Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wywiad z Jamesem Bregman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Wywiad z Jamesem Bregman
Wywiad z Jamesem Bregman

P: Kto miał największy wpływ na Ciebie? Kto był twoim wzorem dorastania?


Moi rodzice byli mój największy wpływ. Oni nie byli uczuleni na ciężkiej pracy. Były to wielki wzór do naśladowania - świadczyły one wyraźnie, jeśli ciężko pracował na tyle można było osiągnąć sukces i pokonać każdą przeszkodę na swojej drodze. W środowisku Judo, moje wzorce wykazać możliwości fizycznych i pobiegać.

Q: Co zainspirowało Cię stać olimpijczyk?

Wychowałem się w getcie i astmę w dzieciństwie. I został pobity za to, że wiele białych lub z powodu żydowskiego pochodzenia. I nie mam ustawione na zabytki są olimpijczyk, miałem za cel staje się sprawna fizycznie i robi coś sportowego, który nie sprawia mi iść do namiotu tlenu. Będąc na zewnątrz było niemożliwe, nie mogłem oddychać. Musiałem kryty sport ciężkie kontakt. Moi rodzice dali mi wiele możliwości do zrobienia wiele rzeczy. I nie gimnastyka, stepowanie i kręcenie pałką. Wziąłem do Judo jak ryba wody. Czułem się bardzo komfortowo robi to, zrozumiałem, jak to zrobić. Nie wiem, czy jestem zdolny atletycznie, ale napędzany był to zrobić. Jestem zmotywowany do nauki dyscypliny i techniki.

Q: Czy możesz dać mi przykład odwagi w Judo?

Istnieje wiele przykładów w Judo. Jednym z pierwszych przykładów odwagi był na Igrzyskach Olimpijskich w 1964 roku, gdy Anton Geesink pokazał Pan Kaminaga Japonii. To był pierwszy raz, że Japończycy nigdy nie został pobity na olimpiadzie. Anton fani zaczęli skakać się spod kontroli. Objął dowództwo sytuacji nabywcze je na matę i przywrócenie pełnej kontroli. Był niezwykle dostojnie. Co było stawką był decorum i postawa całego miejsca. Może zmieniły się w brazylijskiej piłki nożnej. Nie było ochrony, jaką znamy dzisiaj, ale nie był ciężki płaszcz tradycji. Anton Geesink miała pełną kontrolę w drodze stanowiska i zdecydowanych działań.

Politycznie jest odwaga, że transfery z sport stanąć w obronie tego, co słuszne. Aby ryzyko utraty reputacji, ubezpieczenia, tło i tradycji i powiedzieć, co się tutaj stało jest złe i musi zostać naprawione. To odwaga był wyświetlany przez Alana Coage i Jimmy Wooley w 1976 Olympic Trials. Gdy byli w połowie prób, urzędnicy zmienili kryteria eliminacji. Nie można zmienić zasad w 10% z wyścigu lewej do uruchomienia. Nie było zawodnika rewolucji. Jimmy i Alan po prostu wyszedł przed Bogiem i każdy, w tym CBS TV. Upadli na matę, podali sobie ręce i poszedł na matę.

To trwało ogromnej odwagi, ponieważ Olympic koi szukali były zagrożone. Ich kariery Judo rację na linii. USJA pozwany liczby osób.

W rezultacie, poprzez ten akt odwagi fizycznej przez sportowców i przez odwagi politycznej organizacji za sportowców zmusiła sądem. To wymusiło artykulacji tego, co kryteriów byłoby uruchomić retrials, a zobowiązania z USOC do nadzoruje działalność ponowne próby.

Ale prawdziwą odwagę pojawia się codziennie o 06:00, kiedy chłopaki są dziesięć szkolenia pojawi się, dzień po dniu, po dniu. Po zaangażowanie partnerów szkolenia i stanęli, które odbywają się codziennie odwagę i zaangażowanie. Prawdziwej odwagi jest to co robisz na co dzień i jak zachowywać się na standardowe masz ustawione.

