Skocz do zawartości


Zdjęcie

Storm+Shock Belial


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Jutro chyba nie wznowie cyklu, chory jestem:( Nie wiem, czy w ogóle na siłke pójde, słabo sie czuje, nie mam apetytu, większość dnia śpie. Tydzień pracy na dworze mnie wykończył;)
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Od jutra wznawiam cykl, powinno starczyć storma na 5tyg. W piątek już normalny trening miałem, bo czułem się dobrze. Nogi szybko rosną, latam cały dzień po domu w krótkich spodenkach i widać jak idą w szerz, aż miło patrzeć. Zamierzałem robić przysiad 3 serie 70/74/78kg ale beda 4 80/84/88/92. Pamiętam jak miesiąc temu męczyło mnie 50kg na barkach na przysiad..
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
zrób liepeij 50 70 90 90,stroma na 5 tyg w ogule bym nie brał ledwo sie wkreci i juz bedziesz konczyl bez sensu

Użytkownik miko39 edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial

zrób liepeij 50 70 90 90,stroma na 5 tyg w ogule bym nie brał ledwo sie wkreci i juz bedziesz konczyl bez sensu

Wole większe ciężary, bo potrzebuje siły w nogach nabrać. 5 tyg bo na więcej nie starczy, już 1tyg brałem ale musiałem przerwać. Zresztą cykle na kreatynie to ok 6tyg
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

kodziro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 604 postów
  • Pomógł: 0
28
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
cwicz cwicz pozniej zredukuj troche bo widze ze ci brzuch tluszczem zalewa bardzo
  • 0
Wytrwałość jest kluczem w dążeniu do celu.

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Zalewa, zalewa, ale nie jest najgorzej. Po masówce zastanawiam się nad typową redukcją albo trening siłowy+aeroby. Bardziej mi siłowy leży. W wakacje brzuszek sam troche spada, bo zawsze do pracy ide sobie przyrobić, w piłke co 2 dni i bieganie pod wieczór, rower ale oponka i tak zostaje
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Coś z dzisiaj
Śniadanie-płatki jajka
trening klatka tric pompa trica troche mniejsza bo tylko 1.5cm
ryż+mięso
13.30 chleb z warzywami jogurt serek wiejski 2 banany
16.30 makaron+indyk

Trening musiałem zrobić rano. Myslałem, ze nie dojade na uczelnie...nie dość, że siku mi sie chciało bo troche wody na treningu idzie to jeszcze słonko świeciło, zaduch a mnie po stormie tam zamulało, ze myslałem że zwymiotuje. Na treningu też było mi nie dobrze, co chwile nową gume do żucia brałem, miętowy posmak pomagał
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Dzisiaj nogi i barki. wysiskanie sprzed głowy skończyłem na 66kg, 6kg więcej niż planowo, idzie dobrze. na uginanie nóg też dołożyłem troche kg. W środe biceps sztangą skończony na 41kg, planowo było 35, ale za łatwo szło to ostatnia seria na 41. Wiosłowanie skończone na 70, miało być 58, od następnej środy chyba będe zaczynał od 60 bo za łątwo idzie:) Shock fajnie pompuje, ciśnienie przed treningiem 150 na 98. Dzisiaj wstałem późno, musiałem troche odespać, rano jajka owsianka orzechy, potem ryż z rybą po treningu makaron z rybą, podwieczorek tuńczyk z chlebem razowym na wieczór jogurt z serkiem wiejskim albo twarogiem. Siła wydaje mi sie idzie w góre od samego początku, waga mi sie zepsuła i nie moge sie zważyć.
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Idzie w dobrym kierunku. Dokładam 2-10kg na każde ćwiczenie i daje rade. W poniedziałek klata skończona na 100kg i jeszcze mały zapas był. Dzisiaj nogi barki skończone na 70kg 6i7 powt z małą pomocą. Chyba już sie przyzwyczajam do shocka bo działa coraz słabiej, ale pompe daje dobrą. Dieta różnie 5 dużych posiłków czasem 6. Przesz szkołe czasem przerwy w nie jedzeniu nawet 5h:( Kupiłem 1kg carbo na ewentualne braki i osłabienia. Poniedziałki najbardziej męczą. siłka+2h gier zespołowych+2h treningu rugby, czuje sie jak wypluta gąbka
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

miko39
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1096 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Wlkp
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:115
  • Udo [cm]:64
  • Przysiad [kg]:100 5x5 na klatce
  • Wyciskanie [kg]:110
  • Martwy ciąg [kg]:160
  • Waga [kg]:80

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Jeśli słabo czujesz shocka to zwieksz dawke,ja jutro łacze napalm + 1.5 shocka zobaczymy co z tego wyjdzie xD
  • 0
"Niemożliwe nie istnieje,to tylko puste słowo..."

