Witam.Jestesm w 3 tygodniu cyklu prop 100mg/e2d,enan 200mg/e3d,winko 40mg/ed,i pytanie czy moge wrzucic jeszcze deke??czy sie oplaci??cykl mam zamiara ciagnac 12 tygodni.
Kiedy i czy jescze moge wrzucic deke??
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
gainer jak brac? |
Odżywki i Suplementy | Guest_inseem_* |
|
|
|
Czy doszło do walki Bass'a Rutten'a z Ricksonem Gracie ? |
MIXED-MA |
|
|
||
czysty mięsień :D:D |
Rozmowy nie na temat |
|
|
||
Tęsknota za byłą - jak z nią sobie radzić? |
Lifestyle |
|
|
||
Jakie tchniki w parterze wprowadzilibyscie na treningi..... |
KARATE |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
prohormony- Ponad rok temu
-
Wasze zdanie i opinnie na temat ....- Ponad rok temu
-
Agovirin- Ponad rok temu
-
APX problem z PSN- Ponad rok temu
-
co myslicie o tym HCG?(pregnyl)- Ponad rok temu
-
Metanabol+ stanazol- Ponad rok temu
-
Metanabol + Boldenon- Ponad rok temu
-
Podstawowe cykle PH/SAAMaC406 - Ponad rok temu
-
Gonasi- Ponad rok temu
-
Jaki Ph na początek- Ponad rok temu



Ponad rok temu
