Skocz do zawartości

Zdjęcie

pytanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 czech1215

czech1215
  • Użytkownik
  • 2 postów
0
Neutralna

Napisano 30.01.2008 - 15:18

witam cwicze 2,5 roku mam 187cm 92kg mam za soba kilka cykli obecnie posiadam 20 ampulek deci durabolin stezenie jednej ampulki to 50mg/ml do tego posiadam 20 ampulek omy i 150 tabl.wina. moje pytanie to jak dawkowac deke? brałem raz deke ale o stezeniu 100mg/ml. albo jak byscie polecali wszystko dawkowac? z góry wielkie dzięki
  • 0

#2 koksik25

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów
4
Neutralna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano 30.01.2008 - 15:59

deke 200-400mg tydz
oma 500-750 tydz
wino 30mg/dz
  • 0

#3 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra
  • Zainteresowania:Wszystko co fajne :D
  • Staż [miesiące]:od 1995r
  • Przysiad [kg]:200 w serii
  • Wyciskanie [kg]:140 zza karku
  • Martwy ciąg [kg]:250 w serii

Napisano 03.02.2008 - 12:03

tam cwicze 2,5 roku mam 187cm 92kg mam za soba kilka cykli obecnie posiadam 20 ampulek deci durabolin stezenie jednej ampulki to 50mg/ml do tego posiadam 20 ampulek omy i 150 tabl.wina. moje pytanie to jak dawkowac deke? brałem raz deke ale o stezeniu 100mg/ml. albo jak byscie polecali wszystko dawkowac? z góry wielkie dzięki

Posiadasz Deca w stezeniu 50mg czyli aby osiagnac 400mg/tydz musisz wstrzyknac sobie 8ml oleju tygodniowo + 2-3ml/tyg omnadrenu 11ml/tydz {SMILIES_PATH}/eek.gif Jezeli chodzi o kuracje to Koksik25 dal Tobie bardzo dobry plan.
  • 0

* !! Udzielam informacji tylko w tematach !!
* !! Nie odpowiadam na PW !!

* !! W temacie na forum kulturystyka zawsze dostaniesz więcej opinii !!
Każda wiadomość o treści gdzie mogę kupić/czy możesz mi sprzedać itd będzie się kończyć BANEM

#4 1adasko6

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
0
Neutralna

Napisano 08.02.2008 - 01:12

siemanko wszystkim mam pytanie chodze na siłke od ponad 2 lat i jestem juz po paru cyklach mam 20 strzałow deki 15 tescia i 200 mety no i otrzywiscie odzrywki do tego i niewiem jak brac to znaczy niewiem w jakich ilosciach i w jakim czasie jak mozecie rozpiszcie mi to oki aaa i jeszcze jedno powiedzcie mi co najlepiej mam sobie wziasc na podczymanie tego
  • 0

#5 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 08.02.2008 - 10:47

siemanko wszystkim mam pytanie chodze na siłke od ponad 2 lat i jestem juz po paru cyklach mam 20 strzałow deki 15 tescia i 200 mety no i otrzywiscie odzrywki do tego i niewiem jak brac to znaczy niewiem w jakich ilosciach i w jakim czasie jak mozecie rozpiszcie mi to oki aaa i jeszcze jedno powiedzcie mi co najlepiej mam sobie wziasc na podczymanie tego

Jakie masz stezenie deki? Jakiego masz tescia i jaka ma moc?
  • 0

Każda wiadomość o treści gdzie mogę kupić/czy możesz mi sprzedać itd będzie się kończyć BANEM

#6 1adasko6

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
0
Neutralna

Napisano 08.02.2008 - 17:01

meta methandienone tesciu prolongatum 100mg/1ml deca durabolin 200mg/2ml
  • 0

#7 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 08.02.2008 - 17:31

Musisz miec wiecej Testosteronu dla uzyskania dobrych wynikow:
Cykl:
Deca 1-10 400mg/tyg ( dwa razy w tyg po 200mg )
Testa 1-11 300mg-400mg co 5dni
Metanabol 1-6 30mg/dziennie ( 3 razy dziennie po 10mg )
Po cyklu dwa tyg Clomid zaczynasz 150mg pierwszy dzien, 100mg drugi i nastepne po 50mg
Dobra odzywka proteinowa 90+

Pozniej cieszyc sie z efektow. {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif
  • 0

#8 JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisano 08.02.2008 - 20:01

dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate
junior-to nie forum http://www.xxxxx gdzie tez jestes modem,kazdy szanujacy sie koksiarz wie ze deka dopiero w dawkach 300-400 i wiecej na tydz wtedy dziala {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif

