Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obiad na zimno


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Aduś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Obiad na zimno

Ma ktoś przepis na danie na obiad bez konieczności podgrzewania? Robie mase, musi być  około 1000 kcl w daniu.

Do tej pory pracowalełem w miejscu gdzie mialem mikrofale, teraz jezdze i jem najczesciej za kółkiem,

 


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obiad na zimno

W sumie większość możesz jeść bez podgrzewania. Samemu nie raz zdarzało mi się jeść np pierś z kurczaka z makaronem na zimno w pracy, choć nie ukrywam że głównie opierałem się na bułkach a konkretny posiłek dopiero po robo.


  • 0

Aduś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obiad na zimno

a może macie jakiś sos żeby ten kurak i ryż weszlli na zimno?


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obiad na zimno

Ogólnie ja to raczej ciąłem kurczaka w kostkę, smażyłem na oliwie, dodawałem owoce/warzywa i przyprawiałem wg uznania dusząc razem.

 

Nie wiem z takich prostych niskokalorycznych sosów np jogurt naturalny+czosnek+sól i pierz do smaku, albo zblendowane pomidory z puszki (ewentualnie zwykłe) do tego sól, pieprz, cukier, ocet winny, zioła prowansalskie, opcjonalnie czosnek i wszystko w proporcjach wg gustu, z cukrem jak dodasz szczypte nie ma co się przejmować.

 

Ogólnie opcji sporo. Zamiast ryżu też możesz dawać makaron, kasze czy nawet ziemniaki. Tak samo zależy jakie makrosy chcesz utrzymać itd Popatrz w sklepach, dużo jest tych sosów dip w torebkach do mieszania z oliwą czy jogurtem może coś sobie wybierzesz.


  • 0

Karola12b
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Obiad na zimno

kurczak+ryż+ketchup na zimno jest jadalne^^

 

czasem robię sobie też jakieś chłodniki i pakuję do styropianowych miseczek.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024