Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja nadgarstkow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

Pojechali
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja nadgarstkow

witam wszystkich jestem poczatkujacy w sprawach dopingu i nowy na forum sprawy maja sie tak waze 70 kg wzrost 180cm trenuje sporty walki od 5 lat obecnie mam kontuzje z rok jezdzilem po lekarzach bylo z 7 wizyt jestem zalamany postawa lekarzy nic niemoga pomoc robilem badania RTG tomografie usg rak i oni dalej nic nie wiedza wkrecaja mi cos. ostatnia wizyta byla w warszawie i ten lekarz dal mi skierowanie na badanie artrografie z wstrzyknieciem jakiegos plynu do stawu , co najgorzej takie badanie kosztuje ponad 1000zl na jedna reke a mam problem z obiema za ciezko trenowalem uderzalem w worek ciezki dlugi okres az wkoncu cos j**nelo i zrobilem przerwe bylem u fizoterapeuty kiedy zaczal kuracje pradami bolalo cholenie mocno az calutki sie spocilem koszulka to byla jak po ostrym treningu mokra, przerwalem ta kuracje bo myslalem ze taki bol to nie pomoze a zaszkodzi niewiem czy dobrze zrobilem czy nie. dalej trenuje mimo bolu oczywiscie nie daje z siebie 100% bo boli ale trenuje bo bym oszalal i nie widze siebie bez treningow obecnie nie moge jezdzic na zawody przestalem chodzic do klubu w ktorrym trenowalem i jezdzilem na zawody ;/ bol jest w nadgarstach mi sie wydaje ze ta sa sciegna albo wiezadla. Prosze was o pomoc doswiadczonych ludzi co znaja sie na temacie decka czy cos innego ja jestem zielony w tym nic niewiem a chce wrocic do zawodow zdobywac zlote medale.dodam ze wydalem ponad 2000zl i nic,z kasa to nie jest za fajnie umnie sam wszystko koluje a te hieny lekarze to szkoda slow na nich mam nadzieje ze los im odplaci za takie traktowanie, nie dosc ze rece bola to i psychika cierpi ;/ POzdro i prosze o pomoc niechce zreci sterydow jak poje.. poprostu chce aby bol ustal i zebym mogl wrocic do treningow i zawodow.


  • 0

Maly Koksik

Maly Koksik
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2904 postów
  • Pomógł: 104
258
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Mazowieckie,Siedlce
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka glownie klasyczna, sporty silowe
  • Staż [miesiące]:kto by to liczyl
  • Wzrost [cm]:180cm
  • Biceps [cm] :43,5cm
  • Klatka piersiowa [cm]:118cm
  • Pas [cm]:78cm
  • Udo [cm]:61
  • Przysiad [kg]:nie wiem ale malo
  • Wyciskanie [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Martwy ciąg [kg]:nie wiem przestalem robic maksy
  • Waga [kg]:75 kg

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja nadgarstkow
Deca może pomoc na okres cyklu ból minie,jednak po cyklu wszystko wróci i ból może się bardziej nasilić.
Deca jest dobrym środkiem smarującym ,jednak do deci musisz dołożyć i ciągnąc testosteron.
W przeciwnym razie fajka opadnie i będą problemy z seksem.
  • 0
TRENING CZYNI MISTRZA, CHEMIA CZYNI CUDA!!!!!

lg team
  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 2
77
Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:180
  • Biceps [cm] :ok 50
  • Wyciskanie [kg]:ok 200
  • Waga [kg]:ok 105

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja nadgarstkow

nandrolon znakomicie sie sprawdza przy regeneracji ukladu kostno-stawowego i wcale nie trzeba dokladac testosteronu jesli nandrolon tylko w tym celu ma byc stosowany,

 

wiekszosc wpadek w ciezarach na nandro to nie efekt cyklu tylko wlasnie prowadzonego leczenia, oczywiscie niedozwolonego kiedy zawodnik nie zdazyl wyplukac albo zamaskowac markerami,

 

 

co do nadgarstkow, ja kiedys probowalem polecany mi przed lekarza bulgarskich wyciskaczy brac hormon w terapeutycznych dawkach i powiem szczerze ze pomoglo, mialem micropekniecie w obrazie RM i gosc mi powiedzial co brac zeby nie bolalo ale tez zeby unikac operacji,

 

mozesz tez zainteresowac sie peptydami tb-500 lub bpc, rewelka przy kontuzjach, ludzie po tym zaczynam znowu siadac po 3paki jak ostatnio widzialem beda goscinnie w jednym klubie,


  • 0
__________________________
masz sprawe pisz PW / e-mail...

Dead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 558 postów
  • Pomógł: 2
5
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :44
  • Wyciskanie [kg]:180
  • Martwy ciąg [kg]:220
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja nadgarstkow
Bpc dla mnie kozak.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024