Q: Czy odwagę być rozwijane, czy jest to cecha wrodzona?

Myślę, że odwaga jest zarówno, i to jest wysoce indywidualistyczna. Odwaga jest opracowany jako rutynowo. Pokaż się na co dzień dźwięki przyziemne, ale ma wiele ofiar, jak bez snu późno, o wielki obiad lub zabawy. Zamiast tego masz utraconych uprzejmości zrobić coś bardzo żmudne i trudne. Dzięki temu, że można engrain i zaszczepić w sobie dyscyplinę, i że dyscyplina prowadzi do odważnych czynów. Odwaga Wyniki z dyscypliny i wiedząc, dokąd idziesz i jak się tam dostać.

Odwaga ma także podstawowe zrozumienie, co jest dobre a co złe. Podstawowym znaczeniu, a nie zgodnie z prawem, ponieważ prawnych definicji dobra i zła może być abstrakcyjny, lecz pierwotnym poziomie pomiędzy dwojgiem ludzi. Ty dajesz słowo - Przyjmuję twoje słowo. Trzeba odwagi, by uhonorować tych zobowiązań. Tchórze grać z zasadami.

W społeczności biznesowej zajmuje ogromny uczciwości i odwagi do podjęcia straty na kontrakcie i dostać się na następne. Trzeba zacisnąć zęby, aby spełnić Państwa zaangażowanie, podejmują straty i prowadzenia działalności gospodarczej na następny raz. Ale jeśli dałeś słowo, że należy honor.

Prawdziwej odwagi jest to co robisz na co dzień, jak zachowywać się do norm masz ustawione. To doprowadzi do właściwego postępowania i następny dobry uczynek i więcej razy, że zrobisz następną rzeczą, prawo, tym bardziej staje się zakorzenia prawidłowego przebiegu. Zaczyna się od małych rzeczy, a kończy się wielkie rzeczy.

To musi być bezpośredni transfer - jak zachowywać się w zawodach lub środowiska korporacyjnego. Zachowanie spokoju i dobrych obyczajów i podejście do codziennej harówki w pracy to wszystko jest akt odwagi. To nie jest uznawane. Nikt nie myśli o odwagę w tych warunkach.

Myślimy o heroicznej odwagi jako jednorazowe działania, zarówno w czasie wojny czy polityki. Każdy skupia się na heroiczny akt, który jest konsekwencją wielu mniejszych odważne rzeczy, które ludzie zrobili w swoim życiu.

Q: Czy kiedykolwiek był czas, kiedy postępuję słusznie negatywne konsekwencje?


Potrzeba dużo odwagi, by oderwać się od rodziny lub grupy osób. Po utworzeniu nowego dynamiczne i całkowicie nowych kryteriów, a nie wiesz, gdzie pójdą. Może nie, może się uda, i może to się zawiedli. Więc to ma mnóstwo odwagi w każdej sytuacji, gdy masz duże ryzyko i nieznane wyniki.

Ponieść duże ryzyko z nieznanych wyników wymaga odwagi. Nie trzeba mieć odwagę, by wiedzieć, co jest wynikiem i pójść w tym kierunku, aby go osiągnąć. Ale z tych młodych mężczyzn i kobiet w lekkiej atletyce, kiedy wyjść i szukać miejsca postoju Igrzyskach Olimpijskich i kompetencji w sporcie, nie mają pojęcia co się ostatecznie stało się w badaniach, nie mają pojęcia, czy będą one miały pierwszeństwo, jeśli zrobią igrzyska olimpijskie, ale nie mają odwagi, by spróbować, aby ryzyko niepowodzenia. To wymaga dużo odwagi.

Q: Jak znaleźć równowagę między szkoleniu, pracy i rodziny?

