Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oxa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Brian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Lekoland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Prasowanie ubran
  • Staż [miesiące]:144
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :max bylo 52
  • Klatka piersiowa [cm]:146
  • Pas [cm]:max bylo 98
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:210x8
  • Wyciskanie [kg]:180x6
  • Martwy ciąg [kg]:max 270
  • Waga [kg]:max 108

Napisano Ponad rok temu

Oxa
Siemka niedlugo zaczynam cylkona na kilku dobrych srodkach ktore wczesniej juz bilem oprocz jednego Oxandrolonu.Pytanie moje jest czy ktos z znajomych na tym forum stosowal oxe,w jakich dwakach,przez jak dlugi okres i efekty jakie byly zauwazalne na tym srodku.
Moj cyklik bedzie bazowal na tesciu jak zwykle z dodatkiem trenu hexa,hgh,primki,T3,letrominy i wczesniej wymienionego oxandrolonu,jesli wystapi tez problem z prolaktyna z powodu trenu mam dostepny dostinex.
Dodaje foto byc moze ktos utulizowal juz oxe z tej firmy.

No i jesli ktos ma jakies ciekawe info o hgh to chetnie zassam,sam chce jechac na tym 3 miechy 8/iu ed.Oxe chce dac w dawce max 100mg ed na poczetek chyba ze dawka ta bedzie nie teges to zmienie na mniejsza.
Dołączona grafika
  • 0
Ten sam Brian jak wszedzie.
Nie wiesz jak zyc,pomysl za co umrzec.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
Zwróć się do naszego specjalisty Dr.mac on ci dokładnie napisze co i jak:)
  • 0
Dołączona grafika

Brian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Lekoland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Prasowanie ubran
  • Staż [miesiące]:144
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :max bylo 52
  • Klatka piersiowa [cm]:146
  • Pas [cm]:max bylo 98
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:210x8
  • Wyciskanie [kg]:180x6
  • Martwy ciąg [kg]:max 270
  • Waga [kg]:max 108

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
Dlatego zalorzylem temat by kzdy kto cos wie sie wypowiedzial i kazdy sie cos dowiedzial.W sumie bralem juz wszystko w roznych kombinacjach(rok na omce) ale na oxe czekalem az dostane dobra,podobnie bylo z hgh i IGF.
  • 0
Ten sam Brian jak wszedzie.
Nie wiesz jak zyc,pomysl za co umrzec.

Skała
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
32
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:siłownia,sporty walk
  • Staż [miesiące]:3lata
  • Wzrost [cm]:182
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:130
  • Pas [cm]:90
  • Wyciskanie [kg]:145
  • Waga [kg]:98

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
ja ci powiem że zamiast omki bardziej podchodzi mi susta bardzo dobra jest z malay tiger strzasznie dobrze kopie zreszta decka tej firmy też rewela wiara puchnie ostro
  • 0
Dołączona grafika

Brian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Lekoland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Prasowanie ubran
  • Staż [miesiące]:144
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :max bylo 52
  • Klatka piersiowa [cm]:146
  • Pas [cm]:max bylo 98
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:210x8
  • Wyciskanie [kg]:180x6
  • Martwy ciąg [kg]:max 270
  • Waga [kg]:max 108

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
Ja omki nie bede bral dam szanse innemu na popis jest to srodej o nazwie Induject sklad ten sam co oma susta. Na rynku sa dwie susty praktycznie nie do rozroznienia,roznica miedzy nimi taka ze jedna ma tylko dwa estry.
  • 0
Ten sam Brian jak wszedzie.
Nie wiesz jak zyc,pomysl za co umrzec.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa

Ja omki nie bede bral dam szanse innemu na popis jest to srodej o nazwie Induject sklad ten sam co oma susta. Na rynku sa dwie susty praktycznie nie do rozroznienia,roznica miedzy nimi taka ze jedna ma tylko dwa estry.


