Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

czech1215
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

pytanie
witam cwicze 2,5 roku mam 187cm 92kg mam za soba kilka cykli obecnie posiadam 20 ampulek deci durabolin stezenie jednej ampulki to 50mg/ml do tego posiadam 20 ampulek omy i 150 tabl.wina. moje pytanie to jak dawkowac deke? brałem raz deke ale o stezeniu 100mg/ml. albo jak byscie polecali wszystko dawkowac? z góry wielkie dzięki
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
deke 200-400mg tydz
oma 500-750 tydz
wino 30mg/dz
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
tam cwicze 2,5 roku mam 187cm 92kg mam za soba kilka cykli obecnie posiadam 20 ampulek deci durabolin stezenie jednej ampulki to 50mg/ml do tego posiadam 20 ampulek omy i 150 tabl.wina. moje pytanie to jak dawkowac deke? brałem raz deke ale o stezeniu 100mg/ml. albo jak byscie polecali wszystko dawkowac? z góry wielkie dzięki


Posiadasz Deca w stezeniu 50mg czyli aby osiagnac 400mg/tydz musisz wstrzyknac sobie 8ml oleju tygodniowo + 2-3ml/tyg omnadrenu 11ml/tydz {SMILIES_PATH}/eek.gif Jezeli chodzi o kuracje to Koksik25 dal Tobie bardzo dobry plan.

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
siemanko wszystkim mam pytanie chodze na siłke od ponad 2 lat i jestem juz po paru cyklach mam 20 strzałow deki 15 tescia i 200 mety no i otrzywiscie odzrywki do tego i niewiem jak brac to znaczy niewiem w jakich ilosciach i w jakim czasie jak mozecie rozpiszcie mi to oki aaa i jeszcze jedno powiedzcie mi co najlepiej mam sobie wziasc na podczymanie tego
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

siemanko wszystkim mam pytanie chodze na siłke od ponad 2 lat i jestem juz po paru cyklach mam 20 strzałow deki 15 tescia i 200 mety no i otrzywiscie odzrywki do tego i niewiem jak brac to znaczy niewiem w jakich ilosciach i w jakim czasie jak mozecie rozpiszcie mi to oki aaa i jeszcze jedno powiedzcie mi co najlepiej mam sobie wziasc na podczymanie tego



Jakie masz stezenie deki? Jakiego masz tescia i jaka ma moc?

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
meta methandienone tesciu prolongatum 100mg/1ml deca durabolin 200mg/2ml
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Musisz miec wiecej Testosteronu dla uzyskania dobrych wynikow:
Cykl:
Deca 1-10 400mg/tyg ( dwa razy w tyg po 200mg )
Testa 1-11 300mg-400mg co 5dni
Metanabol 1-6 30mg/dziennie ( 3 razy dziennie po 10mg )
Po cyklu dwa tyg Clomid zaczynasz 150mg pierwszy dzien, 100mg drugi i nastepne po 50mg
Dobra odzywka proteinowa 90+

Pozniej cieszyc sie z efektow. {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate
junior-to nie forum [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] gdzie tez jestes modem,kazdy szanujacy sie koksiarz wie ze deka dopiero w dawkach 300-400 i wiecej na tydz wtedy dziala {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
[quote="JuniorWB3"]dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate

Po pierwsze co mam mu kazac wbijac sobie 4ml deci na raz {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Po drugie deca+testa+metka= impotencja {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Po trzecie wszedzie to pisza i kazdy "koksiarz" wie iz dawki mniejsze niż 200 mg/tygodniowo dają jedynie lekki anaboliczny efekt. Chyba za autor tematu jest kobieta i dawka 200mg u kobiet powoduje wlasciwosci androgenne ( z gory przepraszam autora tematu ) Poczatkujacy koksiarze powinni zaczynać od 200 mg/tygodniowo. Autor tematu jest po paru cyklach tak wiec rewelacyjne efekty da mu Deca 400 mg/tydz, 400mg/tygodniowo Testosteronu i 30 mg/dziennie Dianabolu. Większość osób osiąga dobre efekty przy 400mg/tygodniowo. Mamy rok 2008 mamy dojscie do internetu i prasy gdzie mozna znalezc setki artykułow na w/w temat i ktos jeszcze opowiada iz 200mg deki prowadzi do impotencji. Sprawdzilem na innych stronkach ( tak z ciekawosci ) i cytat "Przecietne dawkowanie u mezczyzn wynosi 300-600mg tygodniowo). JuniorWB3 - NO COMMENTS

