Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poprawa sylwetki czy przybranie na masie 16 lat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

FEJL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Poprawa sylwetki czy przybranie na masie 16 lat
Założyłem ten temat bo mam pewien dylemat.
Nie wiem co w moim przypadku będzie lepsze, trening na masę czy na rzeźbę (choć nie do końca na rzeźbę). Zależy mi na poprawie wyglądu, teraz ważę 57kg przy wzroście 168cm, mam 16 lat. Mięśnie nie są u mnie w ogóle widoczne, brzuszek trochę też mam, klata też nie zaciekawa, ale gruby nie jestem, poprostu mam nie ciekawą sylwetkę. Zależy mi żeby poprawić swój wygląd, uwidocznić trochę mięśnie, mieć płaski brzuch (ale nie zależy mi na kaloryferze), ale chciałbym też trochę zwiększyć masę, być bardziej masywnym i "szerszym w barach" jak to możliwe.
Dodam jeszcze, że zależy mi aby wyrobić się z poprawą wyglądu do wakacji, ale nie na szybko.
Diety także nie zamierzam trzymać, jedyne co mogę wprowadzić, częstsze jedzenie nabiału, kurczaka, ryb itp.

Może zwykłe pompki na klatę i brzuszki pomogą? Bo głównie zależy mi na tych dwóch częściach ciała plus jakieś podnoszenie hantli, biceps też muszę wyrobić:P
Powiedźcie mi czy da się połączyć trening na poprawę sylwetki z treningiem na "masę", chciałbym przybrać na wadzę chociaż do 60-62kg jak to możliwe do wakacji. Po wakacjach wezmę się jakieś konkretniejsze treningi, teraz zależy mi głównie na poprawie wyglądu. Ze sprzętu mam tylko hantle.
Tak w skrócie jeszcze sprecyzuje o co mi chodzi bo może trochę poplątałem. Chcę poprawić swój wygląd (płaski brzuch, poprawić klatę) i jednocześnie przybrać parę kg na masie.
Z góry dziękuję.
  • 0

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poprawa sylwetki czy przybranie na masie 16 lat
Bierz się za mase :P
Poczytaj sobie przypięte tematy w dziale dieta ,to się zorientujesz co masz mniej więcej jeść.
Jak nie masz sprzętu do ćwiczeń to spróbuj treningu domatora , jest w dziale trening w podwieszonych .
Tak do połowy kwietnia możesz masować a potem weźmiesz się za redukcje .
I na lato będziesz miał sylwetke bez tłuszczyku :D

FEJL
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Poprawa sylwetki czy przybranie na masie 16 lat
1. Rozgrzewka
2. Cwiczenia:
2.1. Nogi: Przysiady z hantlami: 4 serie po 15 powt.
2.2. Plecy: Wioslowanie hantlami w opadzie tulowia: 4 serie po 15 powt.
2.3. Klatka
- Pompki klasyczne: 4 serie po 15 powt.
Triceps: Pompki francuskie 4 serie po 10 powt.
2.4. Barki: Arnoldki: 3 serie po 12 powt.
2.5. Biceps: "Mlotki" 3 serie po 10 powt.
2.6. Triceps: pompki francuskie: 3 serie po 10 powt.
2.7. Brzuch: spięcia mięśni brzucha 3 serie po 15 powt

Przerwy pomiedzy seriami 1 - 2 min. pomiedzy cw. 2 min.

A co powiesz na taki trening?

Użytkownik FEJL edytował ten post Ponad rok temu

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024