Skocz do zawartości


spalać tłuszcz i budować mieśnie jednocześnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

GośćGuest_betonlis_*

Guest_betonlis_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

spalać tłuszcz i budować mieśnie jednocześnie
witam zaczołem chodzic na siłke,ma pare pytań:
1.czy jest możliwe spalanie tłuszczu i w tym samym czasi budowanie mięśni- jak tak to w jaki sposób
2.jakie ćwiczenia należy wykonywać aby pozbyć sie zbędnego tłuszczu z ramion(mięśnie bicu i tricepsu fajnie widać ale i tak tłuszcz zakrywa większość) robić mniej powtórzeń z większym ciężarem czy więcej powtóżeń w seri z mniejszym ciężarem???
3.jakie ćwiczenia na spalenie tłuszczu z łydki(robie ćwi. ze skakanką) lecz nie wiem jaki i ile w seri powtóżeń ( ja robię 5x200)
z góry dzieki i prosze nie piszcie że juz taki temet był tylko tża poszukać,
bardzo mi zależy na profesionalnej opini

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: spalać tłuszcz i budować mieśnie jednocześnie
1. Owszem jest to mozliwe ale wtedy masa idzie wolniej Sposób na to to tylko i wyłacznie aeroby i Dieta.
2. dla mnie to ja bym nie zrzucał tego tłuszczu z ramion bo fajnie wyglada jak łapa jest taka wielka. Ale ja uwazasz, na to rób normalnie masówke to sie z biegiem czasu wszystko ładnie ułozy no i aeroby to z łap tez spadnie.
3. Z łydki? dziwne pytanie ale ok no to wspiecia na palce ze sztanga i miesnia urosna a na tłuszcz z nich to aeroby no i skakanka tez. Ale na skakanie to nie ma reguły ile seri zrobic. Poprostu znajdz sobie dobry trening na mase ułuz dobra diete i cwicz aeroby i spadnie ci tłuszcz i miesnia urosna. :hyhy: :hyhy: :D
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024