Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna a reverse diet.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

silownia
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna a reverse diet.

Witam. Aktualnie jestem po redukcji 64kg i 7-8% bf. Mam zamiar wskoczyć na pierwszy cykl kreatynowy i dorzucić hmb. Dodam, że jestem na reverse, redukcję kończyłem na 2600kcal, a teraz jestem na etapie 2900. Warto ten cykl zacząć już teraz czy może poczekać, aż wyjdę z bilansem na +? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam,


  • 0

Maksym Riznyk
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 4373 postów
  • Pomógł: 203
358
Wyśmienita
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Street Workout - It's my Way !!!
  • Staż [miesiące]:96
  • Wzrost [cm]:177
  • Waga [kg]:81

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a reverse diet.

Witam na forum. 

 

Ja bym raczej proponował dojść do bilansu na + 

 

a dopiero potem dodać suplementy. 

 

Pozdrawiam. 


  • 1
Zapraszam do śledzenia kanału na YouTube
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zapraszam na mój fanpage
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a reverse diet.

Kreatynę zastosuj jak wejdziesz na dodatni bilans kaloryczny, natomiast co do HMB, to powszechnie wiadomo, że jest to niedziałający suplement.


  • 2
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.

RychuP
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 1075 postów
  • Pomógł: 81
307
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna a reverse diet.

Jeśli już chcesz coś dorzucić do kreatyny, to może to być ALA (kwas alfa liponowy) - np. Olimp ALA 200.

 

Jednak najważniejszym czynnikiem od którego zależy to jakie efekty będziesz miał po kreatynie jest DIETA, w drugiej kolejności TRENING, a w trzeciej REGENERACJA.


  • 1
Jeśli Ci pomogłem swoją wypowiedzią (postem), to kliknij "strzałkę w górę na zielonym tle" przy mojej wypowiedzi, która okazała się pomocna.
Jeśli nie pomogłem bezpośrednio Tobie, ale uważasz, że moja wypowiedź może być pomocna dla innych użytkowników, to możesz postąpić podobnie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024