Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwszy cykl na ph


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

nest23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Tenis, kulturystyka, motoryzacja.
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37

Napisano Ponad rok temu

Pierwszy cykl na ph
Witam

Mam 18 lat i chciałbym zacząć mój 1 cykl na ph. Przed tym wszystkim proszę o pomoc i o odpowiedź na parę pytań.
Ze względu, że to mój pierwszy cykl chce zacząć od oxanavar-u . - Czy to dobry pomysł? Jeśli tak to co do tego na osłonę wątroby? (nie liczę się z kosztami)
Tydzień temu skończyłem cykl kreatynowy. - Czy mógł bym zacząć np. w przyszłym tyg. zacząć cykl na ph. i skonczyć cykl znowu jakąś kreatyną?
Z góry dzięki.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph

Witam

Mam 18 lat i chciałbym zacząć mój 1 cykl na ph. Przed tym wszystkim proszę o pomoc i o odpowiedź na parę pytań.
Ze względu, że to mój pierwszy cykl chce zacząć od oxanavar-u . - Czy to dobry pomysł? Jeśli tak to co do tego na osłonę wątroby? (nie liczę się z kosztami)
Tydzień temu skończyłem cykl kreatynowy. - Czy mógł bym zacząć np. w przyszłym tyg. zacząć cykl na ph. i skonczyć cykl znowu jakąś kreatyną?
Z góry dzięki.


Oxanawar to bardzo dobry wybór jak na pierwszy cykl lecz twoje 18 lat to troche mało, ale Twoja decyzja. Na oslonke najlepszy bedzie sylimarol a po cyklu hepatil. Pamietaj o odbloku, moze byc sklepowy np. Novedex XT, novedex XRT, Clomed. Dolacz do cyklu Mg B6, tluszcze omega, i cos na stawy NAJLEPIEJ GLUKOZAMIME. Jak wiadomo miedzy cyklami kreatynowymi powinno zrobic sie kilka tygodni przerwy, ale kreatyne wlaczasz dopiero okolo 10 dni przed koncem cyklu.
  • 0

nest23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Tenis, kulturystyka, motoryzacja.
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph

Oxanawar to bardzo dobry wybór jak na pierwszy cykl lecz twoje 18 lat to troche mało, ale Twoja decyzja. Na oslonke najlepszy bedzie sylimarol a po cyklu hepatil. Pamietaj o odbloku, moze byc sklepowy np. Novedex XT, novedex XRT, Clomed. Dolacz do cyklu Mg B6, tluszcze omega, i cos na stawy NAJLEPIEJ GLUKOZAMIME. Jak wiadomo miedzy cyklami kreatynowymi powinno zrobic sie kilka tygodni przerwy, ale kreatyne wlaczasz dopiero okolo 10 dni przed koncem cyklu.



Ok wielkie dzięki.
Co do tego wieku, to jak bym brał 2 tab. dziennie przez 30 dni to mogło by to wpłynąć negatywnie na mój organizm?
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph

Ok wielkie dzięki.
Co do tego wieku, to jak bym brał 2 tab. dziennie przez 30 dni to mogło by to wpłynąć negatywnie na mój organizm?


Oczywiscie ze moze, ale nie musi. Nie istnieje zadna bezpieczna granica i skutki uboczne moga pojawic sie w kazdym wieku. W wieku 18 lat nie koniecznie ustabilizowała sie gospodarka hormonalna. Zdecydowałes sie na najłagodniejszy PH i to mnimalizuje szanse na pojawienie sie skutków ubocznych. Ja jednak polecam PH zazwyczaj od 20 roku zycia.
  • 0

nest23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Tenis, kulturystyka, motoryzacja.
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph

Oczywiscie ze moze, ale nie musi. Nie istnieje zadna bezpieczna granica i skutki uboczne moga pojawic sie w kazdym wieku. W wieku 18 lat nie koniecznie ustabilizowała sie gospodarka hormonalna. Zdecydowałes sie na najłagodniejszy PH i to mnimalizuje szanse na pojawienie sie skutków ubocznych. Ja jednak polecam PH zazwyczaj od 20 roku zycia.


A efekty po stosowaniu tego PH będą przy mojej ilości testosteronu jak na wiek 18 lat? Jest szansa, że prócz trucia się zyskam więcej w obwodach niż np. po cyklach kreatynowych których to miałem już 4?

To już ostatnie pytania i myślę, że temat będzie do zamknięcia

Jeszcze raz dzięki za pomoc i polecam użytkownika "janu"
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph

A efekty po stosowaniu tego PH będą przy mojej ilości testosteronu jak na wiek 18 lat? Jest szansa, że prócz trucia się zyskam więcej w obwodach niż np. po cyklach kreatynowych których to miałem już 4?

To już ostatnie pytania i myślę, że temat będzie do zamknięcia

Jeszcze raz dzięki za pomoc i polecam użytkownika "janu"



W praktyce nawet młodsi siegają po PH i zawsze uda sie zbudowac wiecej niz na odzywkach. Tylko jesli kreatyna nadal przynosi efekty to mysle ze nie ma sensu siegac po cos mocniejszego.
  • 0

TiO
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Podnoszenie ciężarów
    Siatkówka
  • Staż [miesiące]:13
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:50
  • Przysiad [kg]:105
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph
witam jestem tu nowy i nie chce zakłądac nowego teamtu
mam pytanie do ludzi którzy sotosowali ph lub wiedzą cos o nich
a mianowicie ułozylem sobie cykl trenadrol + mdrol mam 19 lat stsowoalem wczesniej epi i h drol mam diete uzupelniam ją białkiem mam osłonki witaminy itp tak wygląda mój cykl
1-3 3caps trenadrol po posiłkach
3-4 3caps m drol po posiłkach
potem clomid mam 8 tabletek jak myslicie starczy na odblok? potem wrzucam tribulus
tydzien przed zakonczeniem cyklu kreatyna jabłaczan
co o tym myślicie? jak macie jakies pytania pisac z góry dzięki
  • 0

nest23
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Tenis, kulturystyka, motoryzacja.
  • Wzrost [cm]:176
  • Biceps [cm] :37

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph
Dobra mam wszystko to co mi poleciłeś :unsure: . Kupiłem 2x Oxanavar i 1x Clomed zamierzam na PH pocisnąć 6 tyg, 10 dni przed końcem zacznę sobie trec-a cm3 1250 a pod koniec Clomeda. Oczywiście wszystkie osłonki zakupione i będę się stosował tego co jest w/w . Po ostatnim cyklu zostało mi z pół puchy no-explode mogę go brać do tych ph?
  • 0

TiO
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnobrzeg
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Podnoszenie ciężarów
    Siatkówka
  • Staż [miesiące]:13
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :39
  • Klatka piersiowa [cm]:112
  • Pas [cm]:95
  • Udo [cm]:50
  • Przysiad [kg]:105
  • Wyciskanie [kg]:90
  • Martwy ciąg [kg]:140
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: Pierwszy cykl na ph
no xplode to na podtrzymanie efektów i na dalszą pompe bedzie ok
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024