bardzo nog.

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

no to rower bedzie najlepsza opcja, jednorazowy wydatek ale powinno byc ok. mozesz dodatkowo maszerowac sobie jezeli to nie obciaza za bardzo nog.

chodzic powiedzmy ze moge :/ po prostu narazie kasy nie mam na wydatek na rower i chce go zastapic czyms innym ale obiecuje ze na wiosne zrobie moj albo kupie nowy :) i wtedy bede jezdzil zawsze jezdzilem ale od jakiegos czasu coz zapuscilem sie :/ praca i praca i gow.... z tej roboty jest narazie musi mi wystarczyc basen i silka i jakies wspomagacze. jutro mam dostac to thermo speed mam dawke na 30 dni mysle ze cos pomoze jak nie zakupi sie cos lepszego ale ludzie sobia chwala to

Użytkownik kokos22 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
mi nie musisz obiecywac bo to twoje zdrowie i twoj wyglad. ja i inni mozemy jedynie napisac zrob to czy tamto a czy bedziesz sie stosowal do wskazowek to zalezy tylko od ciebie;) pozdro,

TRENUJE BO LUBIE


kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

mi nie musisz obiecywac bo to twoje zdrowie i twoj wyglad. ja i inni mozemy jedynie napisac zrob to czy tamto a czy bedziesz sie stosowal do wskazowek to zalezy tylko od ciebie;) pozdro,



oczywiscie ze bede :) przynajmniej bede sie bardzo staral :) narazie dzieki cos nie cos wiem :) jeszcze musze tylko z dieta ogarnac sobie i bedzie git ale czytam twoje posty i cos wiem mniej wiecej
  • 0

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/
Przede wszystkim odstaw jorurty i przetwory mleczne!!!!
Spewnoście masz gr krwi ktora ma skloności do tycia!!!!
Więc powinieneś bazować na samych warzywach choć to bardzo trudne jednak idzie sie przyzwyczaiś.
rodzynki,ananas powinny sie stac twoim codziennym dodatkiem do posilkow do tego oliwa z oliwek.
Suplementy wylącznie bcaa i bialko wysoko procentowe aminy wspomoga regeneracje bialko bedzie wspomagać odchudzanie.
TRENINGI BARDZO INTENSYWNE MALE OBCIAZENIA DUZA ILOSC SERI I DUŻE TEPO!!!!
Są maszyny ktore nie obciążaja stawow i zastępuja bieg!!!
  • 0
Dołączona grafika

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

kolego ja nie mowie ze nie chce tylko po prostu mam zabiegi na noge w jednym kolanie mam pokruszona lekotke :/ i grozi mi operacja musze doleczyc po prostu sie i narazie jedynie silka i basen mi zostal , skakac nie moge bo jak zle stane to ide na stul operacyjny znoga , rower ok ale mysle ze od kwietnia dopiero bo teraz wydaje mi sie ze troche zimno



w takim radzie jedziesz z szybkim marszem, na basen dojezdzaj rowerem 2x20 km na poczatek starczy, dla chcacego nic trudnego, pamietaj.
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

kokos22
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: DIETA NA SCHUDNIECIE ZALAMANY :/

w takim radzie jedziesz z szybkim marszem, na basen dojezdzaj rowerem 2x20 km na poczatek starczy, dla chcacego nic trudnego, pamietaj.




co sadzicie o diecie dukana :unsure: bo od jutra chce zaczac ja stosowac i czytam ze bardzo dobre opinie kolezanka 8 hg schudla w niecale 2 tyg :D a kumpla zona 4 w tydzien :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024