Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzeźba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

henio
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Rzeźba
Witam mam takie pytanko nie znam sie za dobrze na kulturystyce moja waga to 78kg przy wzroscie 181cm mam małą oponke na brzuchu chciałbym ja zrzucić do wakacji robie brzuszki mam prace fizyczna cały czas w ruchu. Jak napnę miesnie brzucha sa twarde ale ich nie widać porzez tłuszcz. Za zimno jest jeszcze żeby biegać bo to by pomogło w pozbyciu sie oponki. Moze ktoś mi podrzucić jakąć diete i jakieś ćwiczenia ja znalazłem na forum te ćwczienia. Moje gg 11881646 jesli ktos sie dobrze zna prosze o pomoc :)
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba
Heniu mamy za Ciebie wszystko zrobić?
Chcesz to cię mogę troche nakierować...
1. Nie da się miejscowo spalać tłuszczu
2. Dieta Redukcyjna poczytaj w internecie
3. Trening aby spalić fat, potrzebne są areoby
4. ABS II jest na budowanie mięsni, można go robić przy masówce, ty chcesz zgubić tłuszcz polecam ci 6 wejdera
  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


tutku
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba
A tę 6Weidera to trzeba robić codziennie??
  • 0

Gutaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 418 postów
  • Pomógł: 2
29
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Grafika, Webmastering, WebDesign, Sztuki Walki, Kulturystyka
  • Staż [miesiące]:7
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :37
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:59
  • Przysiad [kg]:10x120
  • Wyciskanie [kg]:85
  • Waga [kg]:82,5

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba
Hmmm, może i masz rację :)
Jak tak bardzo chcesz kosić możesz robić oba np
Poniedziałek 6 wejdera Wtorek ABS taki przeplataniec, powinieneś ładnie wypalać i jednocześnie budować wszystkie mieśnie :)
Mięśnie brzucha są wytrzymałe więc raczej nie dostaniesz zakwasów B) możesz jeść więcej warzyw i będzie git :D

Użytkownik Gutaj edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

"Kiedy coś sobie obiecujesz, nie możesz się poddać. Gdy jesteś na siłowni musisz wypełnić obietnice jaką sobie złożyłeś. Ludzie, którzy potrafią się motywować w każdej dziedzinie to przeważnie Ci którzy wygrywają."


henio
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzeźba
zamierzam wrócić na siłowanie ale moja praca mi pozwala tylko 2 razy w tygodniu chodzić oczywiście jak sie zrobi ciepło to zaczne biegać :) to czym mogę najlepiej spalić tłuszcz takie brzuszki jak podałem w pierwszym poscie moim ?:))
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024