Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Witam wszystkich! W tym temacie przedstawie kilka sterydow do ktorych mam 100% pewnosci real/underground (skad wiem ze 100% : bralembralismy, widzialem efekty i rowniez skutki uboczne). Beda to sterydy ktore aktualnie posiadam ( nie jestem dealerem i nie mieszkam w Polsce ) i w miare dostepnosci bede umieszczal nowe fotki. Nie bede opisywal sposobu dzialania, dawkowanie i z czym to bierzemy. Zadnego przepisywania durych opowiesci np Winstrol i Ben Johnsona bo kogo to interesuje? Ciagle powtarzajace sie brednie o Trenbolonie i olbrzymiej szkodliwosci na nerki lub Anapolonie i 20kg w 3tyg itd. Mam prosbe, zajmie mi to chwile ( chwilowy brak czasu ) wiec do mojego potwierdzenia zakonczenia tematu nie umieszczajcie swoich postow. Mysle ze post sie przyda? Z gory dzieki.

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Testabol Propionate 10ml 100mg/ml British Dragon. REAL / FAKE

Z lewej strony REAL z prawej FAKE - kolor substancji jasniejszy, blad na naklejce zamiast 10ml umieszczone 20ml ( widzialem rowniez 20ml z napisem 10ml ), smak oliwy, ampulka wykonana perefekcyjnie ( nalepka rowniez ). REAL ciezko zaciagnac do strzykawki ( tak samo jak omnadren ), FAKE wchodzi bardzo gladko przy igle 0.6! Czasami bole w miejscu injekcji.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Winstrol Depot 50mg Zambon. Pokazane Wino jest to underground wszystkie ampulki zawieraja Stanazolol tylko w roznych stezeniach ( co widac na fotkach ). Ampulki roznie sie od siebie wielkoscia i zakonczeniem u szczytu. Zdjecia przedstawiaja Winstrol po 48h w pozycji stojacej. Stanazolol oddziela sie od wody ( woda jest krystaliczna ) jezeli woda pozostaje metna jest to FAKE. Trudno dostac oryginal Winstrolu (Zambon), firma musiala by miec rozmiary Microsoftu aby zaopatrzyc rynek . Ten underground dziala oki.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
TRENBOLONE HEXAHYDROBENZYL-CARBONATE USP XXIV 10ml 100mg/ml - INTERNATIONAL PHARMACEUTICALS - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]! "Super srodek" zawierajacy tylko i wylacznie olej nadajacy sie to smazenia. Jak rozpoznac: ciemny kolor typowy do Tranbolonu 100mg/ml, brak samku zwykla oliwa i brak zapachu. Ampulka wykonana bardzo solidnie, bardzo bardzo trudno zdrapac napisy - Batch-NO: 408 po boku napis [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Podobno rok temu srodek bardzo dobrej jakosci...? obecnie tylko FAKE !!

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Anapolon 50mg Alhavi. Jest to 100% Oxymetholone. Super efekty w czasie branie anboliczne i uboczne {SMILIES_PATH}/biggrin.gif . Jest tylko jedno ale... produkt jest z Iranu ( jezyk perski) a napisy sa rowniez po arabsku? Iranskie wladze nie dopuszczaja exportu lekow na inne rynki? Moja dobra znajoma przywiezie mi Oxymentholone 50mg z Iranu w marcu ale na 100% to nie jest ALHAVI. Jak tylko dostane wstawie fotke. Produkt 10/10.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Oxymelone-50 ( Oxymetholone BP 50mg ). Na pierwszy rzut oka Fake, nazwa, nalepka, tabletki w woreczku itd. Po pierwszych 3 dniach, dziekujesz sobie ze to kupiles! Tabletki latwo podzielic na polowe nie krusza sie, smak slodkawy rozpuszczajacy sie w ustach. Jeszcz nie spotkalem FAKE. Rewelacyjny produkt z Casablanca Pharmaceutical ! Produkt 10/10 !

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Omnadren 250. Real.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Methandienone 5mg Scanbench. Produkt underground. Real na poczatku slodki (czasami tylko minimalnie) ale pozniej mocno gorzki, tableteki grube, nie kruszace sie. Ostatnio 70% rynku to FAKE - tabletki male, bez smaku, bardzo trudno rozpuszczaja sie, na tabletkach cienka obwodka, na moje oko to kreda. Smialo mozna zjesc cale opakowanie na raz! Bzdura jest ze fake nie ma waty w srodku. Kazda tabletka metanabolmathandienone musi byc gorzka !! Jeszcze raz Metandienon jest gorzki !! Smak slodkosci to slodzik dodawany aby nie "krzywic" sie przy polykaniu.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Nandroject-100. Powiem krotko, jak dla mnie jedyna pewna Deca ! Casablanca znowu dala czadu !! Produkt 10/10 !!

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Clomid. Real.

