Skocz do zawartości


Zdjęcie

Teksty NAUCZYCIELI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

Poganin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Wiem ze stare i pewnie nie raz wałkowane ale co tam
pani od ang: " Zaraz postawie każdemu po kolei pałe i bedzie spokoj" hehe, nie moglem sie powstrzymac
  • 0

olin3k
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra
  • Zainteresowania:komputery, kulturystyka, samochody, dziewczyny

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
my zawsze sie śmieliśmy w gimnazjum z baby od niemieckiego :] bo ciągle tamat był Der Gramatik :-) , i jak coś tłumaczyła to ciągle gadaliśmy bez sensu i zawsze mnie i kumpla do dyra wyganiała buahaha :mrgreen:

dobre texty miał tez koleś z PO kiedys jak mielismy cwiczenia w przenoszeniu ofoary z uszkodzonym kręgosłupem, przenosimy goćcia a on text: "I gdzie wy go ku*wa zawlekliście" ale wymiakałem :D
  • 0
koks do koksa:
- co robisz w sylwestra?
- plecy i barki :D

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
baby od niemca to chyba s a jakies przeklęte my na swoja adolf wołamy :D
apropo tekstów to koleś od histori porównuje 2 państwa: 'I pomyslcie sobie panśtwo że ja staję do boju z mariuszem pudzianowskim i on toczy oponę od kombajnu a ja od roweru.'
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

Darusek1418048745
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłka,wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
mgr.Jurasińska
z kretynami nie pogada
ty jaskiniowcu
poznać głupiego po zachowaniu jego
na jutro wszystko gruntownie utrwalić
  • 0
Urodziłem sie poto aby żyć żyje poto aby dawać z siebie wszystko daje z siebie wszystko aby coś ze mnie było!!
Pozdro chopaki po fachu!

bula
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Hehehe no i ja opowiem coś o jednym nauczycielu od informatyki z technikum 20 we wrocławiu. Byłem wtedy w pierwszej klasie(i w następnych już nie byłem bo mnie wyrzucili :P) Nasza pierwsza lekcja informy wchodzi taki dziadzia nauczyciel chyba miał z 50 lat. Coś tam bla bla bla.....prosze włączyc komputery ale nie wchodzić na internet ani nie grać. No ale znając życie cała klasa zaraz na necie siedzi (czaty itp) nauczyciel się wkurza (koleś zamiast Ł mowił L) i mówi dokładnie tak cytuję "O NIE JA COŚ MOWILEM! CHLOPCY WY MI LASKI NIE BĘDZIECIE ROBIĆ!" poczym wyłancza kompuery z sieci. Brrrr stary zboczuch hehhe :P.
  • 0
To niewiarygodne, jak wielką siłą może dusza obdarować ciało --|||----------|||--

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
ooo to jest chyba najlepszy tekst !! BULA RULZ !! pozdro
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI

WY MI LASKI NIE BĘDZIECIE ROBIĆ

jakiś pedros :D
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Moja nauczycielka zawsze na poslkim mówi: :Nie moja brocha" i wtedy cała klasa w brecht.

Musze wam napsiac ze u mnie w skzole jest nauczyciel, ktory chętnie by wykorzystał uczennice :shock:

ostatnio moja była laska zostawiła w klasie książkę i w niej były fotki(troche odwarzne)
I on ja znalazł i na przerwie mowi ze ma ją i zeby przyszła po dzwonku na lekcje do klasy, a że on miał wtedy okienko to...
No i ona poszła, weszła do srodka a ten cyk zamknął drzwi od środka :? I pokazuje jej teą książe, zdjęcia i mówi chyba cos mi sie za to nalezy... Ona przestraszona... Mówi a o czym pan mowi? a on jak to o czym? no ale jakoś z tego wybrneła naszczęście :brawo:
Jak mi to opowiedziałą to sie strasznie wkur*iłem i znalazłem go na przerwie, wziełem go na boisko bo mowie ze chce pogadac i poszliśmy. W pobliżu nie było nikogo kto by nam mogl przeszkodzić i mu powiedziałem: Posłuchaj, jak jeszcze raz usłysze o takim przypale toooo... Pomyśl co Ci sie może stać.
On zaczął pierniczyc ze to tylko taki żart i wogóle. A ja mu na to ze nie interesuje mnie to, ja wiem ze przesadzasz... I odszedłem 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

I jeszcze musze wam dodac ze nie ma chłopaka który dostałby 5 ze sprawdzianu albo kartkówki. Ostatnio naprzykłąd przepisałem wszystko z ksiażki a on do mnie ze to za mało i postawił mi 4.
Jak laska podejdzie do biurka i sie nachyli i jak cos jej widac to on ... jezyk mu wypada normalnie :/

