Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

mikoq
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy

Cześć u mnie sytuacja wygląda następująco jestem w trakcie rekrutacji do policji docelowo mam zamiar dostać się do jednostki anty terrorystycznej. Ale. Przeprowadziłem się ostatnio do dużego miasta gdzie nie ukrywam klimat siłowni strasznie mnie odstrasza dlatego planuje ćwiczyć na takich siłowniach na świeżym powietrzu. Puki co sporo biegam żeby spalić trochę tłuszczu ale kiedy dochodzi do ćwiczeń zaczynam się gubić. Mam 16kg kettlebell'a i jak dotąd robiłem:

1. Bieg

2. Przysiady

3. Pompki na poręczach

4. Brzuszki 

5. Wyciskanie kettlebell'a leżąc

6. Opuszczanie się na drążku (docelowo podciąganie)

to chyba tyle i szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak to sensownie ustawić w tygodniu, może ewentualnie coś dodać/odjąć, nie wiem jak liczyć ile mam zrobić powtórzeń w serii , ile serii. No generalnie nie ogarniam jak ćwiczyć także błagam, pomóżcie

 

Wzrost 194cm

Waga 105kg

Lat 20


  • 0

aniajlover
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 3342 postów
  • Pomógł: 97
253
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Puławy
  • Płeć:Kobieta
  • Zainteresowania:Kulturystyka naturalna, fitness,body-building kobiet, dieta LC, LCHF,
  • Staż [miesiące]:nadal coraz więcej
  • Klatka piersiowa [cm]:75
  • Pas [cm]:60
  • Udo [cm]:48
  • Waga [kg]:46

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Witaj

Bardzo dobrze, że chcesz coś zmienić. :) Siłownie na powietrzu czasem się nie sprawdzają, bo to zależy jaka pogoda będzie, więc może jednak zdecydujesz się na chodzenie na siłownię .. ? Ewentualnie można kupić coś do domu, wtedy masz domową siłownie!  :turned:

 

Bieganie zostaw, w planie jest też dobrze, prawie same wielostawy! Jedynie co to wyrzuciłabym brzuszki...Albo mogą zostać i będziesz je wykonywać z obciążeniem. Dodaj jeszcze ciągi i wiosłowanie do planu. No i co do ilości poczytaj u nas w postach podwieszonych w dziale ''Trening dla początkujących'' tam masz zbiór informacji :) 

Pozdrawiam. 


  • 0

„Be strong, u never know who you are inspiring”


Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Witam na forum.

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale masz chyba na myśli konstrukcje do Street Workout. 
Proponuje zacząć od podciągań bo to ćwiczenie podstawowe i bazowe ! 
Wykonuj piramidki 1-2-3-4-5-6-7 wiem, że  pewnie pełnych podciągnięć nie zrobisz więc tak jak teraz 

wykonuj negatywne ruchy. 
Potem przejdź na pompki na poręczach 2-4-6-8-10-8-6-4-2
Pompki szerokie 3-6-9-12-15-12-9-6-3. Oczywiście pompki możesz wykonywać na kolanach.
Potem daj całą resztę ćwiczeń jakie masz. 


  • 1
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024