#9 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 08.02.2008 - 23:07

[quote="JuniorWB3"]dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate

Po pierwsze co mam mu kazac wbijac sobie 4ml deci na raz {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Po drugie deca+testa+metka= impotencja {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Po trzecie wszedzie to pisza i kazdy "koksiarz" wie iz dawki mniejsze niż 200 mg/tygodniowo dają jedynie lekki anaboliczny efekt. Chyba za autor tematu jest kobieta i dawka 200mg u kobiet powoduje wlasciwosci androgenne ( z gory przepraszam autora tematu ) Poczatkujacy koksiarze powinni zaczynać od 200 mg/tygodniowo. Autor tematu jest po paru cyklach tak wiec rewelacyjne efekty da mu Deca 400 mg/tydz, 400mg/tygodniowo Testosteronu i 30 mg/dziennie Dianabolu. Większość osób osiąga dobre efekty przy 400mg/tygodniowo. Mamy rok 2008 mamy dojscie do internetu i prasy gdzie mozna znalezc setki artykułow na w/w temat i ktos jeszcze opowiada iz 200mg deki prowadzi do impotencji. Sprawdzilem na innych stronkach ( tak z ciekawosci ) i cytat "Przecietne dawkowanie u mezczyzn wynosi 300-600mg tygodniowo). JuniorWB3 - NO COMMENTS
  • 0

#10 1adasko6

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
0
Neutralna

Napisano 08.02.2008 - 23:55

dzieki za dobrze rady "Mac406" ale jeszcze mam pytanie z tym tesciem i meta do tej pory brałem co drugi dzien po 100mg/1ml i własnie działanie było takie sobie a teraz niejest to zaduzo na jeden raz trzy mililitry i co 5dni ????a co do mety to własnie niewiem jak mam brac bo ty mi podałes 30mg na dzien a jak ma 0,005g
  • 0

#11 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 09.02.2008 - 00:07

Spoko Testosteron Prolongatum wstrzykuje sie raz na piec dni aby dzialal efektywnie - jednorazowe 3ml jest dawka bezpieczna. Jezeli brales 100mg co dwa dni to tyg wychodzilo od 300 do 400mg czyli wyjdzie na to samo! Jezli chcesz to podziel sobie i bierz np 200mg co 4 dni. Chyba ze ty masz Testosteron Propionate - sprawdz?! Metka 0,005g (gram) to jest 5mg - innaczej bierz 2 tabl 3x dziennie. Pozdrawiam.
  • 0

#12 1adasko6

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
0
Neutralna

Napisano 09.02.2008 - 00:14

a słuchaj mam jeszcze takie pytanie deca musi miec na zółtym kapslu napis czy nie bo ta co ja mam to nie ma i niewiem czy nie jest to czesem podruba
  • 0

#13 1adasko6

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
0
Neutralna

Napisano 09.02.2008 - 00:21

a słuchaj bo kumpel ma taki sam zestaw co ja tylko ze zamiast tescia ma ome jak mozesz napisz mi taki rozkład jak przedtem tylko na ome oki dzieki z góry
  • 0

#14 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 09.02.2008 - 09:56

a słuchaj mam jeszcze takie pytanie deca musi miec na zółtym kapslu napis czy nie bo ta co ja mam to nie ma i niewiem czy nie jest to czesem podruba

Deca z Organonu nie ma napisów na kapslu ( chyba ze sie cos zmieniło.... {SMILIES_PATH}/question.gif ) Wiem ze Nandrolone z BD ma na kapslu napisy na 100%.
  • 0

#15 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 09.02.2008 - 09:57

a słuchaj bo kumpel ma taki sam zestaw co ja tylko ze zamiast tescia ma ome jak mozesz napisz mi taki rozkład jak przedtem tylko na ome oki dzieki z góry

Napisz tylko ile chlop ma lat i jakie ma doswiadczenie z koksami. Omnadren+Deca+Metka to juz powazna kuracja.
  • 0

#16 JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisano 09.02.2008 - 11:53

buehehehe nie no konkret buehehe a od kiedy teoria idzie w parzez praktyką co? nie wiesz o tym ze kazdy organizm jest inny? heh za duzo bredni sie naczytałes w necie lepiej sam sprawdz na sobie co piszesz...