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Nogi dostają niezły wycisk 3 razy w tyg, w tym piątki na siłce. Dzisiaj przysiady 80 84 90 110, poszło całkiem gładko. Siła i wytrzymałośc chyba coś rosną, bo co trening praktyczni zwiększam ciężar. Biceps w środe sztanga skończona na 43kg znowu ładnie, plecki z siłą nie najlepiej, ale rosną
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Dzisiejszy i poniedziałkowy trening na duży +. Siła, wytrzymałość idą w góre. Plecy i nogi znacznie poprawiły sie w wyglądzie, waga zepsuta, więc nie moge sie zwaqżyć. Po treningu na siłowni dostarczam 100-150g węglowodanów, bo zazwyczaj 2-3h później mam kolejny trening, na którym potrzeba sporych zapasów energii. Dzisiaj eksperymentalnie przedramiona robione 50-60kg 8 6 4 powt. Nie czuć pompy jak przy większej ilości, ale czuć zmęczenie, znaczy że dostały wycisk
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial

jak bedziesz redukowal to nie zmieniaj treningu znacnzie cwcz na duzych ciezarach a wkrec alreoby to dobra mysl
widze ze sie zastanwailes nad tkaim zamiarem zatem zrob jak myslales silowy nie pozwoli ci znacnzie spasc z masy i silyu a areoby wykoncza tluszcz,

Po tym cyklu, jakieś 2-3tyg FBW dla odpoczynku zrobie i zaczne aeroby robić 2 razy w tyg przed śniadaniem(3 razy w tyg mam trening na którym sie dużo naiegam, wypoce, namęcze, wiec narazie 2razy/tyg) potem trening na siłe 4 dniowy, każda partia raz w tygodniu(myśle że w sobote same nogi ok 20 serii, dwugłowe i czwrogłowe działają antagonistycznie jak biceps i triceps a przecież nie robi na ramiona w sumie 10 serii, dodatkowo w ten dzień łydki) i aeroby troche częściej. Dieta low carb w miare możliwości i ostatni tydzień cyklu na SS dorzuce BCAA
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

kuba1000
  • Guests
  • PipPipPipPip
  • 8481 postów
  • Pomógł: 4
  • Lokalizacja:Poznań
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Co trenujesz jak można wiedzieć :unsure:

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Jedziesz kurwa :unsure:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Nie miałęm czasu pisać wcześniej. W piątek trening sobie troche odpuściłem, zrobiłem nogi co miałem zrobić ale na mniejszym ciężarze+2 serie po 2 ćwiczenia w superseriach na całą góre małym ciężarem, wszystko dlatego, że dzisiaj byliśmy na turnieju i nie chciałem sie męczyć w piątek tylko "rozgrzać" kostka skręcona albo coś bo nie moge chodzić, więc nogi odpadają przez najbliższe kilka tygodni z treningów, podobnie jak bieganie, które miałem zamiar niedługo zacząć:|
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
Szkoda, że to ostatni tydzień, bo chyba coraz lepiej storm wchodzi. Triceps dostał mega wycisk, siła na skośnej poszła w góre, mam problemy z obciążeniem, więc nie mogłem dołożyć więcej niż 36kg, szkoda. Skrzydełka rosną, a przedemną jeszcze 1 trening pleców w środe, idzie w dobrą strone wszystko. Nie moge robić kilku ćwiczeń na plecy, a nogi odpadają na jakiś miesiąc z treningów
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
A wktórym tygodni odczułeś działanie storma
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial

A wktórym tygodni odczułeś działanie storma

Z treningu na trening od samego początku. Tak konkretnie to od 3 tyg. siła i wytrzymałość w seriach na duży +
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!

Belial
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2017 postów
  • Pomógł: 1
184
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Storm+Shock Belial
3 porcje shocka i różnicy między 1.5 porcji nie odczułem. Dzisiaj plecy, odpuściłem martwy ciąg z powodu kontuzji, wiosłowanie sztanga zmienione na wyciąg dolny. Bajceps podskoczył na sile, uginanie w podporze o udo skończone na 18kg bez problemowo, sztanga na 41. Storm sie kończy, a coraz lepiej sie wkręca. Widziałem kiedyś małe opakowanie storma, ale nigdzie go nie widze, jest w ogóle takie, czy mi sie przewidziało?
  • 0
Prawdziwy facet ma odciski na rękach a nie rurki na dupie!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024