Jest to niezwykle trudne do znalezienia równowagi. Jest to bardzo trudne do utrzymania i wiele razy zrobić wiele rzeczy, tak w jeden, dwa lub trzy z tych powierzchni. Jest to stała akt żonglerka.

Wszyscy jesteśmy ludźmi i wszyscy jesteśmy ograniczone. Robisz najlepiej jak potrafisz w warunkach pracy, w warunkach domowych i aktywności Judo. You spin wokół tych trzech wierzchołkach trójkąta i uruchomić z jednego do drugiego. Jeśli spada, trzeba do niej wrócić i zrobić to prostowane.

Bardzo trudno jest szukać pomocy, szczególnie dla sportowca sportem indywidualnym, to zależy niemal wyłącznie na swój występ. Jedną z rzeczy, musisz zrozumieć, że nie musisz być sam, nie masz na to wszystko sam.

Szczególnie w Judo, stoisz bardzo samotny na macie. Nie możesz szukać pomocy - ludzie Judo wydają się być bardzo samodzielni. To jest izolowanie rodzaj sportu. Dużo czasu, ciężar sport staje się ogromna. Możesz wypalić w ten sposób bardzo szybko.

P: Jakie rady dałbyś młodym ludziom?

Sugerowałbym, że nie robię to tak, zrobiłem to. Proponuję włożyli więcej równowagi w życiu i że tak ustawić swoje cele na co dzień i podjąć jeden dzień na raz.

P: Jaka jest rola lojalności w Judo?

Możesz rozwijać lojalności, ponieważ masz trenerów, kolegów i znajomych. Masz ludzi na interakcję z, więc to jest normalne dla człowieka rozwijać upodobania i lojalności. Myślę, że lojalność jest bardzo ważnym czynnikiem w ustalaniu, szkolenia, kiedy zespół ludzi decyduje się zrobić coś jako jednostka szkoleniowa, trzeba wesprzeć zespół i lojalność wobec zespołu i budowania lojalności w tych przyjaźni na całe życie.

Loyalties są wynikiem wzajemnego zaufania i korzyści. Wzajemne zaufanie doprowadzi do niezbyt często aktów odwagi i może prowadzić do sukcesu, jednak sukces jest zdefiniowana. Sukces, a nie w sensie pieniężnej lub sensie politycznym lub stanowiska publiczne. Jednak sukces w tym sensie, że mieszkam na godne życie i trzeba się zaszczycony zobowiązań określonych i masz wierna do zasad. To miejsce, gdzie guma spełnia drogowego w Judo. Jakoś w tym sporcie, dobrze rozwija się poczucie zasady.

Czasami można logicznie wykazać, że o określonej lojalności wobec jakiegoś ideału nie jest korzystne. To nie jest korzystne dla ciebie i nie jest to korzystna dla społeczeństwa i nie ma sensu w danym związku. Tak naprawdę trzeba być w stanie dostosować lojalności opartej na wiedzy i zrozumienia.

Jeśli jesteś w toksycznym związku z inną osobą w jakiejkolwiek formie i mają kontroli nad sytuacja, która staje się nie do zniesienia, musisz być prawda do zasad i potrzeb i dostosowanie że lojalność.

Musisz pierwszy być lojalni wobec siebie. To jest fundamentalny element w coraz to rzecz integralności zorientowali się. Jest o znaczeniu centrum i tego, że pozwala, by spełnić Państwa potrzeb człowieka. Nie można zrobić coś, co jest wewnętrznie sprzeczny z podstawowych wartości.

P: Co jest Twoim źródłem siły?

Tradycje, podstawowych wartości, rodziny, rodziców, dzieci i lojalnymi przyjaciółmi. Chociaż Judo przekształciła się w nowoczesny sport, istnieje, jeśli zdecydujesz się je znaleźć, elementy sportowe, które są bardzo uduchowione i nie są elementami sportu, które powodują wglądu i zrozumienia wiele rzeczy. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób student uczy. Możesz otrzymać duchowe podwyżki na prawie każdej działalności - jeśli opcja jest w porządku, jeśli instruktor ma rację, a jeśli są otwarci.