Załączone pliki



MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Dobra to juz koniec.
Czekam za Thermo Pro, Metanabolem, Testosteronem prolngatum, TestoPro, HCG, Proviron, Anabol, BoldoJect, StanoJect, Anpolonem z Iranu i hormonem tarczycy. Jak tylko dostane to zamieszcze fotki . Pozdrawiam. {SMILIES_PATH}/smile.gif

EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Bardzo dobry temat {SMILIES_PATH}/smile.gif MaC406 na pewno się przyda (ale nie mi ja nie koksuję {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif ). Pozdro

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd

Bardzo dobry temat {SMILIES_PATH}/smile.gif MaC406 na pewno się przyda (ale nie mi ja nie koksuję {SMILIES_PATH}/biggrin_p.gif ). Pozdro



Dzieki Experto, z czasem zamieszcze jeszcze pare tematow ale chyba nie dla Ciebie. Pozdro.

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
winstrol depot zambon to towar apteczny nie under {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif

a róznice w wielkosci amp zdarzały sie w produkcjach wiec po tym nie mozna ocenic czy fake czy real towar

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
[quote="JuniorWB3"]winstrol depot zambon to towar apteczny nie under {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif {SMILIES_PATH}/excl.gif

Witam JuniorWB3. Przeczytaj mojego posta uwaznie opisuje sterydy ,ktore aktualnie posiadam. Ten pokazany Winstrol to underground. W przyszlosci zamieszcze zdjecie orygianlego Zambona i pokaze roznice ampulki i pudelka. Pozdro.

songo
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
kurde ciezka sprawa bo mam stescia priopionate i mam wąłsnie tak jasniutki jak na zdjeciu tyle ze ja mam eurochemu. zasokczyłes mnie teraz troche bo mam od pewnego goscia sprzet. pozdro.
napiszcie jak byscie cos o tym wiedzieli.
  • 0

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd

kurde ciezka sprawa bo mam stescia priopionate i mam wąłsnie tak jasniutki jak na zdjeciu tyle ze ja mam eurochemu. zasokczyłes mnie teraz troche bo mam od pewnego goscia sprzet. pozdro.
napiszcie jak byscie cos o tym wiedzieli.

wklej foto
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd

kurde ciezka sprawa bo mam stescia priopionate i mam wąłsnie tak jasniutki jak na zdjeciu tyle ze ja mam eurochemu. zasokczyłes mnie teraz troche bo mam od pewnego goscia sprzet. pozdro.
napiszcie jak byscie cos o tym wiedzieli.


Witam, Ja nie pisalem ze jasny kolor to znaczy fake! Widzialem teste British Dragon koloru jasnego ( nowa seria ) ktora byla ok. Zalerzy to np od buteleczki - ciemne szklo a wiec ciemniejszy kolor a po nabraniu do strzykawki jasny. To jest underground i mozliwosci jest wiele. Ja pokazalem jedna z wielu podrobek w/w srodka ( opisalem rowniez nalepke z bledem ). Nie moge sie wypodwiedziec na temat Eurochem bo nie widzialem tych anabolikow na wlasne oczy. Jedyne co moge Tobie podpowiedziec to sprawdz smak tego oleju, jezeli wyczujesz inny smak od oleju cos ostrzejszego od spirytusy to dobry znak ( underground zawsze zawiera wiecej spirytusy niz produkty oryginalne - np testa/omka jelfa). I jeszcze jedno propionat czujesz po 2 wstrzyknieciach ( wieksza sila ). Naprawdze trudno jest ocenic srodek po wygladzie. Widzialem testosteron 10% rosyjski Fake, ktory byl 10x lepiej wykonany niz Real. Jeszcze jedno zaden dealer nie ma pewnosci co dostaje - musieliby sprawdzac sklad chemiczny kazdego srodka. Jezeli cos sie dowiesz na temat tej testy daj znac. Pozdrawiam. Zadne fotka nie pomoze !

koksik25
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1231 postów
  • Pomógł: 0
5
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od poczatku
  • Wzrost [cm]:183
  • Biceps [cm] :46
  • Klatka piersiowa [cm]:125
  • Pas [cm]:96
  • Udo [cm]:70
  • Przysiad [kg]:nie robie
  • Wyciskanie [kg]:120 serie kiedys wiecej choroba itp
  • Martwy ciąg [kg]:nie robie
  • Waga [kg]:107

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
wklej orginal wino 10mg tab foto jak masz {SMILIES_PATH}/question.gif
  • 0

MaC406

MaC406

    B-52 Stratofortress

  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 3269 postów
  • Pomógł: 2
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Anapolon, Deca, Winstrol, Omnadren, Metanabol, Trenbolone itd
Winko 10mg, jakiej firmy {SMILIES_PATH}/question.gif Jezeli bedzie dostepne na rynku to no problem.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024