Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta + Trening, jak rozpoznać czego mi trzeba?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Młody1999
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:184
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Dieta + Trening, jak rozpoznać czego mi trzeba?

Witam wszystkich serdecznie, mam pytanie na które mi ciężko odpowiedzieć, bo nie potrafię sam opisać czego potrzebuję.

Także od początku mam 17 lat ( w tym roku 18), chodziłem około pół roku na tajski boks nie miałem jakiś wielkich problemów, wydolność była okej, po prostu dawałem radę. Problem jednak jest taki że mam umięśnione uda, plecy, biceps itd, ale cały tłuszcz jaki mam odkłada mi się w brzuchu, nie mam nadwagi BMI mam odpowiednie, jestem dość gibki, i myślę rozciągnięty i daję radę ciężko ćwiczyć i czuje siłę ale nie widzę postępów. Moim minusem jest to że strasznie źle się odżywiam, aczkolwiek powiedziałem "Dość", postanowiłem zrezygnować z boksu z przyczyn takich że dużo kontuzji się mogę nabawić a prawdopodobne jest to że w przyszłości będę mieć dość wymagającą myślenia i pracy rękoma robotę. Postanowiłem zamówić plan treningowy i dietę na fabryce siły, ale napotkam problem gdy pada pytanie co chcesz osiągnąć: "

  • Chę zbudować masę i powiększyć mięśnie
  • Chcę wyrzeźbić mięśnie
  • Chcę schudnąć
  • Chcę zwiększyć siłę

"

Moim zdaniem mam dobrze wyrzeźbione plecy, nogi i biceps jak na aktualny plan treningowy. Ale nie widać w ogóle brzucha, czyli jak pisałem cały tłuszcz się odkłada w nim, chciałbym najbardziej by było widać mięśnie wszystkich partii ciała, więc moje pytanie do was jest takie. Czego ja potrzebuję, czy rzeźba mięśni mi pomoże? Czy raczej trzeba zainwestować w chudnięcie, gdzie waga nie jest zła. Dzięki wszystkim miłego


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta + Trening, jak rozpoznać czego mi trzeba?

Witam na forum. 

 

Proponuje zaznaczyć opcje redukcja. 
W formularzu i tak podsyłasz zdjęcia i potem 

ekspert kontaktuje się z Tobą i doradza jaka opcja będzie lepsza + szczegółowo opisujesz 

swoją sytuacje. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024