Skocz do zawartości


Zdjęcie

pomocy !!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

$ rOb@K z!Om $
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pomocy !!!
siemka
mam problem waze 67 kg i musze jak najszybciej schudnoc przynajmniej 5 kg albo wiecej
co mam zrobic jaka diete stosowac jaki trening lub aeroby by osiagnoc to jak najszybciej ?
co radzicie ? jesli chodzi o suplementy do pomocy to moge miec hmb ale niewiem czy hmb bedzie dobre do szybkiego spalania tluszczu ? wiec mam wiele pytan i bylbym wdzieczny jesli mi pomozecie !! :padam:


p.s : wiem ze to niemozliwe lub ze bedzie ciezko ale chcialbym zgubic te 5 kg w okresie miesiaca :niepewny: heh jesli to mozliwe to podajcie jakies hardcorowe diety i aeroby :P
niebede sie oszczedzal ;)
  • 0
_!!!&!!!_tReN!g cZyN! m!$TrZa_!!!&!!!_

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy !!!
hmb sobie odpusc...jak chcesz cos zakupic to TFB czy TSE bedzie o wiele lepszym rozwiazaniem,odnosnie diety obetnij kcl w niej przykladowe diety rowniez redukcyjne sa w dziale odzywianie,a trening to na rzezbe czyli kazda partia trenowana 2 razy w tygodniu krotkie przerwy i duzo ilosc ruchow okolo 16,zglos sie najwyzej pozniej do mnie na gg to jak znajde takowy to Ci wysle bo niechce teraz mi sie calego rozpisywac od nowa :),a aeroby bieganie,jazda na rowerku,plywanie,skakanka,szybki trucht czy nawet wchodzenie po schodach :) to po treningu najlepiej gdzie bilans energetyczny jest juz uszczuplony, zaczynaj od 30 min i pozniej zwiekszaj czas do 45 min
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


adasko1418048738
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3256 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: pomocy !!!
niestety na forum nie ma diety redukcyjnej dla twojej wagi :) musisz sobie sam ulozyc w opraciu o diete dla 90 kg ulozona przez WIZARDA , aeroby 3 razy w tygodniu naczczo zaczynasz od 30 minut i stopniowo do max 45 :P plan trenignowy normalny taki jak do masy to nie zniknie ci mieso ktore moze masz :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024