Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_lutalivre
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 183 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005
Wyniki już dostępne na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005
Mi wyskakuje coś takiego:

...ten adres nie istnieje

Jednakże, wykorzystując jego ulotny status chciałbym Państwa przestrzec przed Panem starostą tatrzańskim mgr inż. Andrzejem Gąsienicą-Makowskim, który mnie okradł...

Kiedyś byłem właścicielem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] starostwo powiatowe w Zakopanem zapragnęło zostać właścicielem domeny nadrzednej - tatry.pl, czego konsekwencją jest nabycie praw do domen podrzednych, w tym mojej. Aby zapewnić mnie, że wszystko pozostanie bez zmian, a ja nadal będę mógł korzystać z mojej własności i jednocześnie nakłonić do wyrażenia zgody na całą operację, dostałem pismo sygnowane: starosta tatrzański mgr inż. Andrzej Gąsienica Makowski treści:

"Zobowiązanie
Jako administrator domeny tatry.pl zobowiązujemy się do utrzymywania domeny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i jej delegacji w domenie tatry.pl wobec firmy: [dane mojej firmy] i równocześnie zwracamy się z prośbą o wystosowanie do NASK-u zgody na przeniesienie delegacji domeny [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] z serwera NASK na serwer firmy [dane prywatnej firmy, z którą starostwo prawdopodobnie podpisało umowę o świadczenie odpowiednich usług]."

Skoro ktoś prosi, to dlaczego nie miałbym mu pójść na rękę? Teraz już wiem dlaczego - po nabyciu praw do domeny nadrzędnej starostwo przekazało ją prywatnej firmie, która umieściłą pod moim adresem własną stronę, ja zaś na prośbę o zwrot mojej własności dostałem pismo również sygnowane: starosta tatrzański mgr inż. Andrzej Gąsienica Makowski o następującej treści:

"Po wnikliwej analizie kwestii związanej z poddomeną [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i obecnej świadomości problemu Starostwo Powiatowe w Zakopanem postanowia nie delegować w/w poddomeny..."

dalej

"Podejmując tą decyzję mamy na uwadze dobro społeczności lokalnej ale również tych wszystkich, którzy z dobrodziejstwa Naszego regionu korzystając, mając zarazem na uwadze świadomość, że dbamy w ten sposób o Ich interesy."

Drogi Panie Starosto, proszę jedynie o zwrot mojej własności, którą zobowiązał się Pan opiekować. Jednocześnie infomuję, że jeżeli Pan poprosi, o czym Pan chyba nie pomyślał, to z radością umożliwię umieszczenia informacji starostwa pod moim adresem.

Z wyrazami szacunku,
Artur Grzymała
email: artur@poczta . pl



  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005
Miało chyba być: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam jerz.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005
No i pare zdjątek:
Krótki relaks przed występami:
jerz
Dołączona grafika
Watson (znany też jako Kuba)
Dołączona grafika
Całkiem fajna salka :)
Dołączona grafika
Moja pierwsza walka już do końca:
Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Za zdjęcia dziękuje Bartkowi.
Więcej zdjęć nie mam niestety i nie wiem czemu tylko moja walka się załapała.
Pozdrawiam jerz
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Wyniki Cyklon Cup I, Poznań 4.12.2005
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- to Arona? 8O
;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024