Oczywiście można zrobić Judo i nigdy nie duchowe coś się stało w Twoim życiu. Możesz iść do kościoła i nigdy nie duchowe coś się stało w Twoim życiu. Wiele korzyści duchowe z tych rzeczy muszą być wskazane przez siebie wyszukiwania i wyprowadza wgląd podczas wykonywania techniki. Niektórzy z młodszych zawodników to myślę, że odwrócenie się - nie było w ich życiu lub część ich kształcenia. Ale nie przejść przez cztery lata i japońskich sztuk walki bez odchodzi z niektórymi, że "duchowość".

Straciliśmy wiele tradycji - to nie znaczy, ślepe posłuszeństwo, co robi. Oznacza to poszukiwanie duchowości i robi Judo do punktu, w którym naprawdę zrozumieć, że każdy klutz może rozbić kogoś na ziemię i wygrać. Ale nie może wykonywać żadnych klutz technika i poczuć się jak człowiek rzuca się i poczucie, że jesteś narzędziem wszechświata, po prostu w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, wykonując ruch w prawo w nieświadomości, że moda i posiadające doświadczenie.

W tym samym przeniesienie działo się do mnie, gdy zeznania przed Kongresem, w negocjacjach z oferty korporacji. To nie zdarza się cały czas, ale zdarza się na tyle, że muszę odejść i niech Bóg to zrobił. Jeśli ludzie kiedykolwiek doświadczył tego, myślą, że jestem duchowym wacko - innych ludzi, którzy doświadczyli tego w innych dziedzinach, nie są religijni w jakikolwiek sposób.

Ale jest dynamiczny w tym wszechświecie, że nauka nie jest w stanie wyjaśnić. Po wykorzystać do kosmicznej świadomości, że wiesz, że tam jest. Nie można dowiedzieć się, jak tam masz i nie można powtórzyć to wszystko czasu, ale w tych przypadkach, gdy robisz fizycznej i intelektualnej aktywności i energii elektrycznej zostanie podłączony, nie robisz tego więcej, jesteś w wyższej strefy. Różni ludzie, różne rzeczy, że rozmowy, ale nie to robimy.

P: Jaka jest najważniejsza lekcja nauczyłeś się od sportu?

Nigdy się nie poddawaj. Just próbować, dalej robić najlepiej jak potrafisz na co dzień, win, przegra lub zremisuje, wstać następnego dnia rano, próbuj ponownie. Życie jest podróżą, nie wiemy, dokąd zmierza iść, nie wiemy, kiedy jej się skończy, ale musisz zrobić to najlepiej jak idziesz w dół drogi.

A w rzeczywistości, są też dobre dni i złe dni są pewne heroicznych dni i naprawdę pies dni. Musisz zachować optymizm i równowagę.

W każdym aktywnością sportową, jest to dyscyplina i lojalność i zasady działania, że transfer do biznesu. Kultury korporacyjnej należy pielęgnować, aby sprzyjać pewien zbiór zasad przewodnich. Jeśli firma nie ma, że kultura korporacyjna, bardzo wysoki poziom integralności i wysoki poziom wydajności, to się rozpada. Najtrudniejszą rzeczą jest utrzymanie tych wysiłków przez dłuższy okres czasu. Camelots pojawią się w dół.

I rzeczywiście powiedział coś, co mnie zszokowało później. Rozmawiałem reporter po byłem sukcesy w Igrzyskach Olimpijskich i Mistrzostwach Świata, i powiedziałem: "Pytasz mnie o sławę i to wszystko szczęście i pochwały i to wszystko jest bardzo ulotne. To wszystko zniknie , to nie potrwa. "

Sława i bogactwo jest ulotne. Ale co mam z Judo, co dzieje się utrzymać mnie. To banalne, ale Judo jest sposobem na życie.

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024