Napisano Ponad rok temu
Rano - KFD collagen plus + 4000jm d3 i K2+ wapń 400mg
Po południu vit c 2g + msm 2g + 4000jm d3k2 + wapń 400mg
Na noc vit c 2g + msm 2g + 4000jm d3k2 + wapń 400mg
D3ik2 dość duzo ale mam tego sporo więc dodaje
Czytałem jeszcze ze ekstrakt z wyciągu z pestek winogron wpływa nie tylko na lepsze ukrwienie i transport tlenu (w pomperach używany jest często) ale i na regenerację właśnie i odbudowę dlatego pomyślałem żeby suplementować się jeszcze tym po 300mg do każdego razu.
Napisano Ponad rok temu
Ja prawdę powiedziawszy ograniczyłbym tą witaminę C do 3 g, serio jej stosowanie w procesie wzmacniania stawów raczej bym traktował symbolicznie niż tak duże jak w przypadku odporności.
Prawdę powiedziawszy ciężko mi coś doradzić, bo to chyba najtrudniejsza do udowodnienia w działaniu grupa preparatów
Suplementacja zwykle powinna trwać długo (jak dla mnie min. 6 miesięcy) by mówić o odczuwaniu jakichkolwiek efektów. Poza tym trudne jest też dokładnie określenie ich skuteczności - mało kto decyduje się przecież na badania wytrzymałości chrząstek czy gęstości struktur stawowych
.
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Stosowałem ten kolagen przez 1.5 msca i działa. Nie wierzyłem sam że poprawi działanie stawów, ale no poprawił. Dobry produkt. A, i nie stosowałem do niego niczego innego.
Napisano Ponad rok temu
Stosowałem ten kolagen przez 1.5 msca i działa. Nie wierzyłem sam że poprawi działanie stawów, ale no poprawił. Dobry produkt. A, i nie stosowałem do niego niczego innego.
Jakaś konkretna forma kolagenu lub produkt? Ja obecnie biorę wit D3+K2, ale jak wspomniałem, trudno mi jakoś dokładnie odczuć poprawę funkcjonalności stawów bo też nigdy nie miałem żadnych problemów z ich funkcjonowaniem
.
Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Akop Szostak dla MMAnews.pl - Suple i dieta fightera |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Planowanie własnych treningów cz6 |
Kulturystyka naturalna |
|
|
||
Podpięty Podstawy #2 - POMPKI NA PORĘCZACH |
Street Workout i Kalistenika |
|
|
||
Podstawy budowania masy mięsniowej - zebrane info |
Artykuły i Ciekawostki |
|
|
||
Podstawy układania planu treningowego dla początkujących |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Gainer dla ekto?- Ponad rok temu
-
Jaki spalacz tłuszczu wybrać?- Ponad rok temu
-
Suplementy na start- Ponad rok temu
-
Thermo speed - co dalej?- Ponad rok temu
-
Która kreatyna najlepsza.- Ponad rok temu
-
Jakie polecacie- Ponad rok temu
-
Jak to sensownie ułożyć- Ponad rok temu
-
Suplementy od GlobalNutrition.com.pl- Ponad rok temu
-
Wybór spalacza?- Ponad rok temu
-
Kreatyna , warto czy nie warto w tym wieku ?- Ponad rok temu




Ponad rok temu
