Skocz do zawartości


Zdjęcie

barki-ramiona


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

barki-ramiona
witam , mam 190 waze 90 cwicze 2lata. mam predyspozycje do lapania klaty jednak ciezko mi idzie z ramionami. jestem raczej wysoki mam dlugi bicpes i ciezko mi go zmasowac. ciezko mi tez poszerzyc barki. obecny trening jest raczej skoncentrowany na zalapanie masy, ale staram sie zeby to byla czysta masa. wcinam gainera muscle juice i amiokwasiory. podpowiedzcie cos co zrobic zeby powiekszyc lapy i bary(posszerzyc) robie glownie cwiczenia- na boki i cos tam ledwo ledwo i biceps tez nie fajny jedyne 38cm. :D
napiszcie jakie i ile cwiczen na bary i biceps
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona
na barki sprobuj 5-10-20 pisalem ten rodzaj treningu w tym dziale to poszukaj...a na biceps jakie wczesniej cwiczenia wykonywałeś??
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

a na biceps jakie wczesniej cwiczenia wykonywałeś??

I jakie na triceps?

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

I jakie na triceps?

na biceps po 3cwiczenia 4serie. np.stojac sztanga,modlitewnik,mloty, albo hantle stojac, modlitewnik,hantle o kolano
na triceps francuz, za glowe hantlem, linki.
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

na biceps po 3cwiczenia 4serie. np.stojac sztanga,modlitewnik,mloty, albo hantle stojac, modlitewnik,hantle o kolano
na triceps francuz, za glowe hantlem, linki.

ja dzisiaj zastosowałem trening piramidalny w ćwiczeniach na klate i bicepsa i musze powiedzieć,że dawno tak mi binio nie spóchł-od następnych treningów mam zamiar stosować trening piramidalny bo na mnie to zaj...cie zadziałało.polecam
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

ja dzisiaj zastosowałem trening piramidalny w ćwiczeniach na klate i bicepsa i musze powiedzieć,że dawno tak mi binio nie spóchł-od następnych treningów mam zamiar stosować trening piramidalny bo na mnie to zaj...cie zadziałało.polecam


są rozne rodzaje treningow piramidalnych np. piramida jezeli chodzi o ciezar lub liczbe powtorzen lub tez odwrotna piramida o ktorej juz kiedys pisałem...
  • 0

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

na biceps po 3cwiczenia 4serie. np.stojac sztanga,modlitewnik,mloty, albo hantle stojac, modlitewnik,hantle o kolano
na triceps francuz, za glowe hantlem, linki.


proponuje po kazdym skończonym cwiczeniu danej partii rozciagac miesien dla lepszego rozwoju np. po skończonym cwiczniu na biceps 30-45sec trzymasz na rozciagnietym miesniu i tak po nastepnym ćwiczeniu itd...to doskonale stymuluje mieśnie do wzrostu...brak dalszego rozwoju moze byc tez spowodowany słaba dieta np.mała iloscia białka...
  • 0

wilk007
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
9
Neutralna
  • Lokalizacja:dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

są rozne rodzaje treningow piramidalnych np. piramida jezeli chodzi o ciezar lub liczbe powtorzen lub tez odwrotna piramida o ktorej juz kiedys pisałem...

ja np. wykonywałem 3 ćwiczenia na biceps:
podnoszenie gryfa podchwytem 15-12-10-8 każda seria z większym obciążeniem
podnoszenie gryfa nachwytem 12-10-8-6 każda seria z większym obciążeniem
modlitewnik 14-12-10-8 każda seria z większym obciążeniem
+ na koniec młotki 4 kg hantelkami na dobicie (ile wlezie)
nigdy tak nie ćwiczyłem,ale była to zmiana dla mięśnia i zadziałało rewelacyjnie
  • 0

funai
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 1
5
Neutralna
  • Lokalizacja:fotel
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:189
  • Biceps [cm] :43
  • Klatka piersiowa [cm]:118
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:135
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

proponuje po kazdym skończonym cwiczeniu danej partii rozciagac miesien dla lepszego rozwoju np. po skończonym cwiczniu na biceps 30-45sec trzymasz na rozciagnietym miesniu i tak po nastepnym ćwiczeniu itd...to doskonale stymuluje mieśnie do wzrostu...brak dalszego rozwoju moze byc tez spowodowany słaba dieta np.mała iloscia białka...

a ile cwiczen polecacie 3 wystarcza?? wiem ze przydaloby sie bialka lecz jestem alergikiem i nadmiar bialka powoduje mi zaostrzenie sie alergii na dloniach :D
a jesli chodzi o barki to ile dawac cwiczen. widze ze niektorzy daja po 3 a inni 5. ja zawsze robilem sztanga za plecy siedzac, wyciskanie na boki hantli, boczne wznoszenie,i czwarte cos na tyly. chcialbym rozbudowac barki-glownie poszerzyc
  • 0

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

a ile cwiczen polecacie 3 wystarcza?? wiem ze przydaloby sie bialka lecz jestem alergikiem i nadmiar bialka powoduje mi zaostrzenie sie alergii na dloniach :D
a jesli chodzi o barki to ile dawac cwiczen. widze ze niektorzy daja po 3 a inni 5. ja zawsze robilem sztanga za plecy siedzac, wyciskanie na boki hantli, boczne wznoszenie,i czwarte cos na tyly. chcialbym rozbudowac barki-glownie poszerzyc

No bo barki to duża grupa mięśniowa dlatego robi się 3-5 ćwiczeń ja ci polecam tak 4-5 ale z głową żebyś nie przepalił mięśni. Możesz robic wyciskanie zza i z przed głowy, arnoldki (wyciskanie hantli z supinacją na lekko pochylonej ławeczce myslę że 60* wystarczy), podciąganie sztangi/hantli do brody, unoszenie hantli na boki no i chyba tyle. Tylko pamiętaj aby ćwiczenia dobrać tak żeby ćwiczyć wszystkie aktony obręczy barkowej przód, tył jak i środek jesli potrzebujesz podziału na ćwiczenia na poszczególne aktony to pisz.
  • 0
Dołączona grafika

Sarcev
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1008 postów
  • Pomógł: 1
6
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: barki-ramiona

a ile cwiczen polecacie 3 wystarcza?? wiem ze przydaloby sie bialka lecz jestem alergikiem i nadmiar bialka powoduje mi zaostrzenie sie alergii na dloniach :D
a jesli chodzi o barki to ile dawac cwiczen. widze ze niektorzy daja po 3 a inni 5. ja zawsze robilem sztanga za plecy siedzac, wyciskanie na boki hantli, boczne wznoszenie,i czwarte cos na tyly. chcialbym rozbudowac barki-glownie poszerzyc


trenujesz 2 lata pozwol sobie na wyszukane metody zeby ruszyc barki tak jak pisalem 5-10-20
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024