Tak jak w temacie, nie wiem czy dobrze to rozplanowałem
Wcześnij próbowałem FBW - ale zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie ![]()
Robię: Masę
Przerwa pomiędzy seriami: 1min 30sec
Rozgrzewka: ok.10m
Napisano Ponad rok temu
Tak jak w temacie, nie wiem czy dobrze to rozplanowałem
Wcześnij próbowałem FBW - ale zdałem sobie sprawę, że to nie dla mnie ![]()
Robię: Masę
Przerwa pomiędzy seriami: 1min 30sec
Rozgrzewka: ok.10m
Napisano Ponad rok temu
Napisano Ponad rok temu
Plecy, z nogami to nie, zbyt dobry, pomysł..
lepiej rozdziel te Treningi, i i Zrob, nogi z barkami. Plecy z klatką..
Napisano Ponad rok temu
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
tanie duzo białka |
Dieta |
|
|
||
najmniejsze 100 lumenów |
TACTICAL GEAR |
|
|
||
Zapasy rekreacyjnie we Wrocławiu?? |
ZAPASY - Styl Wolny i Klasyczny |
|
|
||
Redukcja czy masa? |
Dieta |
|
|
||
DŁUGOŚĆ ODPOCZYNKU W STOSUNKU DO INTENSYWNOŚCI TRENINGÓW |
Inne sporty |
|
|
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu
- Ponad rok temu