Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja 135 kg


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Stefek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Redukcja 135 kg
Witam !
A więc zacznę od tego że od 5 roku życia do 12 uprawiałem pływanie 2 razy w tygodniu , 12-16 lekka atletyka , ćwiczenia kondycyjne , siłowe , 16-19 lat siłownia.
Ważę 135 kg , 191 cm wzrostu , posiadam dużo tkanki tłuszczowej jednak jestem w miarę zbity.
Na siłowni przez 2 lata byłem na diecie wysoko białkowej , brązowy ryż , kasza gryczana , drób , ryby , nabiały , warzywa - wszystko robione na parzę . Przez te 2 lata moja waga spadła z 145 kg do 135 , jednak nie jest to zbyt zadowalający efekt.

Chciałbym się poradzić o dietę pod siłownie , ćwiczenia wiem jak wykonywać , jednakże nie wiem jaka dieta jest dla mnie odpowiednia...

Chciałbym odkryć z tkanki tłuszczowej ciało i jednocześnie je wyrzeźbić .

Czekam na komentarze , z miłą ochotą przyjmę propozycję książkową.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
napewno ujemny bilans kaloryczny, aeroby(bieganie,rower,plywanie) do tego spalacz osobiscie lykam therm energy power z hitecu ( jeden ze slabszych), ale dla mnie odpowiedni, mysle ze do spalaczy mosniejszych inni doradza, ale dieta i aeroby beda kluczem do pozbycia sie kilogramow

TRENUJE BO LUBIE


Stefek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
Spoko ;D

Tylko nie wiem co z tymi odżywkami bo brałem thermo tranporter thermo fatburner i lkharnitine i mało pomogło ;p
Ale wydaje mi się że to z powodu tego że robiłem dużo ćwiczeń a mało aerobów ;)

Jednak mam jeszcze problemy z tarczycą , już za około 2 tyg będę wiedział o co chodzi i może to też jest kwestią problemów :P

Bo przemiane mam zajebista , czasami nie kończe posiłku i już musze skorzystać z toalety.
  • 0

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
w tym wypadku moze best body sie wypowie on jest bardziej zorientowany co i czy w ogole cos bedzie wskazane, poczekaj az ci odpisze w temacie albo uderz do niego na PW, zycze wytrwalosci i zdrowia

Użytkownik dzieciol21 edytował ten post Ponad rok temu

TRENUJE BO LUBIE


firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
no skoro ograniczałeś aeroby, to nic dziwnego że spalacz nie pomógł;) Co do diety, to ogranicz węgle, zwłaszcza te proste, co da ci ujemny bilans kcal. Do tego trening i AEROBY! :P
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
Dlaczego na wyniki badań tarczycy musisz czekać 2 tygodnie? Miałeś biopsje? Podaj wyniki TSH. Diete opracuj po otrzymaniu wyników. Aeroby tak, bieganie nie. Na bieganie jesteś za cięzki, poczekaj aż spadnie ze 20 kilo. Bieganie zastąp workiem bokserski. Rowerek, bieżnia, wioślarz, schody.Przy tej wadze szybko sie będziesz męczył więc zaczynaj delikatnie. Co z ciśnieniem? Jeżeli w normie- jedziesz, jeżeli nadciśnienie - pomału. Odezwij sie po otrzymaniu wyników.
  • 0

konkret
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 611 postów
  • Pomógł: 1
40
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:37
  • Wzrost [cm]:177
  • Biceps [cm] :rośnie
  • Klatka piersiowa [cm]:duża
  • Pas [cm]:skórzany
  • Udo [cm]:wielkie
  • Przysiad [kg]:potrafie zrobić
  • Wyciskanie [kg]:bardzo lubie
  • Martwy ciąg [kg]:robie z pasem
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
a czy mi sie dobrze zdaje ze wazny jest tez trening na silowni dosc krotkawy a intensywny
miedzy seriami ok 45 sekund odpoczynku i kazda seria to co najmiej parenascie powtorzen. Tzn ze jak spalamy tluszczyk to powinnismy robic trening na rzezbe tak ????
  • 0
NIE BÓJ SIĘ ZMIANY NA LEPSZE ! :)

dzieciol21

dzieciol21
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 3
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:trening
  • Staż [miesiące]:70+
  • Wzrost [cm]:190
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
lepiej zrobic trening silowy i aeroby. a nie same aeroby.

TRENUJE BO LUBIE


Stefek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
Dzięki wszystkim za posty :)

Jeżeli chodzi o tsh to mam troszeczke ponad norme ale nie duzo jak tam norma jest 500 to mam 550 jakos tak , okazalo sie ze mam guzek echogenny na tarczycy niedlugo ide na biopsje ;D

Nadciśnienie mam ale biorę leki , jednak chciałbym zaznaczyć , że od kiedy przestałem się ruszać zaczeło się nadciśnienie .
Myślę że jak wrócę do sportu będzie ok .
I prawdopodobnie dostane niedługo skierowanie do dietetyka .
  • 0

Leon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
95
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:walki wschodu, kulturystyka, muzyka, motocykle, ochrona, strzelectwo, kobiety itd.
  • Staż [miesiące]:12 lat
  • Wzrost [cm]:186
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:131
  • Waga [kg]:112

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
Biopsji sie nie bój. Echogeniczne guzki sa w 95 procentach łagodne, może to być niewielka torbiel lub zwapnienie.Podwyższone TSH może świadczyć o niedoczynności , trzeba zrobić dodatkowe badania. Diete opracuj po diagnozie bo nie wszystko będziesz mógł jeść.Zalecane produkty z jodem, morskie ryby , zakazane - kalfior, brokuły itd.Co bierzesz na nadcisnienie i jakie obecnie masz? Jakie inne badania w szczególności cholesterol z podziałem na frakcje tzn HDL , LDL trójglicerydy i cukier?
  • 0

Stefek91
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja 135 kg
W przyszłym tygodniu bd miał wyniki to się odezwę ;D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024