Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na przyrost masy u kobiety

przyrost masy dieta fitness

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

justyna89
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na przyrost masy u kobiety

Cześć, zaczęłam ćwiczyć na początku września po dłuższej przerwie (ciąża), ładnie ciałko mi się wyrzeźbiło, waga w listopadzie 54 przy wzroście 167cm, ale musiałam się pilnować z jedzeniem że tak powiem- liczyć kalorie, żeby nie jeść zbyt mało (przy dziecku ciężko znaleźć czas na zjedzenie posiłku), ale dawałam radę. Dziennie 2000kcal na posiłek:

Kaloryczność: 500 kcal

Białko:  18,75g

Tłuszcze:  16.5g

Węglowodany:  70g.

I udawało mi się utrzymać wagę. 3x w tygodniu trening, po treningu odżywka białkowa i następnego dnia rano odżywka białkowa.

Ale niestety w ciągu ostatnich dwóch tygodni kompletnie nie miałam czasu jeść (dziecko mi ząbkuje, niegrzeczne, stres) i schudłam 3kg (w ciągu tych 2 tyg. nie miałam też treningu). Pytanie więc kieruję do osób, które znają się na rzeczy: od czego zacząć? Chcę przytyć te 3 kg. Źle się tak czuję, wyglądam zbyt chudo. I jeszcze jedno: co mogę zrobić w sytuacji kiedy już uda mi się przybrać na wadze, a znów będzie taka sytuacja, że nie będę miała nawet kiedy zjeść: czy mogę się poratować nutridrinkiem???? Z góry dzięki :*


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na przyrost masy u kobiety

Proponuję zacząć od wyliczenia swojego dobowego zapotrzebowania i na takowej kaloryce posiedzieć około miesiąca czasu. Organizm odbuduje sobie prawidłowość pracy metabolizmu i stopniowo przyzwyczai się do większych ilości jedzenia. Potem stopniowo możesz zwiększać tę kalorykę, jednocześnie kontrolując wagę. Nutridrinki to dobre rozwiązanie, ale pamiętaj by nie bazować na nich jako stałym punkcie diety :) To fajny dodatek, właśnie wtedy gdy nie masz czasu coś przygotować i nie chcesz się głodzić.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przyrost masy, dieta, fitness

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024