Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z erekcja przy dziewczynie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem z erekcja przy dziewczynie
Panowie mam spory problem. Poznałem fajna dziewcznę i miałem problem z utrzymaniem erekcji. Wiem że przed nią członek normalnie mi stawał bez żadnych tabletek przy masturbacji. Teraz jestem w błędnym kole bo bez tabletki stresuje się że mi nie wyjdzie i członek nie staje, już jestem tym zmęczony i nie wiem co mam robić powiedzieć jej o tym? Zrobić badania żeby wykluczyć choroby ? Czy zostawić ja w spokoju i zobaczyć czy wszystko wróci do normy ? Proszę o pomoc
 
 

  • 0

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie
Być może partnerka Cię nie pociąga seksualnie wtedy nawet żadne tabletki nie pomogą druga sprawa ze powody mogą być różne np brak witamy D co o tej porze roku jest częste..
Albo np przyjmowane leki używki stres i td ile masz lat? Zbyt czesta masturnacja również przeszkadza
  • 1

tr399
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

Tutaj działa ewidentnie psychika. Stresujesz się tym,że nie wziąłeś tabletki oraz przez to właśnie penis Ci nie staje. Proponowałbym szczerze z nią o tym porozmawiać ( jeśli oczywiście nie jest to świeży związek i jeśli spotykacie się ze sobą na poważnie). Ewentualnie proponuje kupić preparat na potencję, który nie ma działania natychmiastowego ale bierze się tabletkę jeden raz dziennie z rana. Są dwa tutaj polecane: penis complete oraz cum on. Efekty powinny pojawić się po 2 tygodniach. Z badań proponowałbym hormony tarczycy plus oczywiście testosteron.


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

Mi cum on pomógł juz po tygodniu. czułem poprawę. Chociaż wiadomo,że im dłujżej się to bierze tym jest lepiej. NIe załamuj si ę chłopie. Każdy ma jakis trudny okres w życiu ale warto jest nie dac się zwariować i sobie pomóc. Cum on jest moim zdaniem świetny w składzie.


  • 0

fantast
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 2
3
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

A od tego się nie uzależnię?


  • 0

Lew
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 1
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

Nie ma takiej opcji. Są to środki z L argininą a l arginina nie uzależnia (w przeciwieństwie do sildenafilu bo na ten środek trzeba raczej uważać).


  • 0

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

O wiele lepiej na potencję przy lekkich zaburzeniach erekcji zadziała witamina D3 w dawce 4000 IU i do tego odpowiednia dawka witaminy K2MK7.

Do tego suplement zawierający L-Cytrulinę w dawce 1500 mg dziennie (2x dziennie po 750 mg).

Źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

 

Radziłbym zacząć od tego.

 

Jednak najważniejszą rzeczą dla silnej erekcji jest po pierwsze wczesne kładzenie się spać (najlepiej ok. 22 lub jeśli to nie możliwe, to między godziną 22, a 24), do tego spanie minimum 7 - 8 godzin na dobę.

Sen wpływa bardzo mocno na to jaką mamy potencję.

Do tego jeśli ktoś pali jakieś wyroby tytoniowe, np. papierosy, cygara, cygaretki, fajki drewniane, e-papierosy, to niech się nie spodziewa silnej erekcji - u osób, które palą od młodych lat pierwsze problemy z potencją zaczynają się już ok. 30 roku życia (sprawdzone info od kilku koleżanek mających palących facetów :) ).

Wystarczy jednak rzucić całkowicie palenie aby po 2 - 4 tygodniach potencja uległa poprawie.

Nadmierne spożycie alkoholu również może sprzyjać zaburzeniom erekcji.

 

Dajcie znać, czy wam pomogło.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z erekcja przy dziewczynie

 

Panowie mam spory problem. Poznałem fajna dziewcznę i miałem problem z utrzymaniem erekcji. Wiem że przed nią członek normalnie mi stawał bez żadnych tabletek przy masturbacji. Teraz jestem w błędnym kole bo bez tabletki stresuje się że mi nie wyjdzie i członek nie staje, już jestem tym zmęczony i nie wiem co mam robić powiedzieć jej o tym? Zrobić badania żeby wykluczyć choroby ? Czy zostawić ja w spokoju i zobaczyć czy wszystko wróci do normy ? Proszę o pomoc

 

Przestań się masturbować plus zrób to co napisałem w swojej pierwszej wypowiedzi.


  • 0
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024