Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

mrowa83
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
Zwracam się z zapytaniem do doświadczonych kolegów mam 134 kg przy wzroscie 185 cm. Zależy mi na skutecznym pozbyciu się sadła przy czym bieganie nie wchodzi w gre z powodu uszkodzenia łękotki w kolanie. Kiedyś już ćwiczyłem siłowo więc energie do ćwiczeń posiadam.

p.s jeśli są jakieś sumlementy diety któe mogą mi pomóc w tym przypadku prosze o porade :-)
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
problemy zdrowotne?? best body napewno wybierze ci cos dobrego i bezpiecznego. a aeroby dla ciebie rower i plywanie. do tego dieta low carb

TRENUJE BO LUBIE


kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
przy takim sadle to na poczatek dieta wysokobiałkowa, malo weglowodanow duzo białka bo sie polamiesz biegajac z tym tluszczem a pozniej mozesz dolozyc aeroby jak schudniesz jakies 20 kg
  • 1
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

mrowa83
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
O tej diecie wysokobiałkowej znajomy mi właśnie wspominał więc widze, że miał racje :-) Od dziś zabieram się do roboty dzieki panowie plusiki wysłałem.

Co do pytania dzieciol21 nie mam żadnych problemów ze zdrowiem.

Użytkownik mrowa83 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
ok, ale proponuje wejdz na profil best body wypelnij ankiete z jego profilu i podeslij mu ja, uwierz mi, nei pozalujesz BB najwiekszy specjalista z dzialu suplementy na forum, wiec wybierze indywidualny zestaw dla Ciebie ktory bedzie optymalny!!!


a co do cwiczen, moj znajomy wazyl 180(serio) 8 miesiecy ostrej diety i treningow i dzis juz tylko "120" mysle ze jak sie wezmiesz za siebie to osiagniesz cel ktory sobie osiagasz;) powodzenia i przede wszystkim wytrwalosci

TRENUJE BO LUBIE


bezwniku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
6
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24
  • Wzrost [cm]:187
  • Biceps [cm] :38
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
mocny trening, trochę wiary w siebie, chęć zmiany na lepsze, sumienność wykonywania postawionego planu.

na początek unikać tłuszczy, jeść dużo owoców warzyw
dopytać jakiegoś specjalistę o dietę później

powodzenia
  • 0

MichalMiko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
Moim zdaniem powinieneś się bardzo skupić na cardio, nie musi to być odrazu bieg, wystarczy że codziennie wyjdziesz na spacer, pojezdzisz na rowerze, popływasz, nie wiem jak u Ciebie wygląda sprawa z kondycją i tą łękotką ale jeżeli możesz chodzic to spróbuj zacząć od tego, wiem po sobie gdy rok temu w maju ważyłem 100kg to dzieki samemu cardio bez zadnych diet (oczywscie staralem sie jesc zdrowo, żadnych słodyczy itp.) udało mi się zrzucić 15kg w 6 miesięcy, mogłobyć więcej ale to nie była typowa redukcja tylko jogging wieczorami, bez siłowni na którą akurat czas mi nie pozwalał, a bieżnia zawsze jest tam gdzie była dnia poprzedniego i czeka na Ciebie
  • 0

mrowa83
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
Zbliża sie drugi tydzień trningu nie wiem ile mam na wadze ale w pasie juz 2 cm poszły do lamusa :-). Jak tutaj wspominaliście wybrałem rower no i po wizycie u lekarza zalecił mi jednak bieganie na to kolano ale z rozumem. Dołączyłem do tego wszystkiego ćwiczenia ze sprężyną i hantelkami 5kg. I efekty są :-) Naprawde człowiek czuje teraz ,że żyje.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Jakie ćwiczenia na spalenie tkanki tłuszczowej
gratulacje i wytrwalosci;) czekam na dalsze relacje i opis postepow, a jak z dieta teraz u ciebie?? ladna pogoda jest wiec do biegu mozesz dolozyc bluze i cieple spodnie;)

TRENUJE BO LUBIE




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024