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
dzieki za dobrze rady "Mac406" ale jeszcze mam pytanie z tym tesciem i meta do tej pory brałem co drugi dzien po 100mg/1ml i własnie działanie było takie sobie a teraz niejest to zaduzo na jeden raz trzy mililitry i co 5dni ????a co do mety to własnie niewiem jak mam brac bo ty mi podałes 30mg na dzien a jak ma 0,005g
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Spoko Testosteron Prolongatum wstrzykuje sie raz na piec dni aby dzialal efektywnie - jednorazowe 3ml jest dawka bezpieczna. Jezeli brales 100mg co dwa dni to tyg wychodzilo od 300 do 400mg czyli wyjdzie na to samo! Jezli chcesz to podziel sobie i bierz np 200mg co 4 dni. Chyba ze ty masz Testosteron Propionate - sprawdz?! Metka 0,005g (gram) to jest 5mg - innaczej bierz 2 tabl 3x dziennie. Pozdrawiam.

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
a słuchaj mam jeszcze takie pytanie deca musi miec na zółtym kapslu napis czy nie bo ta co ja mam to nie ma i niewiem czy nie jest to czesem podruba
  • 0

1adasko6
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
a słuchaj bo kumpel ma taki sam zestaw co ja tylko ze zamiast tescia ma ome jak mozesz napisz mi taki rozkład jak przedtem tylko na ome oki dzieki z góry
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

a słuchaj mam jeszcze takie pytanie deca musi miec na zółtym kapslu napis czy nie bo ta co ja mam to nie ma i niewiem czy nie jest to czesem podruba


Deca z Organonu nie ma napisów na kapslu ( chyba ze sie cos zmieniło.... {SMILIES_PATH}/question.gif ) Wiem ze Nandrolone z BD ma na kapslu napisy na 100%.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

a słuchaj bo kumpel ma taki sam zestaw co ja tylko ze zamiast tescia ma ome jak mozesz napisz mi taki rozkład jak przedtem tylko na ome oki dzieki z góry


Napisz tylko ile chlop ma lat i jakie ma doswiadczenie z koksami. Omnadren+Deca+Metka to juz powazna kuracja.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
buehehehe nie no konkret buehehe a od kiedy teoria idzie w parzez praktyką co? nie wiesz o tym ze kazdy organizm jest inny? heh za duzo bredni sie naczytałes w necie lepiej sam sprawdz na sobie co piszesz...

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

dwa razy w tygodniu dece po 200mg ? chcesz zrobic z niego impotenta? deca z racji bardzo długiego okresu póltrwania nie powinna byc przyjmowana czesciej niz e5d zalecane e6d lub week mowimy tu o nandrolone a nie nandrolone phenyl propionate

Po pierwsze co mam mu kazac wbijac sobie 4ml deci na raz {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Po drugie deca+testa+metka= impotencja {SMILIES_PATH}/question.gif {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif Po trzecie wszedzie to pisza i kazdy "koksiarz" wie iz dawki mniejsze niż 200 mg/tygodniowo dają jedynie lekki anaboliczny efekt. Chyba za autor tematu jest kobieta i dawka 200mg u kobiet powoduje wlasciwosci androgenne ( z gory przepraszam autora tematu ) Poczatkujacy koksiarze powinni zaczynać od 200 mg/tygodniowo. Autor tematu jest po paru cyklach tak wiec rewelacyjne efekty da mu Deca 400 mg/tydz, 400mg/tygodniowo Testosteronu i 30 mg/dziennie Dianabolu. Większość osób osiąga dobre efekty przy 400mg/tygodniowo. Mamy rok 2008 mamy dojscie do internetu i prasy gdzie mozna znalezc setki artykułow na w/w temat i ktos jeszcze opowiada iz 200mg deki prowadzi do impotencji. Sprawdzilem na innych stronkach ( tak z ciekawosci ) i cytat "Przecietne dawkowanie u mezczyzn wynosi 300-600mg tygodniowo). JuniorWB3 - NO COMMENTS

