Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest nie tak?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?

gainer XXL-1kg,3kg Gainbolic,kreatyna vitalmaxa mono,gainer737 3kg

ale lapa mi rosnie i sila idzie w kazdej parti oprucz klatki na zlosc a kazdy sie dziwi ze jak mozna wiecej brac na serie na skosie w gore niz na plaskiej bo tak wlasnie jakos mam


szkoda pieniedzy na takie suplementy...
  • 0

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
człowiek uczy sie na bledach ludzilem sie ze beda efekty teraz stawiam na trening na 1 stronie jak pojdzie to zajebiscie bede wdzieczny jak nie pojdzie to trudno pokuje sie troche,musze byc wiekszy nie ma innej opcji
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?

człowiek uczy sie na bledach ludzilem sie ze beda efekty teraz stawiam na trening na 1 stronie jak pojdzie to zajebiscie bede wdzieczny jak nie pojdzie to trudno pokuje sie troche,musze byc wiekszy nie ma innej opcji


Nie kłuj się po pierwszym zastoju (stagnacji) prubuj wszystkiego jeśli nie będzie szło po dość długim okresie czasu to wtedy jeśli nic ci nie pomoże to wtedy zacznij od metki, ale dopiero jesli nic nie pomoże żadne diety , treningi i suple najmocniejsze jakie są.
  • 0
Dołączona grafika

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
co ja ci powiedziec moge caly chuj podnosze ,czego rozwija sie wszystko oprucz klatki dziwne? moze akurat ten plan mnie ruszy moze zamienie trica z bicem posluzy ale nikt mi nie daje 100% moge zmarnowac 6 tyg ,moze moja genetyka taka jest nie mam pojecia jedno jest pewne zapierdalam rowno ale co z tego troche szkoda bo poswiecalem temu sporo czasu czasem nie pilem wracalem do domu zeby oojebac cos bo pamietalem ze na noc trzeba opierdolic posilek bialkowy odmawialem wielu rzeczy ale teraz widze ze nie potrzebnie a szkoda
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Powiem Ci tak:
Bez soczków da się osiągnąć naprawde bardzo dużo.
Stosując odpowiednią diete, suplementacje i stosowne treningi + zapał.
Nie możesz łamać się z powodu zastoju siły w wyciskaniu na płaskiej.
Jak sam wspominałeś stosowałeś plany masowe, któryh głównym celem jest rozwój objętościowy mięśni.
Co jakiś czas dobrze jest zaaplikować sobie plan, który kładzie większy nacisk na naszą siłę.
Im więcej mamy siły tym większą mase jesteśmy w stanie zbudować.

Jak byś chciał kiedyś zakupić jakieś suple daj znać to coś sprawdzonego Tobie poradzimy.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Placeck ze wzrostem siłi idze masa i z masą siła więc jesli idzie siła to nie ma bata żeby masa choć troszke nie poszła. A jak u ciebie wygląda gestość mięśni?? Jesli są rzadkie to może najpierw się ubijają no ale jeśli rozwijają się włókna to siła musi iść (z tego co pamiętam chcesz nabrać siły).
  • 0
Dołączona grafika

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Siła służy do budowania masy.
Masą nie zbudujesz siły.
Ale nie wiem do czego odniosłeś powyższy post. :D
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
A konkretniej którą część?? O gęstości mięśni??
  • 0
Dołączona grafika

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
mysle ze teraz jak przerwe zrobie to strasznie sila nie spadnie nie? , i pytanie jakie suple proponujesz jak mi sila pojdzie na tym planie to planuje dojebac xpanda do tego carbo ,obecnie nie dysponuje dobrymi funduszami wiec do tego treningu bede dobrze jadl i po treningu carbo:)
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Pamiętaj że podczas przerwy tez musisz prawidłowo sie odżywiać.
Wiadomo że jeżeli cykl na krecie skończyłeś odpowiednio wcześniej, przy tym planie i twoim zastoju idealnie wkomponowałaby się kreatynka.
Mówisz jednak że krucho z beclem więc trzymaj diete, a powinno być dobrze.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Siła może ci troszke spaść ale szybko wróci do normy a suple to taj jak placeck napisał kretka + jakieś amino + glutamina ale narazie nie musi być chociaż dobrze by było jakby była. Napisz ile masz kasy na cykl ale to już w innym odpowiednim dziale.
  • 0
Dołączona grafika

