Skocz do zawartości


Zdjęcie

EktoPROBLEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

ektoprawiekoks
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

EktoPROBLEM

Witam,

Mam 16 lat i ćwicze juz ponad rok (może półtora) i jak w temacie jestem ektomorfikiem(naprawde ciężki przypadek)jak zaczynałem nie ważyłem nawet 50 kg teraz waże 65 kg mam 186cm wzrostu (przez te półtora roku nie rosłem moze z 2cmwink.png ) i juz niewiem co robic siła nie rosnie mój trening to split ,nie robie przysiadów ani innych ćw obciążających kręgosłup bo boje sie ze pogłębie swoją wadę postawy mam w dodatku wystające łopatki (prawa bardziej) i kurde nwm czy odpuścić sobie juz i sie wyprostowac póki młody (jestem pod opieką mam ćw korekcyjne).Chodziło mi głównie by zyskać prawidłową wage bmi i udało sie lecz nadal jestem chudym patykiem co ma 30 cm w bicu ale geny mi nie pomagają.Mam jeszcze problemy ze schyleniem sie musze zginac nogi.I prosze o rade czy mam połączyć gimnastyke z silownią lub tylko wybrac jedno? już naprawdę nie wiem co mam robićsad.png


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: EktoPROBLEM

WItam na forum. 
wowow kolego skąd to zwątpienie ? SPOKOJNIE ! 
Więc co do diety, Czy podliczałeś swoje makro ? Tobie może wydawać się, że jesz dużo ale tak na prawdę możesz nie spełniać zapotrzebowania, biorąc pod uwagę wzrost obstawiam że musisz jeść około 3 000 - 3 300 kalorii dziennie a to jeżeli brać z pełnowartościowych posiłków jest meeeega dużo ! 

Kolejna sprawa, odstająca łopatka. Jeżeli masz fizjo to uczęszczaj do Niego ja swoim podopiecznym daje 2 mega ćwiczneia mianowicie w zwisie na drążku ściąganie łopatek + ściągnie gumy zawiesoznej na wysokości barku na słupie. Prawdopodobnie z fizjo pracujecie nad mięśniem obły :P 

No i ROZCIĄGANIE ufff coś co boli, piecze, pali...Kiedyś usłyszałem bardzo prawdziwe powiedzenie, elastyczność człowieka/rozciągnięcie świadczy o tym jaki ma charakter i sile woli !! po tylu latach treningów zgadzam się z tym absolutnie ! Rozciąganie jest również psychicznie mega ciężkie. Musisz rozciągać, 2 głowy uda, plecy, 4 głowy żeby wykonać skłon. 


  • 1
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024