Szkołą jedna z najlepszych na dolnym śląsku a jednak....
  • 0
Nie polecam szpitala :/

mar_guz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Koles od matmy w moim LO jest zajebisty : ostatnio rzucił kreda w koleżanke (zawsze tak robi gdy kogoś bierze do tablicy) ale kreda spadła pomiędzy ją a inna dziewczynę (siedziały w jednej ławce) a on "zaczekac, zostaw tro !!" wziął linijkę i kazał im wystawić rekę do góry i mierzy. On : " wyżej podnies tą rekę", kolezanka: "nie moge", On: "zupełnie jakbym słyszał moją zonę ja chce a ona - NIE MOGE!!"
  • 0

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
hehe... on chce a ona nie moze :D...

u mnie w miesice w szkole facet od geografi rzucal w uczniow kluczem od klasy jak czgos nie umieli albo go zdenerwowali... nie chcialbym takim czyms dostac...
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


salam
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łask

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Hehe dobre wstawki :) U nas w technium elektronicznym nauczyciel od historii ma juz 65 lat hehe ale w jego przekonaniu ma 6,5 lat hehe W pierwszej klasie jak go jeszcze nikt nieznał zawsze sypał tekstami hehe raz na lekcji było jeszcze 5 minut przed dzwonkiem ale lekcja skonczona temat omówiony każdy sie spakował i stoji nagle nauczycie mówi "Siadać niech wam nie zwisa" hehe a jeśli zobaczy ze ktoś nerwowo rusza nogą mówi "Nie trzep w domu sobie potrzepiesz" hehe pewnego razu nam opowiadał jak to na świeta szedł z gankiem bigosu i było ślizgo hehe no i gleba a bigos na nim mówił ze tak sie zezłościł na siebie hehe bo poszedł skrótem. Poprostu stary wesoły człowiek :)
  • 0

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
u mnie jest taka jedna zdezelowana starucha, uczyla juz w wiekszosci szkol w moim miscie, w jednej miala nawet dzicko z uczniem,
a u nas kaze robic np. kwadraty z kartonow, takie na geometrie.. a na nastepny dzien wysmiewa cala klase ze przyniesli bo to nie bedzie potrzebne. kaze na siebie mowic Pani Fizyka albo cos jeszcze innego i caly czas cos nowego wychodzi ze nawe za nia nadarzyc nie mozna, jej lekcjie poprostu trzeba przezyc. z ta nauczycielka jest odwrotnie jak z Crisa bo ona oskarza uczniow o molestowanie jak sie nawet otra przez przypadek o nia.


i pomyslec ze moje LO zostalo SUPER SZKOLA w zeszlorocznym konkursie SuperExpressu z calej Polski :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
ja w gimnazjum zalozylem sie z kumplem o to ze wrzuce mojej wychowawczyni do majtek monete :D i oczywiscie wygralem :D ale byla jazda :D:D:D na poczatku miala mama przyjsc do szkoly ale jak zostalem na przerwie to juz zmienila zdanie :) i obylo sie bez rodzicow :) a zaklad wygralem :D no i oczywiscie respect zyskalem jeszcze wiekszy hehe

i chcialem zaznaczyc ze moja byla wychowawczyni ma teraz 27 lat i naprawde fajna z niej laska :) wiec warto bylo
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
dawaj zdjecie :D
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

reynevan88
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1834 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc
  • Zainteresowania:kobiety :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
hehe... jakbym poszukal to bym znalazl... ale za godzine wyjezdzam na majowke i wracam dopiero za tydzien... wiec troche sobie poczekacie :)
  • 0

...::: LOVE EACH DAY :::...


yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
deejay_cris, podoba mi sie.. :) zastraszanie nauczycieli :D:D:D
ja kiedys woznemu powiedzialem ze go jebne :)
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

KriZ
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 603 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
deejay_cris trzebab było mu odrazu jebnąć :!:
  • 0

cris1418048751
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
Dam chłopakowi jeszcze jedną sznse 8)
  • 0
Nie polecam szpitala :/

Luuzak14
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1403 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pabianice
  • Zainteresowania:Kulturystyka oraz wszystkie sporty walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI

Dam chłopakowi jeszcze jedną sznse

jakiś ty dobroduszny. JA bym sie nie przejmował tylko dał mu w morde bo ostatecznie to pod policje podchodzi bo to było molestowanie więc on siedziałby i tak cicho
  • 0
To Be Kur*a Or Not To Be

jasqoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1063 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica
  • Zainteresowania:rally

Napisano Ponad rok temu

Re: Teksty NAUCZYCIELI
odrazu po gebie lac, takich to powinno sie wieszac, do lau bym go wywiuzl i z golum pindolem by wracal, niewybaczalny grzech !! !! !! !! !! !! !! !!
  • 0
--===Only The Strong Survive===--]
[you] looknij na moj dziennik: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024