#17 koksik25

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów
4
Neutralna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano 09.02.2008 - 15:01

dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate

Po pierwsze co mam mu kazac wbijac sobie 4ml deci na raz {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Po drugie deca+testa+metka= impotencja {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Po trzecie wszedzie to pisza i kazdy "koksiarz" wie iz dawki mniejsze niż 200 mg/tygodniowo dają jedynie lekki anaboliczny efekt. Chyba za autor tematu jest kobieta i dawka 200mg u kobiet powoduje wlasciwosci androgenne ( z gory przepraszam autora tematu ) Poczatkujacy koksiarze powinni zaczynać od 200 mg/tygodniowo. Autor tematu jest po paru cyklach tak wiec rewelacyjne efekty da mu Deca 400 mg/tydz, 400mg/tygodniowo Testosteronu i 30 mg/dziennie Dianabolu. Większość osób osiąga dobre efekty przy 400mg/tygodniowo. Mamy rok 2008 mamy dojscie do internetu i prasy gdzie mozna znalezc setki artykułow na w/w temat i ktos jeszcze opowiada iz 200mg deki prowadzi do impotencji. Sprawdzilem na innych stronkach ( tak z ciekawosci ) i cytat "Przecietne dawkowanie u mezczyzn wynosi 300-600mg tygodniowo). JuniorWB3 - NO COMMENTS

ZGADZAM SIE DAWKA DEKI POWINNA WYNOSIC 300-400 MG TYDZ,KONIEC KLUTNI {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

#18 JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisano 09.02.2008 - 16:10

bueeheheh tu nie ma zadnej kłótni ja nie mam 5 lat zeby sie kłocic z kims przez neta MAC tylko ze mną wymienia sie poglądami

#19 MaC406

MaC406

B-52 Stratofortress

• Ekspert
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3269 postów
89
Dobra

Napisano 09.02.2008 - 16:26

bueeheheh tu nie ma zadnej kłótni ja nie mam 5 lat zeby sie kłocic z kims przez neta MAC tylko ze mną wymienia sie poglądami

Junior mam pytanie znalazlem Twoj profil na innym forum :
Data urodzenia:
July 14, 1987
I Twoj post z 24.marca.2006 :
Siemka wam!!!!! Zczołem ćwiczyć 8 miesięcy temu!! I nie jestem zbyt zadowolony z efektów mojej pracy (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Chcialbym nabrać masę!!! Powiedzcie jaki program treningowy jest dobry na masę i jakie ćwiczenia??

I nastepny Twoj post na moje pytanie o Trenbolone??? 13.11.2007

dzieciaku jak ja bralem anapolon to ty jeszcze piżamą w zębach pod szafe wchodziłeś... bralem anapolon i dokładnie wiem jak działa.. i to nie sa bzdury ze daje w kilka tygodni po 7-10kg bo daje ja sam zrobiłem na nim ładnych pare kg... a z czym sie bierze anapolon? to w zaleznosci od tego jaki masz staz i wiedze... praktycznie antek nie ma zadnych przeciwskazan aby go mieszac z jakimis innymi SAA.... i nie unos sie bo nie od dzisiaj siedze w tym temacie i nie pisze pierdol nie wiadomo z kąd wypowiadam sie na temat koksu o którym mam pojecie który testowałem lub moi znajomi testowali fsio

Jezli to jestes Ty to w sumie wszystko mi juz to tłumaczy ( mania wyzszosci).... kiedy napisales mi tego posta miales za soba 2,5 roku treningu a tu Anapolon i reszta koksu {SMILIES_PATH}/lol.gif . Jezeli chcesz to moge wstawic Twoja fotke jak teraz wygladasz po tych cyklach ( biceps 40cm ). Cytuje z innego forum "JuniorWB3, szczerze... myslalem ze lepiej wygladasz:" {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif . Osobiscie polecam Tobie porozmawiac z Chudym135 - moderatorem z dzialu Odzywki i Suplementy a jeszcze lepiej z RYKO - gosciu ma potezna wiedze na rozne tematy {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Jezli to nie Ty tylko zbieg okolicznosci jakiegos małolata z takim samym pseudo, ktory łyka bardzo mocne koksy (Oxymentholone) bez wiedzy i rosnie w dół to WIELKIE PRZEPRASZAM {SMILIES_PATH}/excl.gif POZDRAWIAM
  • 0

#20 JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisano 09.02.2008 - 18:20

bueheeh profil jak najbardziej jest nieaktualny buehehe ten profil był aktualny jak zawitałem na forum chodz nie wiem dokładnie októre chodzi bo przesiduje na kilku :/ a co do teho ze brałem anapolon to juz inna historia z której nie mam zamiaru sie tobie tłumaczyc i to co on daje dobrze wiem a ze byłem na spadku i od czasu do czasu nadal sie zdarzaja to również moja sprawa bo ja nie jestem zadnym zawodowcem zeby się katować jak świnia i odmawiac sobie wszystkiego

a i tak ogolnie tego pierwszego postu nie pamietam :/ a ten drugi jak najbardziej jest moj i jak dobrze pamietam napisalem gona tym forum