Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

osa94
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pomocy
Witam pomoze ktos mi mam ogromny problem taki 130kilowy przy 190cm 23lata bardzo duzo chodze w pracy okolo 20-30km dziennie duzo pale i jeszcze wiecej jem co mi bardzo przeszkadza wiec prosze was o jakas rade jakis steryd na spalanie tluszczu podczas chodzenia czy tez na silowni jakas diete czy cos w tym stylu z gory dziekuje.
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

 jakis steryd na spalanie tluszczu podczas chodzenia czy tez na silowni jakas diete czy cos w tym stylu z gory dziekuje.

 

Zanim cokolwiek zaczniesz robić, polecam dokształcić się z zakresu zdrowego żywienia oraz samego problemu jakim jest nadwaga/otyłość. Nie oczekuj na gotowe rozwiązanie tylko sam zacznij się interesować swoim wrogiem :)

 

Polecam sprawdzić podwieszone tematy na forum. pamiętaj, że główną rolę w procesie modelowania sylwetki odgrywa dieta oraz trening. Suplementacja stanowi jakieś 15% całego sukcesu :)


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Tomkos
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Najważniejsze jest przede wszystkim dieta, później trening. Niestety wszystko jest długofalowym procesem, który wymaga wiele wysiłku i ciężkiej pracy. Sterydy to dla tych bardziej zaawansowanych, żeby pomóc im w doskonaleniu ich efektów ;D


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Środki sterydowe oraz doping w tym sporcie nie jest niczym nowym czy też abstrakcyjnym. Prawda jest jednak taka: jeżeli nie myślimy o zawodowstwie to nie ma w ogóle sensu zawracać sobie tym głowy.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Tomkos
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Środki sterydowe oraz doping w tym sporcie nie jest niczym nowym czy też abstrakcyjnym. Prawda jest jednak taka: jeżeli nie myślimy o zawodowstwie to nie ma w ogóle sensu zawracać sobie tym głowy.

A tu się nie zgodzę, lub zgodzę, ale nie do końca ;D Uważam, że każdy w pewnym momencie treningów powinien spróbować wejść na jakiś cykl i zobaczyć jak to wygląda. Oczywiście, co do dłuższych cyklów to masz rację ;)


  • 1

Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
problem w tym ze większość myslacych w ten sposób że wejdzie raz na cykl żeby sprawdzic jak to jest.. puzniej juz przy tym zostaję..
mało kto sprawi raz i na tym razie się skończy...
jeśli ktoś wyczerpał swoje możliwości genetyczne i chce się wspomóc nie ma w tym nic złego
doping jest był i.będzie i to w każdym sporcie
  • 1

osa94
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
No okej pany a co polecacie do jedzenia tak zeby troche masa spadla pisalem ze bardzo duzo chodze szybkim tempem biegac nie mage bo mi ciezko 2 lata temu w miesiac schudlem 25kg ale niestety przytylem 2 razy tyle no i czy mozna pic wode smakowa i pic kawe
  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Oczywiście, wszystko jest dla ludzi i nie neguję ich stosowania. Problem polega na tym co mówi Haroldek: co innego spróbowanie raz bądź od czasu do czasu by jedynie nieco sobie pomóc, a inną sprawą jest bazowanie w większym stopniu niż diecie czy treningach. Powiem szczerze, że to nawet nie jest dla mnie jakoś szczególnie rażące. Fundamentem mojego złego podejścia jest zdeformowanie kulturystyki. Porównajmy sobie sylwetki złotej ery sportów sylwetkowych, a obecne "monstra". Nie tędy droga.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


Haroldek48
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4948 postów
  • Pomógł: 180
660
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Dabrowa Gornicza
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Wielki Mistrz, Iron Guru Vince, Gironda, Wyznaczył droge Która zamierzam, iść..
    nikt nie mówił że będzie Łatwo!!
  • Staż [miesiące]:Od 2000 roku
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :48
  • Klatka piersiowa [cm]:128
  • Pas [cm]:84
  • Udo [cm]:67
  • Przysiad [kg]:170 x 2
  • Wyciskanie [kg]:140x2/ 120x 6/
  • Martwy ciąg [kg]:220x 3 / 240kg x1
  • Waga [kg]:86

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy
Ludzie w złotej erze kulturysunki nie bali się ciężkiego treningu wtedy byli nie dość ze sprawni to jeszcze silni
Teraz to dużo osób sprowadza trening do rozwoju masy plastycznej dbając tylko o wielkośc miesni..
Nie liczy się siłą sprawność kondycja..
Dlatego często i gesto widzi się gości warzacych po ponad 100kg ktorzy nie potrafia zrobić serii przysiadow czy Wioslowania ze sztanga chociażby równa swoiej masie ciała..
Przerost masy nad siła to KALECTWO według mnie co mu po tej masie jak i tak nie przyda mu się do niczego chyba jedynie do szanowania na plaży przed laskami
  • 1

Asghaton

Asghaton
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:48
  • Wzrost [cm]:170
  • Przysiad [kg]:180
  • Wyciskanie [kg]:150
  • Martwy ciąg [kg]:-
  • Waga [kg]:90

Napisano Ponad rok temu

Re: Pomocy

Koledzy wcześniej bardzo dobrze Ci napisali, sterydy to tylko dodatek do diety i treningów, jednak nie warto ich brać od razu na początku :) Jeśli chodzisz 20-30km dziennie to to już jest spory wysiłek, teraz wystarczy, że przerzucisz się na zdrowe jedzenie, tzn, że wywalisz ze swojego menu wszystkie słodkie i gazowane napoje i słodycze, to na początek wystarczy, kolejną sprawą jest to, że musisz wyliczyć swoje zapotrzebowanie kcal i będziesz się trzymał poniżej tego pułapu :)


  • 0

Nie wiesz jak ułożyć dietę? Sprawdź Dieta na masę

Szukasz sposobu aby wydawać mniej? Ten artykuł jest dla Ciebie Tania Dieta




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024