Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

LEONZAWODOWIEC
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

Witam wszystkich a najbardziej ekspertów jestem totalnym amatorem wykonującym pracę siedzącą mam mało ruchu , chciałbym w jak najszybszym tępie zmniejszyć obwód brzucha , mój wzrost to 177cm waga 96kg niechce być Arnoldem ani Pudzianowskim zależy mi tylko i wyłącznie na brzuchu , a najlepiej żeby wyglądał jak u osy lub klepsydry bez używania żadnych cudownych środków, suplementów ,dopalaczy, elektrowstrząsów

nieznając się w temacie wymyśliłem sobie kupno Ergometru bo tak mi dużo ludzi mówiło i nie wiem czy to dobra droga ale to podobno sprzęt ogólnorozwojowy i jeśli tak to mam dylemat który wybrać Wioślarz Cobra Hammer  imitujący prawdziwe ruchy wioseł czy lepiej Wioślarz magnetyczny Swift BR3130 Body Sculpture  z rączką i linką na srodku  moim zdaniem tak bynajmniej sobie myśle Cobra Hammer rozszerza klatkę piersiową a więc byłby lepszy i miałbym prośbe żeby nie pisać ile to wymaga poświęcenia i zachodu bo nigdy nie będę zawodowcem ani ekspertem chcę tylko uzyskać taki efekt z góry dziękuje za porady.


Użytkownik LEONZAWODOWIEC edytował ten post Ponad rok temu

  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

Skoro chcesz osiągnąć efekty to po pierwsze zmień podejście !

 

Najlepszym sposobem na spalanie brzucha jest trening SIŁOWY ewentualnie z dodatkiem interwałów, które

 

możesz właśnie wykonywać na ergometrze. Kolejna i najważniejsza sprawa to czym i w jakich ilościach 

 

zapychasz się na co dzień. 

 

Jakieś do czynienie z sportem wcześniej ? Co jesz normalnie ? 

 

Pozdrawiam. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

ArekDoracki
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, motoryzacja, kobiety
  • Wzrost [cm]:175
  • Waga [kg]:72

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

Ja robiłem kiedyś aerobiczną szóstkę Weidera. Jest to typowy trening na mięśnie brzucha. Szczerze, to mi średnio pomógł, ale inni moi kumple, którzy go przeszli, bardzo go chwalą. Wiadomo, że na jego skuteczność wpływa wiele czynników. Jednym pomoże bardziej, a drugim mniej. Jednak możesz spróbować. Myślę, że jak nie chcesz zawodowych porad, to ta jest w sam raz dla Ciebie...


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

Robienie samej  6 Weidera według mnie nie ma sensu. 

 

W tym przypadku można sobie tylko krzywdę zrobić.

 

Ten system jest też ciężki ponieważ osoba początkująca nie trzyma sylwetki, wygina się w odcinku 

 

lędźwiowym i z tego tytułu pojawia się ból.


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

LEONZAWODOWIEC
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

Dziękuje za podpowiedż i zainteresowanie no widze żeby zgubić brzuch trzeba się zmęczyć tak

jak ze wszystkim SIŁOWO  to dobra informacja , i z tego co zrozumiałem  ergometr ma być

  przerywnikiem między ćwiczeniami jeśli chodzi o jedzenie to jem dość często ryby, rano musli z mlekiem no i jajecznice 2x w tygodniu dość dużo maślanki i produktów nabiałowych mięsa za dużo nie bo jestem rocznik 68 i od dzieciństwa spożywałem głównie mięso i kiełbasy przez co

 trochę jestem przesycony mięsem i kiełbasami a poza tym czytałem i słyszałem że to już nie za bardzo jest zdrowe zresztą co można pomyśleć o sklepach [rzeżnikach które po zamknięciu zawsze są zasłaniane okna lub jakieś rolety wiadomo co tam robią  ........ chciałbym tylko jeszcze o taką poradę poprosić ponownie który z ergometrów kupić ten z linką czy ten z wiosłami nie znam się i nie sprawdzałem ale tak na zdrowy rozum to chyba ten z wiosłami bo ruch rąk będzie rozszerzał klatkę piersiową a ten z linką ściskał z góry dziękuję za podpowiedż


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak najszybciej zmniejszyć brzuch.

najlepiej jeżeli jakieś zdjęcia tych maszyn dodasz. 

 

A co do maślanki, z własnego doświadczenia powiem, jeżeli chcemy zrzucać brzuch to to pierwszy produkt jaki odstawiamy. 

 

Ja po maślance czułem się okropnie i jeszcze problemy z cerą, z kolei kefir żadnych efektów pobocznych nie 

 

dawał i dalej piję. 


  • 0
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024