Skocz do zawartości


Zdjęcie

Okolice łokcia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Mariusz335033
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Okolice łokcia

Witam,

z tydzień temu na swojej siłce uderzyłem przypadkowo gdzieś w okolicach lewego łokcia o kant ławki. Troche mnie pobolewało to przeczekałem 5 dni bez treningu. Dziś już nic nie czułem w sumie to poszedłem zrobić klate+triceps, przy drugim/trzecim ćwiczeniu na klate już lekko sie ból odzywal (przy ruchach zginania łokcia), a przy ćwiczeniach na triceps (wąsko sztangą czy francuskie wyciskanie hantla zza głowy) była już masakra, tym samym ciężarem robiłem tylko połowe powtórzeń, które robiłem normalnie, bo mnie bolało to miejsce w którym uderzyłem. Zrobić sobie dłuższą przerwę czy co to może być?


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Okolice łokcia

Zrobić przerwę od treningów i skonsultować się z dobrym ortopedą oraz fizjoterapeutą.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Okolice łokcia
Rób podstawowe ćwiczenia bez izolacji i zobacz czy ból będzie się utrzymywał jeśli nie to do momentu wyleczenie łokcia rób ćwiczenia wielostawowe jeśli nawet przy Tym ćwiczeniu będzie bol to zaprzestan trening na jakiś czas
  • 0

PaulinaWalega
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Okolice łokcia

2 tygodnie przerwy to takie minimum bym powiedziała, ale to i tak półśrodek. Lekarz to podstawa tak czy i inaczej powinieneś się wybrać. Jeżeli jesteś z Wwa albo okolic to polecam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Łokieć tenisisty w moim przypadku był pod stałą obserwacją tych lekarzy , polecam. 


  • 0

emperiusz
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:176
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Okolice łokcia

. Łokieć tenisisty w moim przypadku był pod stałą obserwacją tych lekarzy , polecam. 

Możesz coś więcej napisać? Np. Jak długo trwało leczenie? Pytam bo mam to samo, dziś właśnie wybieram się do fizjo na fale uderzeniową. Będe wdzięczny za jakiekolwiek info

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024