Skocz do zawartości


Zdjęcie

zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

sasha
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia
Ostatno podczas jazdy na snowboardzie uległem wypadkowi w wyniku, którego doznałem zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia czyli moje więzadła zostały zerwane a obojczyk wypadł z panewki. Przeszedłem zabieg przyciągnięcia obojczyka do panewki za pomocą drutów i włożono mnie w gips na sześć tygodni podczas których moje więzadła maja się zrosnąć. Bardzo mi zależy żeby nastąpiło to jak najszybciej ponieważ trenuje siatkówkę a jest to moja atakująca ręką. Proszę o polecenie jakiś odpowiednich dla mnie suplementów na regeneracje więzadeł. dzienx
  • 0

Strongbart
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia
niewiele mozna Ci doradzic
napewno kolagen, kwas hialuronowy, chondroityna i glukozamina tez moga byc.

Tutaj radze sluchac lekarza on wie lepiej :)
  • 0
Pozdrawiam Strong

Bujany
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia
Czesc! Ja mam podobny problem a wyglada on tak: zwichniecie w stawie obojczykowo-barkowym lewego II i III stopien :/ Od piatku jestem w gipsie do 2 lisopada potem konsultacja. Nie gram nigdzie moje sporty to amatorka i nie wiem czego moge sie spodziewac? Moze kolega który załozył temat napisze cos wiecej o przebiegu operacji-zabiegu? Czy i ile byles w szpitalu? Czy na śląsku? Czy grasz zawodowo? Ile masz tego gipsu? Ja os pepka caly-prawa reka wolna. Czego moge sie spodziewac? Czy boli? Prosze o troche czasu i opisanie.
  • 0

jedrzej
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia
ja mam troche inny problem, moj obojczyk przesunol sie o jakies nio nie wiem bo wystaje, spuchlo mi ramie w szpitalu dali mi teblak i jakies prochy, nio i cwiczenia. ale nie wiem co zrobic czy isc do specjalisty? czy moliwe jest nastawienie tej kosci?
  • 0

Bujany
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: zwichnięcie stawu obojczykowo-barkowego 3 stopnia
Po konsultacji wiem juz ze moj obojczyk pozrywal mi sciegna z lewej strony w okolicach barka i tez wystaje :/ Koledze jedrzej proponuje jak najszybciej skonsultowac sie u specjalisty wkoncu ci panowie wiedza co robia! Nie mam juz gipsu tylko szelki na ktorych jest oparta moja lewa reka oraz opaska usztywniajaca mi reke poniewaz puki sie to nie pozrasta na nowo musi ona byc usztywniona! Narazie mineły 3 tygodnie i z dnia na dzien jest coraz lepiej. Z tego co wiem to wystajaca kosc mozna nie ruszac albo zoperowac i wystajacy fragmet kosci obojczyka usunac. Sam jeszcze nie wiem jakie rozwiazanie wybiore. Teraz kupilem suplemety podane wyzej abym szybciej i pewniej powracał do zdrowia!
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024