Siema,
jakie miałeś efekty po roku na Omnadrenie :D Ja właśnie zaczynam miting 50tyg cyklu ( omka będzie podstawą ).
Najlepsze efekty na mix testy robię przy omka+prolo to jest moja praktyczna wypowiedz :D
Co do Twojego pierwszego pytania :
Brałem rok temu Oxandrolone w cyklu susta, boldo, nan, tren, oxy, clen, T3/T4, prop.
Używałem oxa około 7-8tyg w dawkach od 60mg a skończyłem na 90mg ( nie sugeruj się dawką miałem towar z La-Pharma :D ) brałem 3 dawki, jedną co 8godz. Troche ostro chcesz podejść 100mg/d.
Definicja poprawiała się bardzo szybko ( Ja nie jestem kulturystycznej-wyrzeźbionej budowy ) ale efekt był widoczny.
Dostaliśmy również Oxanabol Alpha-Phara jest na 100% dobrym towarem tylko sama produkcja nie pochodzi z Indii, pewnie ktoś zamawia składniki i klepie tab w E Europie lub może znowu w Afryce N.
Wracając do Oxanabol`u zrobiliśmy cykl kolesiowi 30mg ( obecnie jest na cyklu 3-4tyg ), mówi że seksualność poprawiła mu się o 300% :D.
Z efektów widać ( ma kulturystyczną-genetyczną budowę ciała waga około 68kg/164cm ) super zarys mięśni, mały przyrost siły ale żadnego przyrostu :D Problem jest z ceną produktu więc praktykantów jest mało.
Pzdr

Brian
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
3
Neutralna
  • Lokalizacja:Lekoland
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Prasowanie ubran
  • Staż [miesiące]:144
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :max bylo 52
  • Klatka piersiowa [cm]:146
  • Pas [cm]:max bylo 98
  • Udo [cm]:68
  • Przysiad [kg]:210x8
  • Wyciskanie [kg]:180x6
  • Martwy ciąg [kg]:max 270
  • Waga [kg]:max 108

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
Na rocznym cyklu z omki od pewnego momentu musialem brac duzo antysidow,mam na mysli dht i estro plus co 6 tyg hcg.Na estro uzywalem nolvy ale potem sie nie sprawdzala to poszlo arimidex plus provi.Wtedy nie mialem dostepu do aromasinu i bez wachania bral bym to bo juz go stestowalem i wiem ze sajdy mniejsze a efekt lepszy jak dajemy duze ilosci testo.Proscar uzywalem caly cykl w rownej dawce.
Omke startowalem na 500mg a skonczylem 2000mg ew,w poczatkowej fazie cyklu przybijalem czesciej i w dawce 250mg szot potem wszedlem na 3/4 amp co 3/4 dni dla proby.Przy takich dawkach czuc jak kazdy z kolejnych estrow wchodzi.Zalany mocno nie bylem ani woda ani fatem.Przetluszczajaca sie skora byla problemem ale moja girl znalazla dlamnie jakis antybiotyk,nazwy nie pamietam.Na cyklu robilem badanie watroby i holesterolu plus codzienne mierzenie i zapisywanie cisnienia,pamietam ze raz max bylo 210/120. To poczestowalem sie furosemidem bledem bylo ze w godzinie popoludniowej,szczalem cala noc.
Omka byla tylka baza,fundamenten tego rocznego cyklu na przemian dodawalem srodki o wiekszym indeksie anaboliczny lub androgennym.Na anabolicznych sie dobrze nabiera masy ale angrogeny daja ten wyglad,twardosc,zarys.Dodac moge ze moj pierszy cykl w zyciu ktory robilem to trwal 8 miesiecy:)Mlody glupi ale efekt 22 kg.
MaC oxe,tren hexa,test mix,femera,hgh bede mial z alphy pharma.Primka niestety nie apteka ale sprawdzone ug,znalazlem jednego testera na moja prime bil solo i mial badania potem,test zanizone,prolaktyna ok,czyli nie bylo tam propa ani npp.
Cykl zaczynam w polowie wrzesnia jak zejdzie ta pogoda.Nawet juz mieso zalatwilem za polowe ceny detalicznej:)
  • 0
Ten sam Brian jak wszedzie.
Nie wiesz jak zyc,pomysl za co umrzec.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oxa
Dzięki za info. Osobiście nie chce wysokich dawek, myślałem maks 1k/w. Mam pod ręką cały towar z Iranu, Indii i resztę z EFP. Podczas ostatniego cyklu omke 3k/w, boldo 1k/w, nan 1k/w i oxy 250mg/d mój cykl zakończyłem w zakładzie psychiatrycznym. Jak masz dojście do sprzętu z AP to bierz na zapas jest pierwszej klasy a z czasem wiadomo co się stanie. Tak samo było z EliteFitnessPharmaceutical i CasaPharma wszystko do czasu.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024