Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening dla dziewczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Karcia
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Trening dla dziewczyny
Witam

Chcę rozpocząć treningi na siłowni.. ze względu na ograniczony czas planuję ćwiczyć 2 razy tygodniu (+ oczywiście ewentualne ćwiczenia w domu) Chciałam poprosić was o ułożenie odpowiedniego planu treningowego dla mnie. Zależy mi głownie na utracie kilku kilogramów oraz na ładnym brzuchu, udach i pośladkach. Myślę, że siłownia do której chodzę nie jest jakoś super wyposażona ale chyba wszystkie potrzebne sprzęty tam są. Według mnie dużym minusem jest brak bieżni.


Będę bardzo wdzięczna za pomoc :-)
  • 0

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening dla dziewczyny
Po co bieżnia, lepiej wyjść na dwór i pobiegać na świeżym powietrzu. 4 razy w tyg. Jeżeli zaczynasz biegać, rób to stopniowo. Przed oczywiście rozgrzewka na początku możesz biegać 30min, potem zwiększasz dystans, tempo, czas. Możesz np. biec kilka km. do pewnego miejsca, rozciągasz sie tam kilka min i wracasz, jeżeli nie masz siły biec cały czas to biegniesz, szybki marsz, gdzie troche odpoczniesz. Na brzuch możesz robić w domu ABS albo 6 Weidera(wpisz w google, wyskoczy dużo opisów i planów) na siłowni nogi [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], możesz także robić ramiona, barki. Dieta też dobra sprawa, owoce, warzywa, ciemne pieczywo, chude mięso, dużo białka, mało węglowodanów
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024