Skocz do zawartości


Zdjęcie

MAN Scorch - Reveal The Steel


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

raah
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:to dopiero początki... :)
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:63

Napisano Ponad rok temu

MAN Scorch - Reveal The Steel
Witam.
Nie mam dużego doświadczenia w siłowni, w sumie bardzo znikome. Ostatnio zacząłem ćwiczyć, głównie biegam i powoli wykonuje jakieś proste ćwiczenia (brzuszki na ławce skośnej, hantle). Mój cel to głównie poprawienie kondycji fizycznej a przy okazji spalenie kilku kg. Przy wzroście 170cm waże ok 62-64kg. Chce spalić troche brzucha i zredukować tkankę na nogach. W tym celu zakupiłem suplement Dołączona grafikaMAN Scorch - Reveal The Steel.
Biorę 3 tabletki rano na czczo przed bieganiem i 3 tabletki po siłowni. Ćwicze co drugi dzień i zastanawiam się czy powinienem łykać ten suplement codziennie, czy tylko w dni kiedy ćwicze? Dodam, że z powodów słabej kondycji moja przygoda z bieganiem zaczyna się w ten sposób:
Oto założenia planu:

1. tydz. Biegnij 2 minuty, idź 4 minuty (powtórz 5 razy).

2. tydz.Biegnij 3 minuty, idź 3 minuty (powtórz 5 razy).

3. tydz.Biegnij 5 minut, idź 2,5 minuty (powtórz 4 razy).

4. tydz.Biegnij 7 minut, idź 3 minuty (powtórz 3 razy).

5. tydz. Biegnij 8 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).

6. tydz. Biegnij 9 minut, idź 2 minuty (powtórz 3 razy).

7. tydz. Biegnij 9 minut, idź 1 minutę (powtórz 3 razy).

8. tydz. Biegnij 13 minut, idź 2 minuty (powtórz 2 razy).

9. tydz.Biegnij 14 minut, idź 1 minutę (powtórz 2 razy).

10. tydz. Biegnij 30 minut.

co myślicie o tej sytuacji i tych tabletkach? brać je codziennie? pewnie dla większości z Was takie bieganie to pestka, jednak powtarzam, że dopiero zaczynam i dla mnie to i tak spory wysiłek. Pozdrawiam :(

//zapomniałem dodać, że nie stosuje konkretnej diety. Ograniczam fastfoody, słodycze i staram się jeść niewiele.

Użytkownik raah edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

GośćGuest_Triceps.pl_*

Guest_Triceps.pl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MAN Scorch - Reveal The Steel
Bez konkretnej diety znacznie zaniżasz efekt, ale i tak dobrze, że od czegoś zacząłeś, a nie skupiasz się jedynie na suplemencie, który działa w określonych warunkach :( Pomyśl o diecie - nie jest tak drogo, (nie musi być wymyślna, czy oparta na drogich produktach - ważne żeby mieć plan dietetyczny dobrze ułożony). Pamiętaj, że chudniesz z całego ciała.

Co do Twojego pytania, to ja brałbym codziennie. Kiedy nie masz siłowni i biegania również bym brał w porze np. po południowej przed większym posiłkiem (jeśli masz w swoim żywieniu coś takiego).

A suplement jest bardzo dobry - spoko wybór.

raah
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:to dopiero początki... :)
  • Wzrost [cm]:170
  • Waga [kg]:63

Napisano Ponad rok temu

Re: MAN Scorch - Reveal The Steel
Dzięki. Jasne, zdaje sobie sprawe, że dieta jest bardzo ważna. Masz na myśli dietetyka? i tu na myśl nasuwa mi się kolejne pytanie; czy w takiej diecie również powinny być 4-6 posiłków jak w przypadku ćwiczeń siłowych, czy raczej coś w stylu 1500kcal dziennie?
Myślisz, że bez diety w przeciągu dwóch miesięcy będą spore/jakieś efekty? bo zastanawiam się czy to bieganie co drugi dzień wystarczy.. chciałbym jeszcze wprowadzić basen w dni kiedy nie biegam, czyli w ciągu tygodnia trzy dni na siłowni i dwa na basenie, ale będę mógł sobie na to pozwolić dopiero za jakiś miesiąc ze względów zdrowotnych...
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: MAN Scorch - Reveal The Steel
Najlepiej by było po siłowni dać aeroby .
Basen tez możesz dodać .
5-5 mniejszych posiłków.
Oczywiście takich wysoko odżywczych a nie baton ;]
Dieta jest ważna .
Ja jak brałem scorcha to za bardzo do diety się nie przykładałem a facik leciał ;]
Po prostu nie miałem jakieś specjalnie ułożonej diety . Ale wiadomo że nie jadłem syfu :(

GośćGuest_Triceps.pl_*

Guest_Triceps.pl_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: MAN Scorch - Reveal The Steel
Jeżeli nie możesz sobie pozwolić lub będzie to dla Ciebie "szok", to możesz po prostu ograniczyć :( Nie wymyślałbym czegoś takiego jak diety 1000 czy 1500 kcal, tylko sukcesywnie schodził z węglowodanami po trochu w dół. Tak, taka forma i ilość posiłków to dobra sprawa.

Dobrze, że zdajesz sobie sprawę :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024