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
tylko jak spadnie mocno to odrobinie bedzie sie rownalo=punkt wyjscia ciezko to widze ale cos sprobujemy
  • 0

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
strasznie mnie korci zeby isc na trening w poniedzialek cos po podnosic ta abstencja ciezka bedzie
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Spokojnie.
Staraj sie dobrze teraz odżywiać i daj mięśniom odpocząć.
Według mnie nie masz co sie obawiać jeżeli chodzi o spadki siły.
Ja ostatnio miałem tydzień przerwy(przeziębienie) i po tej przerwie miełem więcej siły.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......

tomeks
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
ja bym stawial ze klata ci nie rosnie bo masz jakas zla na maksa technike. sam sie kiedys lapalem na tym ze zamiast klata przy wyciskaniu pracowaly praktycznie tylko rece, biiceps, triceps i przedramie. a na skosie tez barki. zaczalem sie przy wyciskaniu wczuwac i zmniejszylem nawet troche ciezar, zaczalem stosowac "malpi chwyt" (wszystkie palce lacznie z kciukiem przed sztanga) i teraz robie to jak nalezy czyli maksymalnie chodzi klata i pomagaja jej troche tricepsy bo inaczej sie nie da ich wylaczyc calkowicie. nie wiem jak cwiczysz ale u mnie klata nie szla wlasnie przez zla technike. a teraz idzie jak nalezy. pzdr :D
  • 0

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Koncze okres regeneracji , przemyslalem sprawe i mam pytanie zrobie ten trening ktory wrzucil Placeck z malym wyjatkiem wlasnie chcialbym wrzucic na klatke metode 5-10-20 :D jako ze klatke traktuje teraz jako priorytet a reszta normalnie moge tak? co wy na to?
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?

Koncze okres regeneracji , przemyslalem sprawe i mam pytanie zrobie ten trening ktory wrzucil Placeck z malym wyjatkiem wlasnie chcialbym wrzucic na klatke metode 5-10-20 :D jako ze klatke traktuje teraz jako priorytet a reszta normalnie moge tak? co wy na to?


b. dobra metoda, jednak nalezy uważać na jej stosowanie poniewaz można nia sie przetrenować...czas stosowania to góra 6 tyg! co tydzien zwiekszasz na ćwiczeniu w ktorym wykonujesz 5 powt. 2,5kg obciazenia...
  • 0

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
tak oczywiscie trening 6 tyg tylko , a czy po tym treningu sila skoczyc moze?
  • 0

JLB
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
Pytanie do Placecka i jak robic ten trening? 5-10-20 co myslisz? bo ty rozpisywales mi tamten trening a jakbym dodal ta metode i reszte robil jak pisales moze tak byc?
  • 0

Placeck
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:FOTEL
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co jest nie tak?
5-10-20 to dość męczący trening i jeżeli chcesz go stosować skup sie bardzo na regeneracji.
Uważam ze to bardzo dobry trening lecz bardziej w celach masowych.
Jeżeli juz go zechcesz zastosować staraj sie na kazdym treningu dozucać coś na sztange.
Kazdy organizm reaguje inaczej tak jest prawda lecz znam kolesia który po tym planie praktycznie nie zanotował wzrostu siły, masa jednak szła elegancko.
Twój wybór ;)

Ja w twojej sytuacji zastosowałbym plan który Tobie podałem ewentualnie http://www.forum-kul...?showtopic=1694 lecz wtedy kosztem innych partii.
Po którejś z powyższych opcji spróbowałbym z 5-10-20 i reszta partii typowo na mase.
  • 0
I just fire a go bun dem
I just a fire a go dun dem.......



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024