Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta - pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Dante15
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta - pomocy
Potrzebuję pomocy jeśli chodzi o dietę. Na pewnym forum przeczytałem takie coś:
Dieta - jak się nie znasz to i tak nic nie wymyślisz i po paru dniach wrócisz do starej diety. Trzeba z głową jeść i tyle. Każdy człek jest inny, inaczej przyjmuje dany pokarm. Ważne by na wieczór nie spożywać węglowodanów, czyli żadnych słodyczy itd. Rano dużo białka, które jest budulcem dla mięśni. Tłuszczu nie za dużo. Jak to mówią - wszystko z umiarem. Ale najważniejsze to te węglowodany wieczorem - zakaz. No i nie podjadać po nocach, bo nocą organizm chce spać a nie spalać to co nawpi3przałeś. Mówię to z doświadczenia. ;) Sam teraz robię A6W po raz drugi, ale tym razem olałem ich rozkład i przejdę do nast. serii jak mi się wyda, że już czas. Do tego "100 pompek" (chociaż łokieć coś mi niedomaga) i jest ok.

To tak.. to co pisze pewien pan to prawda? Mam się do tego zastosować?
I możecie mi pomóc poprzez wymienienie produktów które zawierają:
a)dużo węglowodanów
b)dużo białka
c)dużo tłuszczu

Napisałem też pytanie na pewnej stronce na co pewien pan odpowiedział mi:
dieta rygorystyczna raczej w twoim wieku nie wchodzi w grę wiec wywal śmieciowe żarcie chipsy słodycze itd ,pozbądź sie tez słodzonych gazowanych napoi ,jedz regularnie mniejsze porcje przynajmniej 5 razy dziennie i pij dużo wody

Po tym wpadłem w zakłopotanie ;)
Doradźcie coś.. Czy korzystać z jakiejś diety czy odstawić tylko szkodliwe produkty?
Odnośnie mojego wieku to mam 15 lat.

I jeszcze mam jedno pytanie: Czy jak robię a6w to brzuszki osobno też mogę robić? Czy to może zaszkodzić?

Proszę o pomoc :P
  • 0

Oliver
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
15
Neutralna
  • Lokalizacja:Konin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:36
  • Wzrost [cm]:181
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:110
  • Pas [cm]:81
  • Udo [cm]:61
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta - pomocy
To fakt węglowodany na noc niewskazane.
Białko na noc jak najbardziej.

Ja osobiście mam 15 lat, za 3 dni 16. Jem 4-5 posiłków dziennie. Wszystkie śmieci odstawione. Piję tylko wodę. Nie mam rygorystycznej diety, ale wiem co jem.

Węglowodany zawiera przykładowo ryż, banan czy innego rodzaju owoce. Pamiętaj też o słodyczach, że zawierają one cukry proste, które nie są zbyt wskazane.

Białko wszelkiego rodzaju ryby, filety z kurczaka, serek wiejski, ser biały itp.

Tłuszcz np. posiadasz go w serku wiejskim, albo też w tuńczyku.

Pamiętaj o dobrym posiłku przed treningiem i po treningu.

Co do brzuszków zwykłych to myślę, że możesz robić jak jesteś tak wytrwały.

Pozdrooooo

Użytkownik Oliver edytował ten post Ponad rok temu

  • 0
Pomogłem? Jeśli tak daj plusa :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024