Skocz do zawartości


Zdjęcie

prohormony


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

prohormony
Zamierzam w najblizszym czasie zaczac cykl na massdrolu i trenadrolu (tzn. zaczac na massdrol a zakonczyc cykl trenadrolem). Mam pytanie do doswiadczonych a zatem: na jakie rezultaty moge liczyc? I jeszcze jedno prosilbym o recenzje tych ph jak i sus500 jesli ktos cos wie z doswiadczenia to bylbym wdzieczny
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Dużo zależy od genetyki diety i który to twój cykl itp
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

DAmianXXL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
4
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :44
  • Klatka piersiowa [cm]:120
  • Pas [cm]:87
  • Udo [cm]:58
  • Waga [kg]:92,5

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Ponoć dostaje się niezłe przyrosty najlepiej kopały z kilo-sportu ale teraz ciężko dostać

Poza tym sam chciałem zrobić taki cykl ale stwierdziłem ze chyba sobie odpuszczę PH i wole SAA mam kilku kolegów w sumie znam 10 osób co miało cykle na PH i szczerze odradzam 5 nawet nie doszło do polowy cyklu bo im bebechy i nery zryło tak ze musieli przerwać a reszta skończyła ale to są kamikaze i już chyba na "brązowo zielono" oddawali mocz

Ten temat jest dziwny bo dobry sok ten apteczny przechodzi szeregi badan prób zanim można dopuścić do sprzedaży aptecznej, nawet undergroundy są dobre i mniej toksyczne dla organizmu niż PH. Ph podchodzi pod suplementy diety i dzięki temu omija obowiązkowe badania i dlatego ich działanie uboczne na dzień dzisiejszy to naprawdę wielkie X

PH w swoim składzie nie zawiera substancji z czarnej listy można to tak prosto powiedzieć, ale podczas zażywania konwertują do koksu tylko w drodze okrężnej co tak bardzo niszczy organizm.

SAA jako substancje wspomagające sport są dużo bezpieczniejsze niż PH , PH to temat dość młody i niewiele wiemy na temat skutków ubocznych .

Samo blokowanie już jest oznaką ze pod wpływem ludzkich hormonów konwertują do substancji czynnej sterydów

trenadrol blokuje bardziej niż testosteron i brak aptecznego PCT kończy się dużymi problemami (dawka z kilosportu to 30mg substancji czynnej obecnie występuje w postaci 10mg)

Z tego co mi wiadomo w USA PH zostaly zakazane i chyba tylko gdzieniegdzie można kupić Metyl 1-D
  • 0
01.10.12 ----Powrót i redukcja-----
13,10,2012------- Sukces waga 93,2 ----- Redukcja w toku ----- Sibutramina zdała egzamin --------
01,11,2012 -------- + 2 cm w bicepsie , pas -1 cm , troszke na +,

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Zamierzam w najblizszym czasie zaczac cykl na massdrolu i trenadrolu (tzn. zaczac na massdrol a zakonczyc cykl trenadrolem). Mam pytanie do doswiadczonych a zatem: na jakie rezultaty moge liczyc? I jeszcze jedno prosilbym o recenzje tych ph jak i sus500 jesli ktos cos wie z doswiadczenia to bylbym wdzieczny



W prawym górnym narożniku w ramce "Wyszukiwanie" wpisz sus500, massrol lub trenadrol , obok w ramce zaznacz przeszukaj forum i naciśnij ikonkę - lupę - :blink:
Na jakie rezultaty możesz liczyć :blink: Już kilka razy pisałem że jeszcze na forum nie mamy wróżki ale kto wie co administracja planuję :blink:
PZDR

Pes4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Nidzica
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24m- przerwa 12m -i powrot 8 :)
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:nie wiem xd
  • Udo [cm]:64
  • Wyciskanie [kg]:125kg
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Mam pytanie do doswiadczonych a zatem: na jakie rezultaty moge liczyc?

nabardziej irytujące mnie pytanie. i tyle osob je zadaje. wez to sie przekonasz.
pzd
  • 0

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

W prawym górnym narożniku w ramce "Wyszukiwanie" wpisz sus500, massrol lub trenadrol , obok w ramce zaznacz przeszukaj forum i naciśnij ikonkę - lupę - :blink:
Na jakie rezultaty możesz liczyć :blink: Już kilka razy pisałem że jeszcze na forum nie mamy wróżki ale kto wie co administracja planuję :!:
PZDR

jeszcze jedno pytanie: jak najlepiej dawkowac massdrol i trenadrol(mowimy tu o ph z kilo sportu)? i co wziasc po takim cyklu na odblok? (jak dlugo i w jakich ilosciach)
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Chcesz połączyć w cyklu M-Drol i T-drol :!:
Następnie przedstaw się wzrost/waga/staż/przebyte cykle i co chcesz osiągnąć podczas cyklu.
PZDR

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Chcesz połączyć w cyklu M-Drol i T-drol :!:
Następnie przedstaw się wzrost/waga/staż/przebyte cykle i co chcesz osiągnąć podczas cyklu.
PZDR

