Skocz do zawartości


Zdjęcie

Redukcja na stołówce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Gorinek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 557 postów
  • Pomógł: 3
27
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:196
  • Biceps [cm] :za mało już :p
  • Pas [cm]:80
  • Waga [kg]:85,6 kg

Napisano Ponad rok temu

Redukcja na stołówce?

Cześć

Na początku krótki opis sytuacji, przymierzam się do redukcji wagi ale już nie jest tak kolorowo jak kiedyś że sam sobie gotowałem wiedziałem ile czego jem i jakiej jest to jakości, aktualnie jestem na wyżywieniu na stołówce a grafik dnia no i możliwości sprzętu gastronomcicznego (którego brak) mocno mi to ograniczają. Mam pytanie jak prowadzić redukcje jedząc posiłki ze stołówki. Podają różne rzeczy a mi zależy na redukcji tkanki tłuszczowej, wiem jak to wszystko działa bo miałem tu dziennik treningowy jednak dostałem się na uczelnie i trzymanie diety wydaje mi się na chwilę obecną nie możliwe.


  • 0

faluś
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 2260 postów
  • Pomógł: 138
362
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja na stołówce?

Ogranicz węglowodany- nie dojadaj wszystkiego


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja na stołówce?

Najlepszym sposobem będzie chyba niedojadanie i wyrównywanie niedoborów na własną rękę. Ewentualnie jedz to co dają, ale zwiększ intensywnośc treningową, zawsze to jakieś wyjście.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ


KamiDURAFit
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja na stołówce?

Piszesz, że dostałeś się na uczelnie więc na pewno ciężko będzie Ci utrzymać w ryzach dietę. Zbyt wiele pokus po drodze, Jednak wszystko można opanować :)

 

Faktycznie niedojadanie i uzupełnianie makroskładników na własną rękę wydaje się najbardziej logicznym wyjściem. Jak wygląda sytuacja na stołówce? Sam nakładasz jedzenie czy robią to kucharki/obsługa?

 

Codziennie zagadaj obsługę/kucharki na stołówce.Trzymaj z nimi wszystkimi sztamę. Z czasem wytłumaczysz że zależy Ci na trochę innym odżywianiu i będzie Ci łatwiej dogadać się z nimi.

 

Aha i wprowadź sobie dziennik posiłków. Zapisuj sobie jakie dania zostały podawane i co wówczas ewentualnie powinieneś uzupełnić.


  • 0

Abetalipoproteinemia
  • Moderator
  • PipPipPipPip
  • 5442 postów
  • Pomógł: 174
388
Wyśmienita
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:6 lat
  • Wzrost [cm]:168
  • Przysiad [kg]:82,5
  • Wyciskanie [kg]:70
  • Martwy ciąg [kg]:90
  • Waga [kg]:70

Napisano Ponad rok temu

Re: Redukcja na stołówce?

Codziennie zagadaj obsługę/kucharki na stołówce.Trzymaj z nimi wszystkimi sztamę. Z czasem wytłumaczysz że zależy Ci na trochę innym odżywianiu i będzie Ci łatwiej dogadać się z nimi.

To może być dobry pomysł i w sumie ciekawe wyjście z całej sytuacji, choć nie życzę by poszło jak mojemu znajomemu. W czasach gdy uczęszczał do LO o profilu sportowym, internatowa stołówka była nie tylko mało przychylna a wręcz zniesmaczona taką prośbą. Jak sam wspominał, kolejne 2 obiady okazały się tymi których nigdy nie chciałby zjeść :D.


  • 0

Mój dziennik treningowy → NA CIELE SWYM HISTORIĘ MĄ PISZĘ




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024