ZGADZAM SIE DAWKA DEKI POWINNA WYNOSIC 300-400 MG TYDZ,KONIEC KLUTNI {SMILIES_PATH}/excl.gif
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
bueeheheh tu nie ma zadnej kłótni ja nie mam 5 lat zeby sie kłocic z kims przez neta MAC tylko ze mną wymienia sie poglądami

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie

bueeheheh tu nie ma zadnej kłótni ja nie mam 5 lat zeby sie kłocic z kims przez neta MAC tylko ze mną wymienia sie poglądami



Junior mam pytanie znalazlem Twoj profil na innym forum :
Data urodzenia:
July 14, 1987
Wiek:
20
I Twoj post z 24.marca.2006 :
Siemka wam!!!!! Zczołem ćwiczyć 8 miesięcy temu!! I nie jestem zbyt zadowolony z efektów mojej pracy (IMG:style_emoticons/default/mad.gif) Chcialbym nabrać masę!!! Powiedzcie jaki program treningowy jest dobry na masę i jakie ćwiczenia??

I nastepny Twoj post na moje pytanie o Trenbolone??? 13.11.2007

dzieciaku jak ja bralem anapolon to ty jeszcze piżamą w zębach pod szafe wchodziłeś... bralem anapolon i dokładnie wiem jak działa.. i to nie sa bzdury ze daje w kilka tygodni po 7-10kg bo daje ja sam zrobiłem na nim ładnych pare kg... a z czym sie bierze anapolon? to w zaleznosci od tego jaki masz staz i wiedze... praktycznie antek nie ma zadnych przeciwskazan aby go mieszac z jakimis innymi SAA.... i nie unos sie bo nie od dzisiaj siedze w tym temacie i nie pisze pierdol nie wiadomo z kąd wypowiadam sie na temat koksu o którym mam pojecie który testowałem lub moi znajomi testowali fsio

Jezli to jestes Ty to w sumie wszystko mi juz to tłumaczy ( mania wyzszosci).... kiedy napisales mi tego posta miales za soba 2,5 roku treningu a tu Anapolon i reszta koksu {SMILIES_PATH}/lol.gif . Jezeli chcesz to moge wstawic Twoja fotke jak teraz wygladasz po tych cyklach ( biceps 40cm ). Cytuje z innego forum "JuniorWB3, szczerze... myslalem ze lepiej wygladasz:" {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif . Osobiscie polecam Tobie porozmawiac z Chudym135 - moderatorem z dzialu Odzywki i Suplementy a jeszcze lepiej z RYKO - gosciu ma potezna wiedze na rozne tematy {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif Jezli to nie Ty tylko zbieg okolicznosci jakiegos małolata z takim samym pseudo, ktory łyka bardzo mocne koksy (Oxymentholone) bez wiedzy i rosnie w dół to WIELKIE PRZEPRASZAM {SMILIES_PATH}/excl.gif POZDRAWIAM

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
bueheeh profil jak najbardziej jest nieaktualny buehehe ten profil był aktualny jak zawitałem na forum chodz nie wiem dokładnie októre chodzi bo przesiduje na kilku :/ a co do teho ze brałem anapolon to juz inna historia z której nie mam zamiaru sie tobie tłumaczyc i to co on daje dobrze wiem a ze byłem na spadku i od czasu do czasu nadal sie zdarzaja to również moja sprawa bo ja nie jestem zadnym zawodowcem zeby się katować jak świnia i odmawiac sobie wszystkiego

a i tak ogolnie tego pierwszego postu nie pamietam :/ a ten drugi jak najbardziej jest moj i jak dobrze pamietam napisalem gona tym forum



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024