Tak chce polaczyc M-Drol i T-Drol w jednym cylku. Ogolne pytanie brzmi: na co moge liczyc przy takim polaczeniu? i oczywiscie poprzednie pytania tez nadal oczekuja na odpowiedz.
Staz na silowni mam niezbyt wielki. 180cm/80kg/zadnych cylki nie mialem
Mac406 zakladam ze masz doswiadczenie wiec jesli uwazasz ze ph to zly pomysl jak na poczatek to chociaz poradz mi cos zastepczego. A co do efektow do ktorych dąże to przybycie na masie (ok 10-15kg)
Licze na profesjonalna porade
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Nie jest to dobry pomysł połączyć dwa tak mocne PH jak M-Drol&T-Drol na pierwszy cykl i w dodatku sam napisałeś iż staż na siłowni masz krótki.
Będzie Cie kosztował taki cykl i kasy jak i zdrowia :!: Dwa oralne środki - nie polecam :D
Skąd ja mam wiedzieć na co możesz liczyć, jeszcze nikt mnie nie mianował wróżbitą :blink:
Robiłeś jakieś porządne cykle na suplementach :blink:
Ty to jesteś jakiś marzyciel "A co do efektow do ktorych dąże to przybycie na masie (ok 10-15kg)" :blink:

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

Nie jest to dobry pomysł połączyć dwa tak mocne PH jak M-Drol&T-Drol na pierwszy cykl i w dodatku sam napisałeś iż staż na siłowni masz krótki.
Będzie Cie kosztował taki cykl i kasy jak i zdrowia :!: Dwa oralne środki - nie polecam :D
Skąd ja mam wiedzieć na co możesz liczyć, jeszcze nikt mnie nie mianował wróżbitą :blink:
Robiłeś jakieś porządne cykle na suplementach :blink:
Ty to jesteś jakiś marzyciel "A co do efektow do ktorych dąże to przybycie na masie (ok 10-15kg)" :blink:

Na te ok 10-15kg nie oczekuje po jednym cyklu. Takie przybranie masy moze trawac nawet 2lata jednak chce to osiagnac.
Co do cyklow to tak jak napisalem wczesniej na suplementach nie mialem zadnych i chcialbym zaczac od ph. Wiem ze to glupi pomysl ale z tego co slyszalem to bardzo skuteczny.
Jezeli to az taki tragiczny pomysl doradz jakis kilka supli od ktorych moglbym skutecznie zaczac
  • 0

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
hehe lato sie konczy nawet na saa do konca sierpnia sie dobrze nie upierdo*isz ^^ zalatuje mi tu sezonowcem :!:
  • 0

Pes4
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Nidzica
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:24m- przerwa 12m -i powrot 8 :)
  • Wzrost [cm]:185
  • Biceps [cm] :42
  • Klatka piersiowa [cm]:nie wiem xd
  • Udo [cm]:64
  • Wyciskanie [kg]:125kg
  • Waga [kg]:87

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
daj spokoj chlopakowi :blink:
moze bedzie tyrac :!:
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Napisz temat w Suplementy i Dieta.
Zamiast tych dwóch PH lepiej użyć Metanabol.

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

hehe lato sie konczy nawet na saa do konca sierpnia sie dobrze nie upierdo*isz ^^ zalatuje mi tu sezonowcem :blink:

jak ci zalatuje to sciagnij wargi z nosa, tak jak sam powiedziales lato sie juz konczy wiec normalnie myslac gdybym byl sezonowcem pewnie zaczalbym juz wiosna a nie pod koniec sezonu wiec sobie odpusc zbedne komentarzyki
Mam zamiar ciezko zapier*alac zeby osiagnac te 10kg i tego sie trzymam. Jak znajde jakis dobry sposob to podziele sie nim z innymi oczywiscie
Dzieki wszystkim za pratyczna pomoc
  • 0

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Proszę mi się tu nie obrażać nawzajem :blink:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
10 kg dało by rade zrobić na mutancie + białku + kreatyna + witaminy + dieta + odpowiedni trening w 8 tygodni .
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''

party boy
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony

10 kg dało by rade zrobić na mutancie + białku + kreatyna + witaminy + dieta + odpowiedni trening w 8 tygodni .
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Powiem ci ze podliczylem sobie te wszystkie suplementy i nie wychodzi wcale tak drogo wiec moze sprobuje na poczatek tego. Te PH zostawie sobie na nastepny rok albo troche pozniej, najpierw zobacze jak efekty po tym co mi zaproponowales. Mam nadzieje ze sie nie zawiode zbytnio bo o te 10kg bedzie ciezko ale bede walczyc :blink:
  • 0

PUMP
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2390 postów
  • Pomógł: 0
131
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Togo
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Rośnie
  • Wzrost [cm]:390
  • Biceps [cm] :27,3
  • Waga [kg]:80,5

Napisano Ponad rok temu

Re: prohormony
Zamiast animala możesz kupić multiple 2 paczki tanie wyjdzie pozdro
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0
RAMIE W RAMIE JAK SPARTANIE ...
'' Bądź bardziej ambitny kiedy cie nie docenili robisz to dla siebie nie dla tych debili ''



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024