Skocz do zawartości


Zdjęcie

BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
ach te kolana! ja tez wlasnie zaczelam narzekac na moje, mysle o glukozaminie, fajnie, ze mowicie, ze pomaga :-)
mam PYTANIE: czy przy lekkiej kontuzji kolana (wziela sie z biegania, bol pojawia sie wlasnie jak biegne i przy schodzeniu ze schodow) powinnam zawiesic treningi? trenuje kick-boxing. nie mam ZADNEGO zaufania do lekarzy. przestalam biegac, moge przez jakis czas nie kopac (chociaz wtedy kolano nie boli, wiec bez przekonania), ale sam boks chyba moge sobie robic? bez treningow bede sie zle czula i kondycja mi siadzie kompletnie. wiec licze na to, ze powiecie: trenuj! ale kazda rada bedzie bardzo cenna :-) pozdro!
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
To bardo silny bol? Jesli czujesz sie z tym naprawde zle to jednak warto odwiedzic dobrego lekarza (wiem, wiem takich jest niestety malo). W kazdym razie nie forsuj tego kolana, uzyj moze jakiejs masci, jak szybko nie przejdzie to wizyta u lekaza nieunikniona. Glukozamina nie pomoze raczej szybko, bo cykl trwa 6 tygodni.

Lord: ciekawe, poszerzyles wlasnie moj poglad na sprawe ;)

Pozdrawiam
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...

Lord, te buty kupiłeś w Polsce? W jakiej cenie?

I daj znać za jakiś czas jak się sprawują.


Kupiłem na Allegro, jest tam pani Iza, która sprowadza Mizuno.
Dałem 300 zł.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_dominika
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice PŃ

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
Wiecie co wam powiem? Mój ortopeda, u którego leczyłam kontuzje stawu kolanowego powiedział, ze cytuje: " Tam w środku samo się zrośnie a ty masz nic nie grzebać z żadnymi lekami i najlepiej zmienic dyscypline na mniej urazową np. bierki pod wodą..." Paranoja. Postanowiłam sama zaopatrzyć się w produkt z glukozaminą - FLEXODON. Kosztuje 15 zeta z czymś ( małe opakowanie) a jest bardzo dobre. Mnie pomaga i polecam również. Pozdrawiam
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...

No własnie po co przepłacać...
W aptekach sa preparaty na glukozaminie, sklad ten sam co w przypadku Olimpa, 60 tabsow - 17 zl.
Pozdrawiam


Prosze podaj mi nazwe tego preparatu, chetnie mu sie przyjrze...
  • 0

budo_leoric
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
Witam!

Byłem w poniedziałek u ortopedy. Facet stwierdził początki zwyrodnieniowe stawow kolanowych, przepisal mi Arthryl za 95zl :o Reparil (tabletki, pytal sie czy mam mocnu zoladek;) ) i Olfen w kulce do smarowania. Wywalilem to troche kasy ale mam nadzieje ze zadziala.
Nie wiem tylko czy powinienem uzywac kul? Kolana mnie troche bola jak chodze, czasem mocniej, czasem lzej... ale jesli glukozamina "rozmiekcza" chrząstkę to może lepiej uzywać kul? Zwlaszcza ze duzo po schodach chodze (w szkole mam 4 piętra :o )

Pozdr
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
A ja kupilem sobie na stawy takie coos: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Podobno ma pomoc lepiej niz wszystkie inne srodki, duzo sportowcow mi to polecilo, jakie masz nt temat zdanie POWER-ZONE? [/url]
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: BIEGANIE A STAWY KOLANOWE...
Witam

Jest to nic innego jak hydrolizowany kolagen & zelatyna myslelismy nad wprowadzaniem tego produktu do oferty, ale jest dosyc drogi i klienci wola wybierac tansze odpowiedniki Olimp'a, Nutrend'a. Polecam Wam preparat Flexit Nutrend bardzo kompleksowy sklad za rozsadna cene.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024